Tatlı İntikam' Dizisinin Temasından Yola Çıkarak Ünlülere Sorduk - Haberler
Haberi Paylaş

Tatlı İntikam" Dizisinin Temasından Yola Çıkarak Ünlülere Sorduk

Hürriyet - Haberler | Güncel
Tatlı İntikam

Başrollerini Leyla Lydia Tuğutlu, Furkan Andıç, Can Nergis, Zeyno Gönenç, Kerem Atabeyoğlu ve Ayşenil Şamlıoğlu'nun paylaştığı dizinin ana temasından yola çıkarak, biz de ünlülere aynı soruyu sorduk: "Ya sen birinin ahını alsan, kendini affettirmek için ne yapardın?

Başrollerini Leyla Lydia Tuğutlu, Furkan Andıç, Can Nergis, Zeyno Gönenç, Kerem Atabeyoğlu ve Ayşenil Şamlıoğlu'nun paylaştığı dizinin ana temasından yola çıkarak, biz de ünlülere aynı soruyu sorduk: "Ya sen birinin ahını alsan, kendini affettirmek için ne yapardın?" İşte yanıtları...

HAYKO CEPKİN: Ah almamı gerektirecek bir hata yaptıysam, durumu kabullenir ve hak ettiğim cezayı çekmeye razı olurum. Onun için bir iyilik yapma şansım varsa da gizli gizli, ona duyurmadan yapmak için çabalarım.

GÜLBEN ERGEN: Şirinlik yaparım, telefonuna mesaj yağdırırım, yanına giderim, hatamı kabul ederim. Beni affetmeden bırakmam.

DENİZ AKKAYA: En beklemediği anda onu çok mutlu edecek, çok şaşırtacak, kocaman pahalı bir hediye alır, kendimi affettiririm.

SABA TÜMER: Ben özür dilemeyi seven bir insanım. Çok çok çok özür dilerdim.

SAFİYE SOYMAN: Kendimi affettirene kadar kapısında yatarım!

MUSTAFA TOPALOĞLU: Ona piyano çalardım. Çünkü ben romantik bir adamım.

SEDA AKGÜL: Ben ah almaya çok inanırım, o yüzden birinin ahını alsam önce kendimi affetmeye çalışırım. Ondan sonra karşımdakinin gönlünü alıp kendimi ona affettirmek için elimden ne geliyorsa yaparım. Ne gururumu düşünürdüm ne de onurumu... Çünkü birinin ahını alırsan aheste aheste çıkar. Buna bilir, bunu söylerim.

TOLGA GÜLEÇ: Hangi konuda bana kırıldığını öğrenip mutlaka kendimi affettirmenin bir yolunu bulurum...

PINAR ALTUĞ: Özür dilemek en büyük erdem. Ben de özür dilerdim. Ama ne yazık ki herkesin özür dilememek için 50 takla attığı bir dönemdeyiz...

Hürriyet - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım