8 yaşındaki çocuğa taciz iddiası mahalleyi karıştırdı! Ev basıp, şüpheliyi linç etmek istediler - Haberler
Haberi Paylaş

8 yaşındaki çocuğa taciz iddiası mahalleyi karıştırdı! Ev basıp, şüpheliyi linç etmek istediler

İhlas Haber Ajansı - Haberler | 3. Sayfa

İstanbul Esenyurt'ta yabancı uyruklu bir şahsın 8 yaşındaki çocuğu taciz ettiği iddiası mahalleliyi ayağa kaldırdı. Evini basarak şüpheliyi dışarı çıkaran mahalle halkı, linç girişiminde bulundu.

Esenyurt'ta 8 yaşındaki çocuğun yabancı uyruklu bir şahıs tarafından taciz edildiği iddiası ortalığı ayağa kaldırdı. Haber i aldıktan sonra öfkelenen mahalle halkı, evini bastıkları adamı dışarı çıkarıp meydan dayağı attı. Şüpheli, linç edilmekten de kıl payı kurtuldu.

HABERİN YAYILMASIYLA KÜPLERE BİNDİLER

Dün saat 11.00 sıralarında Mehterçeşme Mahallesi'nde iddialara göre 8 yaşındaki çocuğun yabancı uyruklu bir kişi tarafından taciz edildiği yönünde haber yayılmasıyla ortalık birbirine girdi. Sokağa inen mahalleli ev basarak şahsı sokağa çıkardı.

ÇOCUK, SAĞLIK KONTROLÜNE GÖTÜRÜLDÜ

Taciz şüphelisini sokak ortasında döverek linç etmek istediler. Olayı gören çevredeki vatandaşlar polis ekiplerine haber verdi. İhbar üzerine olay yerine gelen ekipler şahsı gözaltına aldı. Mağdur olduğu iddia edilen çocuk ise sağlık kontrolü için hastaneye götürüldü. Şüphelinin karakoldaki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildiği öğrenildi.

8 yaşındaki çocuğa taciz iddiası mahalleyi karıştırdı! Ev basıp, şüpheliyi linç etmek istediler
İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri
500