Survivor Atakan ile Dalaka Arasındaki İlişki Program Yorumcularını Bile Şaşkına Çevirdi! - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Survivor Atakan ile Dalaka Arasındaki İlişki Program Yorumcularını Bile Şaşkına Çevirdi!

Haberler.com - Haberler | Magazin

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor Ekstra'da, Katerina Dalaka ile Atakan Işıktutan arasındaki ilişki masaya yatırıldı. Nagihan Karadere, "Ben bunların ilişkisini çözemedim." ifadelerini kullandı.

TV8'de yayınlanan ' Survivor Ekstra' programının yorumcuları, aynı takımda yer alan Katerina Dalaka ile Atakan Işıktutan arasındaki ilişkiyi tartıştı.

Dalaka'nın, dokunulmazlık oyunu sırasında sanki hiç önemli değilmiş gibi Atakan'la şakalaşması, 'Survivor Ekstra' yorumcularını kızdırdı. Nagihan Karadere, "Ben bunların ilişkisini çözemedim. Sevgili misiniz, kardeş mi, kanka mı? Ne oldukları belli değil ya da hepsi. Atakan 'Kız kardeşimsin' diyor, bunların ilişkisini anlayan varsa bize de açıklasın" dedi.

Survivor Türkiye Yunanistan'ın 57. bölümünde dokunulmazlık oyunu oynandı. Dokunulmazlık oyunu sırasında Dalaka ve Atakan'ın birbirleriyle şakalaşması dikkatlerden kaçmamıştı.

Survivor Panorama yorumcularından Hakan ve Damla, Atakan'ın kliniğe gitmesiyle alakalı olay yorumlarda bulundular. Psikolojik olarak kendisini zayıf hisseden Atakan'ın kliniğe gitmesinde Bora'nın büyük payı olduğunu belirten Hakan, "Bora bu işleri çok iyi yapıyor." dedi. Atakan'ın psikolojik tedavi görmesiyle alakalı açıklamalarda bulunan yorumcular, "Bora'nın bu işte büyük payı var" dedi.

Haberler.com - Magazin Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (20)
DFYDvsdUGWHDAYU:ATAKAN A KURBAN OLURUM Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
Adınızı Yazın:Atakan la Dalaka aşık Cevap Yaz 3 6 Yayından Kaldır
MİROĞLU:Aferin Atakan Dalaka iyi tercih. Babamda elpidadan hoşlanıyor. Sebebi malum. . Dayım Ria''yı tutuyor ben Dimitra''yı. Annemde Acun''a mesaj atıyor. Bizi kurtaracakmış. 50 bin nafaka verir bana en az diyor Cevap Yaz 2 16 Yayından Kaldır
Tüm 20 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title