Survivor Anıl Kız İstemeye Malatya'ya Geleceğim
Haberler » Magazin » Survivor Anıl Kız İstemeye Malatya'ya Geleceğim - Magazin

Survivor Anıl Kız İstemeye Malatya'ya Geleceğim

Survivor'ın sevilen isimlerinden Anıl ve Berna ikilisi önceki gün Malatyapark'da gerçekleştirilen bir etkinliğe katıldı. Seyircilerden gelen soruları yanıtlayan ikili oldukça keyifli bir gün geçirdi.

Survivor Anıl Kız İstemeye Malatya'ya Geleceğim

Adada ki açlığın kendisine çok şey kattığını söyleyen Anıl, yere düşen pilav tanesini yıkayıp tekrar yediğimi hatırlıyorum, söylerken kulağa garip geldiğini biliyorum ama ada da ki şartlara uyum Sağlamak zorundaydık, bizim için yemek varsa pis yoktu dedi... Adadan sonra şükretmeyi öğrendim dedi.

Bundan sonraki dönemde oyunculuk yapmak istediğini belirten Anıl, özel eğitimler aldığının Altını çizdi. Kendisine örnek olarak 'i aldığını ve ileride Halit Ergenç ile aynı projede yer almanın en büyük hayali olduğunu söyledi.

Bayan hayranlarının ilgi odağında olan Anıl, kendisine gelen bir soruya ise, tekrar 'ya gelmek isterim, Bakarsınız bu defa kız istemeye gelirim diyerek. Malatyalı kızları heyecanlandırdı.

Survivor'un iddialı isimlerinden Berna ise, Adada ki herkes ile görüştüğünü ama Hakan ile görüşmek istemediğinin Altını çizdi. son Günler'de dizi ve sinema filmi teklifleri aldığını belirten Berna, oyunculuk eğitimlerine başlayacağını söyledi. Adada yaşamanın bi kadın için çok zor olduğunu ve hala normal hayata adapte olamadığının Altını çizdi.

Kaynak: Bültenler

Manşet

Haberler