Süleyman Aktaş Haberleri

Süleyman Aktaş haber, Süleyman Aktaş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Süleyman Aktaş - 22.11.2020
DHA YURT BÜLTENİ- 9
AİLELERİN KAR KEYFİ Kayak Merkezi'ne ailesiyle birlikte Süleyman Aktaş, kar keyfini yaşadıklarını belirtip, "Burası çok güzel bir tesis.
Süleyman Aktaş - 25.08.2020
Son dakika haber... Şehit çocuklarının küçük yaşta başlayan arkadaşlığı evliliğe uzandı
Son dakika gelişmesine göre Diyarbakır'ın Sur ilçesinde 1992 yılında bölücü terör örgütü mensuplarıyla çatışmada şehit düşen özel harekat polisi İhsan Sak'ın kızı ile İstanbul'da 1994'te şehit olan bomba imha uzmanı polis Süleyman Aktaş'ın oğlunun şehit ailelerine yönelik etkinliklerde başlayan arkadaşlıkları,...
Süleyman Aktaş - 05.07.2019
Çoruh Nehri'ni ilkel teleferikle geçiyorlar
ARTVİN'in Yusufeli ilçesine bağlı Yeniköy'de patika ve araç yolunun uzun olması nedeniyle Süleyman Aktaş (60) ve ailesi evlerine Çoruh Nehri'nin iki yakası arasına kurulan 55 metrelik ilkel teleferik hattını kullanarak ulaşıyor.
Süleyman Aktaş - 05.07.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 3
Görüntü Dökümü ---------- Yaralı çobanın hastaneye getirilişi  Ambulanstan indirilmesi Acil servisine getirilişi Genel ve detay görüntüler GÖRÜNTÜ BOYUTU: 67,7 MB Haber-Kamera: Turan KOYUNCU-Mehmet Yücel DURAK/SİİRT, ================ Çoruh Nehri'ni ilkel teleferikle geçiyorlar Artvin'in Yusufeli ilçesi Yeniköy köyünde patika ve araç yolunun uzun olması nedeniyle Süleyman Aktaş (60) evine Çoruh Nehri'nin iki yakası arasına kurulan 55 metrelik ilkel teleferik hattını kullanarak ulaşıyor.
Süleyman Aktaş - 08.08.2018
Türkiye'nin Gündemine Damga Vuran Seri Katiller
"ÇİVİCİ KATİL" Türkiye'nin gündemine gelen bir diğer seri katil ise "Çivici Katil" olarak bilinen Süleyman Aktaş.
Süleyman Aktaş - 31.01.2018
Özel Hava Alay Komutanlığındaki Darbe Girişimi Davası
Sanık eski astsubay Süleyman Aktaş da esasa ilişkin savunmasını yaptı.
Süleyman Aktaş - 04.09.2017
Hacı İbrahim Yüksek Mescidi İbadete Açıldı
Emekli müftü Süleyman Aktaş, açılışta yaptığı konuşmada, her canlıya hizmet anlayışını kendine destur edinmiş Hulusi Efendi Vakfı'nın, insan hayatına dokunan estetik hizmetlerini, Osmanlı dönemindeki vakıf anlayışıyla aynı çizgide yürüttüğünü söyledi.
Süleyman Aktaş - 28.12.2014
Ekşioğlu Vakfı'ndan Manevi Buluşma
Maltepe Merkez Camii'nde yatsı namazı sonrası düzenlenen manevi buluşma programına; Ekşioğlu Vakfı Başkanı Ali Ekşi'nin yanı sıra AK Parti Rize Milletvekili Nusret Bayraktar, Şehit Aileleri Derneği Genel Başkanı Mehmet Güner, Şehit Aileleri Derneği Genel Başkan Yardımcısı şehit babası Hasan Yüksel, Gümüşhane eski İl Müftüsü Dr. Süleyman Aktaş, Ekşioğlu Vakfı Basın Danışmanı Organizatör Necati Selvitop, Maltepe Müftü Vekili ile çok sayıda Ekşioğlu ailesi mensubu ve vatandaşlar katıldı.
Süleyman Aktaş - 15.04.2014
Kutlu Doğum Haftası
İl Müftülüğünce Atatürk Kültür Merkezinde düzenlenen konferansa, Vali Yardımcısı Cahit Karatepe, Belediye Başkanı Ercan Çimen, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İsmail Akçay, İl Müftüsü Süleyman Aktaş, kurum müdürleri, davetliler ve vatandaşlar katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Süleyman Aktaş Haberleri | Süleyman Aktaş Kimdir - Haberler - Süleyman Aktaş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Süleyman Aktaş kimdir, hayatı ve biyografisi. DHA YURT BÜLTENİ- 9.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 4.3.2021 01:00:56. #1.14#
title