ŞÜKRİYE TUTKUN HABERLERİ

Şükriye Tutkun Haberleri

Şükriye Tutkun haber, Şükriye Tutkun son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Şükriye Tutkun - 5.7.2020
"İstanbul Yeditepe Konserleri"nde Şükriye Tutkun ve Uğur Işılak izleyiciyle buluştu
İletişim Başkanlığı koordinasyonunda düzenlenen Cumhurbaşkanlığı "İstanbul Yeditepe Konserleri" kapsamında Şükriye Tutkun ve Uğur Işılak müzikseverlerle buluştu.
Şükriye Tutkun - 27.6.2020
"İstanbul Yeditepe Konserleri" kapsamında Melihat Gülses ve Sami Özer izleyiciyle buluştu
Melihat Gülses ve Sami Özer'in ardından devam edecek konserlerde, Uğur Işılak-Şükriye Tutkun, Mustafa Keser-Burcu Güneş, Özdemir Erdoğan-Emre Altuğ, Metin Şentürk-Derya Uluğ, Murat Kekilli-Merve Özbey, Berkay ve Bengü sahne alacak.
Şükriye Tutkun - 25.6.2020
"İstanbul Yeditepe Konserleri" kapsamında Nükhet Duru ve Selami Şahin izleyiciyle buluştu
Nükhet Duru ve Selami Şahin'in ardından devam edecek konserlerde, Özhan Eren-Orhan Hakalmaz-Ceyhun Çelikten, Hande Yener-Kutsi, Murat Dalkılıç-Gökhan Tepe, Yavuz Bingöl-Hilal Özdemir, Fatih Kısaparmak-Gülay, Zerrin Özer-Ümit Sayın, Melihat Gülses-Sami Özer, Uğur Işılak-Şükriye Tutkun, Mustafa Keser-Burcu Güneş, Özdemir Erdoğan-Emre Altuğ, Metin Şentürk-Derya Uluğ, Murat Kekilli-Merve Özbey, Berkay ve Bengü sahne alacak.
Şükriye Tutkun - 21.6.2020
"İstanbul Yeditepe Konserleri" kapsamında Bülent Serttaş ve Ebru Yaşar izleyiciyle buluştu
"Bu Sahilde" isimli şarkısıyla konserine başlayan Ebru Yaşar ise şöyle konuştu: "Dünyanın ve Türkiye'nin dört bir yanından sizlerle bizlerin buluşmasına vesile olan kıymetli Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a ve bizleri dinleyen herkese sonsuz sevgilerimi ve saygılarımı iletiyorum. Umarım sizler için kıymetli orkestra arkadaşlarımla beraber hazırladığımız şarkılarımıza, sizler de eşlik edersiniz. Hep beraber kıymetli anlar yaşarız, şimdiden iyi eğlenceler diliyorum, sizleri seviyorum. Pandemi sürecinde sağlığımızın ne kadar kıymetli olduğunu bir kere daha anladık. Dünyaya bir kere daha sağlık ve sıhhat diliyorum." Ebru Yaşar ve Bülent Serttaş'ın ardından devam edecek konserlerde, Nükhet Duru-Selami Şahin, Özhan Eren-Orhan Hakalmaz-Ceyhun Çelikten, Hande Yener-Kutsi, Murat Dalkılıç-Gökhan Tepe, Yavuz Bingöl-Hilal Özdemir, Fatih Kısaparmak-Gülay, Zerrin Özer-Ümit Sayın, Melihat Gülses-Sami Özer, Uğur Işılak-Şükriye Tutkun, Mustafa Keser-Burcu Güneş, Özdemir Erdoğan-Emre Altuğ, Metin Şentürk-Derya Uluğ, Murat Kekilli-Merve Özbey, Berkay ve Bengü sahne alacak.
Şükriye Tutkun - 18.6.2020
"İstanbul Yeditepe Konserleri" kapsamında Zekai Tunca ve Muazzez Ersoy izleyiciyle buluştu
Zekai Tunca ve Muazzez Ersoy'un ardından devam edecek konserlerde, Özhan Eren-Orhan Hakalmaz-Ceyhun Çelikten, Ebru Yaşar-Bülent Serttaş, Selami Şahin-Nükhet Duru, Hande Yener-Kutsi, Murat Dalkılıç-Gökhan Tepe, Yavuz Bingöl-Hilal Özdemir, Fatih Kısaparmak-Gülay, Zerrin Özer-Ümit Sayın, Melihat Gülses-Sami Özer, Uğur Işılak-Şükriye Tutkun, Mustafa Keser-Burcu Güneş, Özdemir Erdoğan-Emre Altuğ, Metin Şentürk-Derya Uluğ, Murat Kekilli-Merve Özbey, Berkay ve Bengü sahne alacak.
Şükriye Tutkun - 18.6.2020
"İstanbul Yeditepe Konserleri" kapsamında Serdar Ortaç ve Sinan Akçıl izleyiciyle buluştu
Serdar Ortaç ve Sinan Akçıl'ın ardından devam edecek olan konserlerde, Muazzez Ersoy-Zekai Tunca, Özhan Eren-Orhan Hakalmaz-Ceyhun Çelikten, Ebru Yaşar-Bülent Serttaş, Selami Şahin-Nükhet Duru, Hande Yener-Kutsi, Murat Dalkılıç-Gökhan Tepe, Yavuz Bingöl-Hilal Özdemir, Fatih Kısaparmak-Gülay, Zerrin Özer-Ümit Sayın, Melihat Gülses-Sami Özer, Uğur Işılak-Şükriye Tutkun, Mustafa Keser-Burcu Güneş, Özdemir Erdoğan-Emre Altuğ, Metin Şentürk-Derya Uluğ, Murat Kekilli-Merve Özbey, Berkay ve Bengü sahne alacak.
Şükriye Tutkun - 16.6.2020
"İstanbul Yeditepe Konserleri" kapsamında Coşkun Sabah ve Işın Karaca izleyiciyle buluştu
Sabah ve Karaca'nın ardından Serdar Ortaç-Sinan Akçıl, Muazzez Ersoy-Zekai Tunca, Özhan Eren-Orhan Hakalmaz-Ceyhun Çelikten, Ebru Yaşar-Bülent Serttaş, Selami Şahin-Nükhet Duru, Hande Yener-Kutsi, Murat Dalkılıç-Gökhan Tepe, Yavuz Bingöl-Hilal Özdemir, Fatih Kısaparmak-Gülay, Zerrin Özer-Ümit Sayın, Melihat Gülses-Sami Özer, Uğur Işılak-Şükriye Tutkun, Mustafa Keser-Burcu Güneş, Özdemir Erdoğan-Emre Altuğ, Metin Şentürk-Derya Uluğ, Murat Kekilli-Merve Özbey, Berkay ve Bengü sahne alacak.
Şükriye Tutkun - 16.6.2020
Cumhurbaşkanlığı "İstanbul Yeditepe Konserleri" devam ediyor
İletişim Başkanlığı koordinasyonunda gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı "İstanbul Yeditepe Konserleri", Bingöl'deki deprem nedeniyle verilen 2 günlük aranın ardından devam ediyor.
Şükriye Tutkun - 19.12.2019
Uluslararası Halk Müzikleri Festivali yerli ve yabancı sanatçıları ağırlayacak
Festival kapsamında Bedia Akartürk, Gülşen Kutlu, Şükriye Tutkun, Suzan Kardeş, Özlem Özdil, Ender Balkır, İsmail Altunsaray, Grup İmera, Gülay, Tolga Kaya, Emel Tasçıoğlu, Şems Trio ve Aysel Yakupoğlu, kampüs konserlerinde sevenleriyle buluşacak.
Şükriye Tutkun - 12.12.2019
"İstanbul 2. Uluslararası Halk Müzikleri Festivali" 23 Aralık'ta başlayacak
Festivalin üniversite konserleri kapsamında da Yıldız Teknik Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi ve İstanbul Teknik Üniversitesi kampüslerinde Bedia Akartürk, Gülşen Kutlu, Şükriye Tutkun, Suzan Kardeş, Özlem Özdil, Ender Balkır, İsmail Altunsaray, Grup İmera, Gülay, Tolga Kaya, Emel Tasçıoğlu, Şems Trio ve Aysel Yakupoğlu severleriyle bir araya gelecek.
Şükriye Tutkun - 11.12.2019
İstanbul 2. Uluslararası Halk Müzikleri Festivali 23 Aralık'ta!
Geçen yıl içeriği ve etkileyici programı ile halk müziği alanında fark yaratan İstanbul Uluslararası Halk Müzikleri Festivali, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı himayelerinde Beyoğlu Belediyesi ve Sanat Hayattır Derneği tarafından düzenleniyor. Festivalin müzikal içeriği Yavuz Bingöl Sanat Merkezi tarafından hazırlandı. Festivalde Azerbaycan'dan Alim Qasimov ile Saraybosna'dan Divanhana yabancı konuklar olarak yer alıyor. Ayrıca Erkan Oğur ve İsmail Demircioğlu, Yavuz Bingöl ise Grand Pera'da konser verecek diğer isimler. Türküler üniversitelerde Festival her yıl olduğu gibi bu sene de üniversitelerde halk müziğinin önemli isimlerini öğrencilerle buluşturacak. Üniversite konserleri Yıldız Teknik Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi ve İstanbul Teknik Üniversitesi kampüslerinde gerçekleştirilecek. Bu yıl 3 kampüste 12 konserde: Bedia Akartürk, Gülşen Kutlu, Şükriye Tutkun, Suzan Kardeş, Özlem Özdil, Ender Balkır, İsmail Altunsaray, Grup İmera, Gülay, Tolga Kaya, Emel Tasçıoğlu, Şems Trio ve Aysel Yakupoğlu konser verecek.
Şükriye Tutkun - 24.10.2019
7. Uluslararası İstanbulensis Şiir Festivali başladı
Sultanbeyli Kaymakamı Metin Kubilay, Ahmet Yesevi Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Cengiz Tomar ve Balkanlardan gelen şairlerin yanı sıra İstanbullu edebiyat meraklılarının katıldığı program, Türk Halk Müziği sanatçısı Şükriye Tutkun konseriyle sona erdi.
Şükriye Tutkun - 7.3.2019
Emine Erdoğan: Koruyucu Ailelik İçin Atılacak En Küçük Adım Dalga Dalga Yayılacak
Bir çatı altında yaşamak için kan bağının şart olmadığının altını çizen Erdoğan, "Aynı anne-babadan olmasa da hepimiz hayatın karnından karındaşız. Kendi aile bireylerimizin olduğu kadar komşularımızın, tüm çocukların, engelli bireylerin, yaşlıların, şehit ailelerinin de velileri, hamileriyiz" diye konuştu.  'KADINLAR, TOPLUMUN DERTLERİNE DERMAN OLMAYI VAZİFE ADDETMİŞTİR' 'Dünya Kadınlar Günü'ne de değinen Emine Erdoğan, "Kadınlar, fıtratları gereği bulundukları her yeri bahara çevirebiliyor. Kadınların el attığı her şart iyileşebiliyor. Bugün hangi STK'ya baksanız kadınların çoğunlukta olduğunu görürsünüz. Kadınlar, toplumun dertlerine derman olmayı kendilerine vazife addetmiştir. Kadınların sosyal sorumluluk projelerine kattığı yüksek yaşam enerjisi, toplumsal gelişimimizin yegane garantisidir. Koruyucu aile projesine katılarak evlerinin kapılarını çocuklarımıza açan, sevgi evlerinde evlatlarımıza gönüllü annelik yapan tüm kadınlarımıza kalbi şükranlarımı sunuyorum. Sizler birer kahramansınız ve iyi ki varsınız. Evlatlarımıza da güzel gelecekler diliyorum. Onları gelecekte vatana millete hayırlı evlatlar olarak görmeyi umut ediyorum" dedi.  ÜNLÜ SANATÇILAR KATILDI Yemekte koruyucu aile yanında büyümüş İrem Başak Bilgin ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk da birer konuşma yaptı. Koruyucu aileler ve devlet koruması altında yetişmiş gençler ise söz alarak tecrübelerini davetlilerle paylaştı. Yemek programında; Merve Başoğlu, Muhammet Başoğlu ve Büşra Başoğlu tarafından yan flüt ve piyano dinletisi gerçekleştirildi. Ayrıca sanatçılar Şükriye Tutkun, Bengü ve Nil Karaibrahimgil de birer parça seslendirdi.
Şükriye Tutkun - 5.12.2018
İstanbul 1. Uluslararası Halk Müzikleri Festivali
Aralarında Homayoun Shajarian, Paco Pena, Aziza Mustafa Zadeh, Hona, Erkan Oğur ve İsmail Hakkı Demircioğlu, Mustafa Keser, Bedia Akartürk, Kubat, Şükriye Tutkun, Suzan Kardeş, Zara, Resul Dindar, Elif Buse Doğan, Gülşen Kutlu, Apolas Lermi ve Ümit Yılmaz'ın bulunduğu isimler, festival kapsamında müzikseverlerle buluştu.
Şükriye Tutkun - 1.12.2018
İstanbul 1. Uluslararası Halk Müzikleri Festivali" Başladı
Ayrıca aralarında Homayoun Shajarian, Paco Pena, Aziza Mustafa Zadeh, Hona, Erkan Oğur ve İsmail Hakkı Demircioğlu, Yavuz Bingöl, Mustafa Keser, Bedia Akartürk, Kubat, Şükriye Tutkun, Suzan Kardeş, Zara, Resul Dündar, Elif Buse Doğan, Gülşen Kutlu, Apolas Lermi ve Ümit Yılmaz'ın bulunduğu isimler, festival kapsamında müzikseverlerle buluşacak.
Şükriye Tutkun - 27.9.2018
Bodrum'da 15 Temmuz Şehitleri Anıldı
Programın sonunda, ışıkların söndürüldüğü anda Türk Halk Müziği sanatçısı Şükriye Tutkun, sürpriz yaparak sahneye çıktı.
Şükriye Tutkun - 30.6.2018
Gaziantep'te Öğrenme Şenliği Düzenlendi
Sergiler, atölye çalışmaları, müzik, sahne ve spor gösterileriyle 1 Temmuz Pazar gününe kadar devam edecek şenlik, Şükriye Tutkun'un konseriyle sona erecek.
Şükriye Tutkun - 24.11.2017
Şükriye Tutkun ve Mehmet Gümüş Öğretmenler İçin Söyledi
Şükriye Tutkun ve Mehmet Gümüş öğretmenler için söyledi Beşiktaş Belediyesi Öğretmenleri unutmadıİSTANBUL - 24 Kasım öğretmenler günü münasebetiyle Beşiktaş'ta sahne alan ünlü sanatçı Şükriye Tutkun ve Mehmet Gümüş, sevilen eserlerini öğretmenler için söyledi.
Şükriye Tutkun - 22.10.2017
Beşiktaş Belediyesinden Ozan Dursun Ali Akınet'e Saygı Gecesi
Gecede aralarında Özgür Alter, İbrahim Can, Arif Deryal, Ali Osman Erbaşı, Mehmet Gümüş, Yüksel Kaytaz, Gülşen Kutlu, Selimhan, Şefik Pak, Tuğrul Şan ve Şükriye Tutkun'un bulunduğu türkü dünyasının usta isimleri, seslendirdikleri Dursun Ali Akınet eserleriyle geceyi müzik ziyafetine çevirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Şükriye Tutkun Haberleri | Şükriye Tutkun Kimdir - Haberler - Şükriye Tutkun haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Şükriye Tutkun kimdir, hayatı ve biyografisi. Göcek Halk Evi'nin açılışı Haluk Levent'in katılımı ile yapıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.9.2020 19:35:13. #1.14#
title