Suat Günsel Haberleri

Suat Günsel haber, Suat Günsel son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Suat Günsel - 11.03.2021
Son dakika haberi | Sinovac aşısında yüzde 99,6 oranında antikor yanıtı saptandı
Proje kapsamında, Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi ve Dr. Suat Günsel Girne Üniversitesi Hastanesi'nde aşılanan sağlık çalışanlarının, aşılama sonrasında geliştirdikleri antikor seviyelerini ölçümleyen araştırma projesine, 527 sağlık çalışanı gönüllü olarak katıldı.
Suat Günsel - 15.11.2020
KKTC'nin yerli solunum cihazı MÜSİAD Expo'da
"Solunum cihazının seri üretimi 2020 bitmeden başlayacak" Açıklamada görüşlerine yer verilen Yakın Doğu Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Prof. Dr. İrfan Suat Günsel, bütün dünyayı etkisi altına olan Kovid-19'la mücadelede sahip olunan solunum cihazı sayısının önemini vurgulayarak, Yakın Doğu Üniversitesi mühendislerince geliştirilip seri üretime hazır hale getirdikleri solunum cihazının seri üretiminin 2020 bitmeden başlayacağını bildirdi.
Suat Günsel - 12.11.2020
Son dakika haberi | KKTC'nin yerli otomobili "Günsel" Anavatan'a geliyor
"Günsel'i Anavatanımızla buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz" Açıklamada görüşlerine yer verilen Günsel Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. İrfan Suat Günsel, KKTC'de otomobil üretme hayallerini ilk kez 2016'da MÜSİAD Expo'ya katılarak yüksek sesle dile getirdiklerinde büyük bir ilgi ile karşılandıklarını hatırlatarak, "Bu ilgi, çıktığımız yolda Türkiye'mizin manevi desteğini yanımızda hissetmemizi sağladı.
Suat Günsel - 05.05.2020
Yakın Doğu Üniversitesince üretilen ventilatörler Türkiye'ye gönderiliyor
YDÜ'den yapılan yazılı açıklamaya göre, Prof. Dr. İrfan Suat Günsel, Rektör Yardımcısı Prof.
Suat Günsel - 29.03.2020
KKTC'de devlet hastanesi pandemi hastanesine dönüştürülüyor
Bakan Pilli, Kolan Hastanesi'nin dışında ihtiyaç duyulması halinde acil hastaların Girne Akçiçek ve Mağusa Devlet Hastanesine yönlendirileceğini, yine ihtiyaç duyulması halinde YDÜ Hastanesi ve Dr. Suat Günsel Girne Üniversitesi Hastanesine hastaların sevk edilebileceğini kaydetti.
Suat Günsel - 21.02.2020
KKTC'nin yerli otomobili "GÜNSEL"in tanıtımı yapıldı
Girne'de bir otelde düzenlenen programa, Başbakan Tatar'ın yanı sıra, Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Kudret Özersay, bakanlar, milletvekilleri, Türkiye'nin Lefkoşa Büyükelçisi Ali Murat Başçeri, KKTC'nin 3'ncü Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu, YDÜ Kurucu Rektörü Dr. Suat Günsel, Mütevelli Heyeti Başkanı Doç.
Suat Günsel - 20.02.2020
KKTC ilk yerli otomobili 'Günsel'i tanıttı
Günsel B9'un Tanıtımda konuşan KKTC Başbakan Ersin Tatar, "Doğu Akdeniz'de Mavi vatanda KKTC ile ilgili çok olumsuzluklar konuşulmaktadır. Ama bu akşam bu konuşmalar hepsini mahkum etmektedir. Biz başarılı bir milletin başarılı evlatlarıyız. Biz Kıbrıslı Türkler, var olma mücadelesinde çok isimler yetiştirdik. Onların bir tanesi de hepimiz kabul etmeliyiz ki mücadele yıllarından beri her türlü zorluğa göğüs geren Suat Günsel'dir.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Suat Günsel Haberleri | Suat Günsel Kimdir - Haberler - Suat Günsel haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Suat Günsel kimdir, hayatı ve biyografisi. GÜNSEL'e özel tasarlanan posta pulları yerli otomobilden önce dünyayı dolaşacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 27.11.2021 12:45:15. #1.16#

title