Suat Günsel Haberleri

Suat Günsel haber, Suat Günsel son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Suat Günsel 29.3.2020
KKTC'de devlet hastanesi pandemi hastanesine dönüştürülüyor
Bakan Pilli, Kolan Hastanesi'nin dışında ihtiyaç duyulması halinde acil hastaların Girne Akçiçek ve Mağusa Devlet Hastanesine yönlendirileceğini, yine ihtiyaç duyulması halinde YDÜ Hastanesi ve Dr. Suat Günsel Girne Üniversitesi Hastanesine hastaların sevk edilebileceğini kaydetti.
Suat Günsel 21.2.2020
KKTC'nin yerli otomobili "GÜNSEL"in tanıtımı yapıldı
Girne'de bir otelde düzenlenen programa, Başbakan Tatar'ın yanı sıra, Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Kudret Özersay, bakanlar, milletvekilleri, Türkiye'nin Lefkoşa Büyükelçisi Ali Murat Başçeri, KKTC'nin 3'ncü Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu, YDÜ Kurucu Rektörü Dr. Suat Günsel, Mütevelli Heyeti Başkanı Doç.
Suat Günsel 20.2.2020
KKTC ilk yerli otomobili 'Günsel'i tanıttı
Günsel B9'un Tanıtımda konuşan KKTC Başbakan Ersin Tatar, "Doğu Akdeniz'de Mavi vatanda KKTC ile ilgili çok olumsuzluklar konuşulmaktadır. Ama bu akşam bu konuşmalar hepsini mahkum etmektedir. Biz başarılı bir milletin başarılı evlatlarıyız. Biz Kıbrıslı Türkler, var olma mücadelesinde çok isimler yetiştirdik. Onların bir tanesi de hepimiz kabul etmeliyiz ki mücadele yıllarından beri her türlü zorluğa göğüs geren Suat Günsel'dir.
Suat Günsel: Anne sütünün faydalarıSuat Günsel 1.8.2019
Suat Günsel 8.2.2019
Sigara Bağımlılığı Tedavi Edilebilen Bir Hastalıktır"
Her dozu zararlı olan ve her iki kullanıcısından birisinin erken ölümüne neden olan tütün ve tütün ürünlerinin kullanımı sonucu saçımızın telinden ayağımızın tırnağına kadar tüm organlarımız zarar görmekte ve birçok hastalık ortaya çıkarttığını söyleyen Dr. Suat Günsel Girne Üniversitesi Hastanesi Göğüs Hastalıkları Anabilim Dalı'ndan Prof.
Suat Günsel 8.2.2019
Dr. Suat Günsel Cami Malzemesi İçin Anket Başlatıldı
15 Kasım 2020'de bitmesi programlanan Dr. Suat Günsel Camii'nin 62 adet kubbe ve 6 minaresinde kullanılacak malzemenin Kıbrıs Türk toplumu tarafından belirlenmesi için anket çalışması başlatıldı.
Suat Günsel 8.1.2019
KKTC'de Tutuklanan Ünlü İş Adamı Hastaneye Kaldırıldı
KKTC'nin ünlü iş adamlarından Akacan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bulut Akacan ve korumaları, bugün bir restoranda karıştıkları kavga nedeniyle Girne Kaza Mahkemesine çıkarılmıştı. Mahkeme, Bulut Akacan ve korumaları Vasif Kurbanov ile Orçun Özorçun hakkında 3 gün tutukluluk kararı vermişti. Sağlık kontrolünden geçirilmek üzere Girne Dr. Akçiçek Hastanesine götürülen Bulut Akacan, göğüs ağrısı şikayeti üzerine ileri tetkikleri için Özel Girne Suat Günsel Hastanesine sevk edilerek burada polis gözetiminde müşahede altına alındı.
Suat Günsel 25.12.2018
Forbes "Türkiye'nin Yaşayan En Büyük Zihinleri"Ni Ödüllendirdi
Bir marka için 100'üncü yaşın çok önemli olduğuna dikkat çeken Burçak Güven, her şeye rağmen Forbes'un zamanını ve enerjisini yüzünü geçmişe dönerek harcamak yerine, bugüne ve geleceğe baktığını söyledi. Burçak Güven, sözlerini şöyle sürdürdü: "Bu bakış açısıyla Türk ekonomi tarihine yön veren, yaptıklarıyla iz bırakan ve önemli değişikliklere imza atan 'Türkiyenin Yaşayan En Büyük Zihinleri'ni belirledik. Büyük dönüşümler yaratmış, yaptıkları olmasaydı yerlerinde büyük boşluklar bırakacak, bugüne imzalarını atan ve dolayısıyla geleceğe damgasını vuracak bu önemli isimlere, yani Türkiye'nin yaşayan büyük zihinlerine Forbes Dergisi olarak bir kez daha çok teşekkür ediyorum." İş ve cemiyet hayatının önemli isimlerinin katıldığı gecenin sonunda Ahmet Çalık, Asım Kibar, Abdullah Kiğılı, Ali Nihat Gökyiğit, Bülent Eczacıbaşı, Cem Boyner, Fuat Tosyalı, Prof. Dr. Gökhan Hotamışlıgil, Hamdi Akın, Hakkı Yıldız, Hüsnü Özyeğin, Mehmet Kutman, Murat Ülker, Mehmet Ziylan, Nihat Özdemir, Nevzat Aydın, Oya Eczacıbaşı, Ömer Koç, Tuncay Özilhan, Suat Günsel, Suzan Sabancı, Ümran Beba, Yahya Kiğılı ve Zeynep Bodur Okyay Türkiye'nin Yaşayan En Büyük Zihinleri ödüllerinin sahibi oldu.
Şu an buradasınız: Suat Günsel Haberleri | Suat Günsel Kimdir - Haberler - Suat Günsel haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Suat Günsel kimdir, hayatı ve biyografisi. YDU alternatif solunum cihazı üretti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 6.4.2020 16:19:57. #1.14#
title