Turkish Airlines Open 2014" Son Gününde - Haberler
Haberi Paylaş

Turkish Airlines Open 2014" Son Gününde

AA - Spor
Turkish Airlines Open 2014' Son Gününde

"Turkish Airlines Open 2014" son günündePGA European Tour'un final serisi ayaklarından, Türk Hava Yolları ana sponsorluğundaki turnuvanın son gününde golfçüler atışlarına başladı.

"Turkish Airlines Open 2014" son günündePGA European Tour'un final serisi ayaklarından, Türk Hava Yolları ana sponsorluğundaki turnuvanın son gününde golfçüler atışlarına başladı.ANTALYA (AA) - PGA European Tour'un final serisi ayaklarından, Türk Hava Yolları ana sponsorluğundaki "Turkish Airlines Open 2014", devam ediyor.Belek beldesindeki The Montgomerie Maxx Royal Otel'in sahalarında yapılan turnuvanın dördüncü ve son gününde golfçüler, atışlarına başladı.Turnuvada geçen yılın şampiyonu Victor Dubbuisson ile Lee Westwood, Sergio Garcia gibi dünyanın en iyi oyuncularının aralarında bulunduğu 75 yabancı ve 3 Türk golfçü mücadele ediyor.Turnuva, bugün yapılacak ödül töreni ile sona erecek .

AA / Spor

Türk Hava Yolları, European Tour, Spor, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title