Haberi Paylaş

Doğu ve Güneydoğu'daki 11 İlin Hakemleri Yıldıray Arslan'a Emanet

Doğu ve Güneydoğu'daki 11 İlin Hakemleri Yıldıray Arslan'a Emanet

Spor Haberleri

Kuddusi Müftüoğlu başkanlığında oluşturulan Merkez Hakem Kurulu, ilk toplantısını TFF’nin Beykoz, Riva’daki idari merkezinde yaptı.

Kuddusi Müftüoğlu başkanlığında oluşturulan Merkez Hakem Kurulu, ilk toplantısını TFF'nin Beykoz, Riva'daki idari merkezinde yaptı. MHK toplantısında görev dağılımı yapıldı. MHK'nin Diyarbakırlı üyesi Dr. Yıldıray Arslan, aralarında Diyarbakır'ın da bulunduğu Doğu ve Güneydoğu'daki 11 İl'in sorumlusu oldu.

Merkezi Diyarbakır olan ve Diyarbakır, Batman, Bingöl, Mardin, Siirt, Şanlıurfa ve Şırnak'tan oluşan 13 bölge ile merkezi Van olan ve Bitlis, Hakkari, Muş ve Van'dan oluşan toplam 11 ildeki hakem ve gözlemciler Arslan'a bağlı olacak.

"ELİMDEN GELENİ YAPACAĞIM"

Arslan, ayrıca plaj futbolu ve futsal hakemliğinden de sorumlu olacak. İstanbul'da bulunan Dr. Yıldıray Arslan, önemli bir sorumluluk üstlendiğine dikkat çekerek, Doğu ve Güneydoğu'da son yıllarda gerileyen hakemliğin hak ettiği yere gelebilmesi adına elinden geleni yapacağını söyledi.

Öte yandan yeni federasyon yönetimi, MHK'nin yanı sıra PFDK, Tahkim Kurulu ve UÇK gibi kurulların yeni yönetimlerini de belirledi. - DİYARBAKIR

İhlas Haber Ajansı / Spor

Merkez Hakem Kurulu Kuddusi Müftüoğlu Yıldıray Arslan Beykoz Spor Haberler

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title