Söz Dizisindeki Öpüşme Sahneleri Seyircileri İkiye Böldü

Söz Dizisindeki Öpüşme Sahneleri Seyircileri İkiye Böldü

Başrollerini Tolga Sarıtaş, Serhat Kılıç ve Aybüke Pusat'ın paylaştığı Söz dizisi, öpüşme sahneleriyle olay yarattı. Dizide Bahar ve Yavuz'un öpüşme sahneleri izleyicileri ikiye böldü.

Star TV'de yayınlanan ve büyük beğeni toplayan Söz dizisi, seyircisini ikiye böldü. Her 4 bölümde bir Bahar ve Yavuz'un öpüşmesinden rahatsız olan bazı izleyiciler, "Bıktık artık!" yorumunu yaparken bazı seyirciler de "Harikasınız, bayılıyoruz size" yorumunu yaptı.

"BAYILIYORUM SİZE"

Dün akşamki bölümde Bahar ve Yavuz'un öpüşme sahnesi sosyal medyayı salladı. Çiftin romantik sahneleri izleyicileri ikiye böldü. Çiftin hayranlarının bir kısmı "Yavbah (Yavuz-Bahar), harikasınız, bayılıyoruz size, heyecanla yeni bölümü bekliyorum" sözleriyle Yavuz ve Bahar'ın aşık hallerine beğeniler gönderdi.

"BIKTIK ARTIK"

İzleyicilerin bir kısmı ise "Bıktık artık! YavBah fanı olarak söylüyorum, her 4 bölümde bir öpüşüyorlar. Diğer çiftler daha hiç öpüşmedi bile" şeklinde yorum yapanların yanında "öpüşme sahnesini çok abartıyor yönetmen. Bence yapmasın, çocuklar da izliyor sonuçta" diyerek bu sahnenin abartıldığını söyledi.