Korsan taksici, aracına aldığı yolcunun polis olduğunu öğrenince şaşkına döndü

Korsan taksici, aracına aldığı yolcunun polis olduğunu öğrenince şaşkına döndü

Demirören Haber Ajansı - Haberler | 3. Sayfa

Adana'da korsan taksicilik yapan Suriye uyruklu şahıs, bir polis memurunun müşteri gibi davranıp aracına binmesiyle yakalandı. Güzergah üzerinde trafik ekiplerinin durdurduğu şahıs, aracındaki kişinin arkadaşı olduğunu öne sürdü. Müşterisinin polis olduğunu öğrenince şaşkınlık yaşayan şahsa 6 bin 700 TL ceza kesildi, aracı da 60 gün trafikten menedildi.

İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, merkez Seyhan ilçesine bağlı Kocavezir Mahallesi'nde bir kişinin korsan taksicilik yaptığı bilgisine ulaştı. Trafik polisi, cep telefonuyla aradığı Suriye uyruklu M.B.H. ile Buruk Mezarlığı'na 100 TL karşılığında kendisini götürmesi için anlaştı.

EKİPLER TARAFINDAN DURDURULDU

Sivil polis memuru, M.B.H'nin korsan taksi olarak kullandığı otomobiline bindi. Mezarlığa geldiğinde M.B.H.'nin kullandığı araç, başka bir polis ekibi tarafından durduruldu.

TRAFİKTEN 60 GÜN MEN EDİLDİ

Cezadan kurtulmak için aracına binen kişinin arkadaşı olduğunu öne süren M.B.H., müşterisinin sivil polis olduğunu öğrenince büyük şaşkınlık yaşadı. Polisin yaptığı evrak kontrolünde M.B.H.'nin, çalışma izni olmadığı halde taşımacılık yaptığı belirlendi. Sürücüye 6 bin 700 TL para cezası uygulanırken, aracı ise trafikten 60 gün menedildi.

Korsan taksici, aracına aldığı yolcunun polis olduğunu öğrenince şaşkına döndü

Kaynak: Demirören Haber Ajansı

Haber Yorumları (3)
MURAT GÖMCELİ: daha bunlar iyi günlerimiz..
KARGOCU: Keşke daha fazla ceza yazsalarmış.
MUHAMMET KARAÇAM: kendi vatanımızda mülteci olduk artık
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title