Tarlada köpeğe cinsel istismar! Durumu fark eden kişi o anları kayda aldı - Haberler
Haberi Paylaş

Tarlada köpeğe cinsel istismar! Durumu fark eden kişi o anları kayda aldı

Demirören Haber Ajansı - Haberler | 3. Sayfa

Bartın'da bir köyde tarlada köpeğe cinsel istismarda bulunurken cep telefonu kamerasıyla görüntülenen 66 yaşındaki şahıs, şikayet üzerine gözaltına alındı. Şahıs, nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Köyde yaşayan M.D., dün tarlada komşusunun köpeğine cinsel istismarda bulundu. Durumu fark eden bir kişi, o anları cep telefonuyla kayda alarak şikayette bulundu. Jandarma ekipleri M.D'yi gözaltına aldı.

KÖPEĞİN SAHİBİ ŞİKAYETÇİ OLDU

Bartın İl Tarım ve Orman Müdürlüğü'ne bağlı veteriner hekim tarafından muayenesi yapılan köpek, sahibine teslim edildi. Bartın Hayvanları Koruma ve Yaşatma Derneği ile köpeğin sahibi de M.D'den şikayetçi oldu.

PARA CEZASI VERİLDİ

Karakolda ifadesi alınan M.D'ye Hayvanları Koruma Kanunu kapsamında adli işlem uygulandı, 1033 TL para cezası verildi. M.D, jandarmadaki işlemlerinin ardından "Hayvanlara cinsel saldırıda bulunmak veya tecavüz etmek" suçlamasıyla adliyeye sevk edildi.

ŞAHIS TUTUKLANDI

M.D, sevk edildiği adliyede nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Tarlada köpeğe cinsel istismar! Durumu fark eden kişi o anları kayda aldı
Demirören Haber Ajansı / Ayhan Acar - Son Dakika Haberleri
Yorumlar (7)
Ozgur Delikkaya:harika bir yaklaşım altına imzamı atarım süpersin
Zeynep Nursen:Adam hayvanki bu işi bir hayvanla yapıyor ilk kurban bayramında kurban edilmeli
Mikail arman:Yüce ALLAH'ın savunmasız, masum emanetlerine bu sapıklık ve alçaklığı yapanlar nasıl serbest kalıyorlar ! Bizde her gün haberlere yansıyan bu sapıklıkları ve tehlikeli psikopat sapıkları bir şey yapamamanın çaresizliği içerisinde üzülerek izliyoruz. 1000 lira para cezası verip serbestçe topluma salan göstermelik kanunlara ve yıllardır ağır hapis cezaları getireceğiz diyerek milleti oyalayanlara, vicdan ve merhamet değerlerini unutanlara yazıklar olsun.
500