Sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal eden kağıt toplayıcısına kesilen ceza vicdanları sızlattı
Advertisement

Sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal eden kağıt toplayıcısına kesilen ceza vicdanları sızlattı

Haberler.com / Olgun Kızıltepe - Haberler | Güncel

Düzce'de şehir merkezinde motosikletiyle kağıt toplayan Ramazan D.'ye hem kısıtlama nedeniyle hem de ehliyeti olmadığı gerekçesiyle idari işlem uygulandı. Toplamda 5 bin 850 TL ceza kesilen Ramazan D. 6 aylık bebeği olduğunu söyleyerek polislere ceza kesmemeleri için yalvardı. Görüntüler sosyal medyanın gündemine oturdu.

Geçtiğimiz Cumartesi günü Düzce şehir merkezinde meydana gelan olayda polis ekipleri çöplerden kağıt topladığı öğrenilen Ramazan D.'nin ehliyetinin ve sokağa çıkma izninin olmadığını tespit etti. Bunun üzerine bölgeye trafik ekipleri sevk edilirken, Ramazan D. ise ceza yememek için dakikalarca polis ekiplerine yalvardı.

"NE OLUR CEZA KESMEYİN"

Çöplerden kağıt topladığını ve 6 aylık bir bebeğinin olduğunu söyleyen Ramazan D. "Ne olur ceza kesmeyin. Hiç durumum yok. Bu cezayı ödeyemem" diyerek gözyaşı döktü.

5 BİN 850 TL CEZA KESİLDİ

Polis ekipleri Ramazan D'ye ehliyetsiz araç kullanmak ve sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal etmek suçlarından toplamda 5 bin 850 TL para cezası keserken, bağlanan motosikleti ise Yediemin otoparkına götürüldü.

Görüntüler sosyal medyada gündem olurken, tepkileri de beraberinde getirdi.

Sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal eden kağıt toplayıcısına kesilen ceza vicdanları sızlattı
Haber Yorumları (31)
OĞUZ AKTAŞ: Yazık ve Günah Yav Adama Evine Rızkını Kazanıp Evine Ekmek Götürmek istiyor çoluk ile çocuğuna Dışarda Maskesini Yere Atanlara ve Arabayla Tür Atana bile bu kadar Ceza Yok, Ama bu insanımıza bunu yapabilmesi ne kadar Adil Olabilir Bir Türlü Anlamış Değilim.(inşallah Temennim Yaptırımları Usullüne Göre Uygularlar.)
ORÇUN YILMAZ: DEVLET KONUYA EL ATACAKTIR VE EN KISA ZAMANDA CEZA SİLİNİCEKTİR DİYE ÜMİT EDİYORUM.. O KADAR CEZA KESİLECEK İNSAN VARKEN O KADAR GÖRMEZDEN GELİNEN DURUMLAR VARKEN GİDİP GARİBANA CEZA KESMEK ÇOK DÜŞÜNDÜRÜYOR BENİ GERÇEKTEN YAZIK GÜNAH...
MÜLAYİM YİLDİZ: BU ADAMDA BİRAZ ACIMA VE MERHAMET DUYGUSU OLSAYDI,O GARİBANA BUNU YAPAMAZDI YAZIK OLMUŞ GARİBİME
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title