Fenerbahçe, Futboldan Takımından Beş İsmin Biletini Kesti

Fenerbahçe Kulübü, Robin van Persie, Emmanuel Emenike, van der Wiel, Aatif Chahechouhe ve Jose Fernandao'yu teklif gelmesi halinde satacak.

Futbolda bir sezonu daha hayal kırıklığıyla kapatmaya hazırlanan Fenerbahçe'de yönetim önümüzdeki sezon için çalışmalarına şimdiden başladı...

LENS İÇİN SEFERBERLİK

Özellikle bazı oyuncularla yollarını ayıracak olan Sarı-Lacivertli kurmaylar şu anda iki ismi takımda tutmak için büyük çaba sarf ediyorlar. Bu isimlerden en önemlisi de Jeremain Lens.

Beşiktaş'ın da gizliden gizliye takıma katmak için uğraştığı yıldız futbolcu kiralık olarak Fenerbahçe'de forma giyiyor.

YENİDEN KİRALIK ALINABİLİR

Sunderland Kulübü ise bu oyuncusunu ucuza kaptırmak niyetinde olmadığı için Fenerbahçe yönetimi de kaynak arayışlarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. Eğer bonservis bedeliyle alınamazsa Lens yeniden kiralık olarak kadroya katılmaya çalışılacak.

Diğer isim ise Moussa Sow. Senegalli yıldızın da bonservisi hayli yüksek... Bunun için Lens gibi Sow da yeni sezonda tekrar kiralık olarak alınabilir.

KİLİT İSİM SİMON KJAER

Gerek Lens gerekse Sow'un bonservisi ile alınabilmesi için kilit isim ise Kjaer... Bunun için ise Danimarkalı oyuncu Simon Kjaer'e yapılacak teklifler dikkate alınacak. Bu oyuncunun transferinden iyi bir para elde edilebilirse sıkıntı ortadan kalkmış olacak. Ayrıca Fenerbahçe yönetimi 5 isme de teklif gelmesi halinde değerlendirecek...

İşte o oyuncular...

Emmanuel Emenike

Gregory van der Wiel

Aatif Chahechouhe

Jose Fernandao

Robin van Persie

(Fanatik)