Haberler

Adım Farah dizisinden Ali Sürmeli ayrıldı mı? Ali Sürmeli Adım Farah'dan neden ayrıldı?

Adım Farah dizisinden Ali Sürmeli ayrıldı mı sorusu araştırılan konular arasında yer alıyor. Fox Tv ekranlarında yayınlanan Adım Farah'dan Ali Sürmeli ayrıldı mı merak konusu oldu. Peki, Adım Farah dizisinden Ali Sürmeli ayrıldı mı? Ali Sürmeli Adım Farah'dan neden ayrıldı? İşte detaylar...

Başrollerinde Demet Özdemir ve Engin Akyürek'in yer aldığı Adım Farah, farklı konusu ve oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Fox Tv ekranlarında yayınlanan Adım Farah dizisi 14.bölümüyle sezon finali yaptı. Ali Sürmeli Adım Farah dizisinden ayrıldığı yönünde haberlerle gündeme geldi. Ali Sürmelidiziden ayrıldı mı merak konusu oldu. Peki, Adım Farah dizisinden Ali Sürmeli ayrıldı mı? Ali Sürmeli Adım Farah'dan neden ayrıldı? Detaylar haberimizde...

ALİ SÜRMELİ ADIM FARAH DİZİSİNDEN AYRILDI MI?

Başrollerini Demet Özdemir, Engin Akyürek ve Fırat Tanış'ın üstlendiği Adım Farah dizisi, 14. bölümle sezon finali yaptı. Dizide yeni sezon öncesi iki ayrılık birden yaşandı ve Ali Sürmeli ile Mustafa Avkıran ekibe veda etti.

ADIM FARAH ALİ SÜRMELİ NEDEN AYRILDI?

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, "The Cleaning Lady" formatından uyarlanan dizide "Ali Galip Akıncı" rolüne hayat veren Avkıran ekip arkadaşlarına veda mesajı gönderdi. Dizinin merakla beklenen yeni sezon çekimleri ise ağustos ayında başlayacak. Şimdilerde Aşk Sanatı filminin yönetmenliğini yapan Recai Karagöz ile bir projede yer alan Fırat Tanış ise işlerini bitirdikten sonra Adım Farah dizisinin çekimlerine başlayacak.

Haberler.com / Zehra Aygör - Gündem

Ali Sürmeli Adım Farah Fox Tv Fox Gündem Magazin Haberler

Erdoğan-Özel görüşmesinde Kılıçdaroğlu'nu küplere bindirecek 'Koltuk' muhabbeti

Erdoğan-Özel görüşmesinde Kılıçdaroğlu'nu küplere bindirecek "Koltuk" muhabbeti

Mezuniyet törenindeki kıyafet krizine valilik el attı! Soruşturma için 2 müfettiş görevlendirildi

Mezuniyet törenindeki kıyafet krizine valilik el attı! Soruşturma için 2 müfettiş görevlendirildi

Deniz Akkaya, devlet korumasındaki kızının odasında ikinci telefon buldu: Anneliğe dair bildiğim her şey darmadağın

Deniz Akkaya, devlet korumasındaki kızının odasında ikinci telefon buldu: Anneliğe dair bildiğim her şey darmadağın

Bakmadan Geçme

Van bayram namazı saat kaçta 2024? Kurban Bayramı namaz vakti ne zaman? Diyanet il il Kurban Bayramı namaz saatleri! Kurban Bayramında kargolar çalışıyor mu? Kurban Bayramında kargolar dağıtım yapıyor mu, açık mı? Uşak bayram namazı saat kaçta 2024? Kurban Bayramı namaz vakti ne zaman? Diyanet il il Kurban Bayramı namaz saatleri! Çorum bayram namazı saat kaçta 2024? Kurban Bayramı namaz vakti ne zaman? Diyanet il il Kurban Bayramı namaz saatleri! Batman bayram namazı saat kaçta 2024? Kurban Bayramı namaz vakti ne zaman? Diyanet il il Kurban Bayramı namaz saatleri! Çankırı bayram namazı saat kaçta 2024? Kurban Bayramı namaz vakti ne zaman? Diyanet il il Kurban Bayramı namaz saatleri! Tunceli bayram namazı saat kaçta 2024? Kurban Bayramı namaz vakti ne zaman? Diyanet il il Kurban Bayramı namaz saatleri! Bartın bayram namazı saat kaçta 2024? Kurban Bayramı namaz vakti ne zaman? Diyanet il il Kurban Bayramı namaz saatleri! Çanakkale bayram namazı saat kaçta 2024? Kurban Bayramı namaz vakti ne zaman? Diyanet il il Kurban Bayramı namaz saatleri! Bursa bayram namazı saat kaçta 2024? Kurban Bayramı namaz vakti ne zaman? Diyanet il il Kurban Bayramı namaz saatleri! Kızılcık Şerbeti Meri kimdir? Kızılcık Şerbeti dizisine Şebnem Bozoklu dahil oldu! Emekli maaşları ne zaman yatacak? Emekli maaşları bayramdan önce mi, sonra mı yatacak 2024? Emekli maaşlarında son durum ne? Burdur bayram namazı saat kaçta 2024? Kurban Bayramı namaz vakti ne zaman? Diyanet il il Kurban Bayramı namaz saatleri! Balıkesir bayram namazı saat kaçta 2024? Kurban Bayramı namaz vakti ne zaman? Diyanet il il Kurban Bayramı namaz saatleri! Bolu bayram namazı saat kaçta 2024? Kurban Bayramı namaz vakti ne zaman? Diyanet il il Kurban Bayramı namaz saatleri!
AK Parti ile MHP arasında ipler nasıl gerildi? İşte baş döndüren süreçte tüm olup bitenler

AK Parti ile MHP arasında ipler nasıl gerildi? İşte baş döndüren süreçte tüm olup bitenler

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title