Sniper Haberleri

Sniper haber, Sniper son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sniper - 09.02.2021
Son dakika haber: Açık-kaynaklı istihbaratın yükselişi
[Dr. Can Kasapoğlu EDAM'da Güvenlik ve Savunma Araştırmaları Programı'nın direktörüdür] ???????Mütercim: Ömer Çolakoğlu [1] https://edam.org.tr/en/fifty-shades-of-russia-over-the-armenian-military-the-untold-story-of-a-sniper-rifle/ [2] https://edam.
Sniper - 02.02.2021
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu canlı yayında soruları yanıtladı: (1)
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "İlk kez dün müdahaleli şiddet ve gözaltı sayısı arttı. Öyle bir resim çıktı ki ortaya sniperlar, terörle mücadele timleri üniversite kampüsünde.
Sniper - 14.09.2020
Son dakika haber | Akıncı Üssü darbe girişimi davası
Helikopterin vurulması gerektiğini üsse bildiren Azimetli, onay aldıktan sonra "sniper pod" ile helikopteri işaretledi.
Sniper - 11.09.2020
Akıncı Üssü darbe girişimi davası
Helikopterin vurulması gerektiğini üsse bildiren Azimetli, onay aldıktan sonra sniper pod ile helikopteri işaretledi.
Sniper - 17.03.2020
Albayraklar Savunma, Amerikan borsasına ac¸ılıyor
"Sniper drone" hava arac¸ları da u¨retilecek Açıklamaya göre, uluslararası teknoloji o¨du¨llerine sahip Albayraklar Savunma AS¸'nin du¨nyaca tanınan u¨ru¨nlerinin arasında uzaktan kontrol edilebilir kablosuz elektros¸ok silahı Wattozz, her tu¨rlu¨ kısa veya uzun namlulu tu¨fek ve tabancalardaki geri tepme ve s¸ahlanma sorununu ortadan kaldıran T61 silah modifikasyon sistemi o¨n plana c¸ıkıyor.
Sniper - 20.12.2019
Cumhurbaşkanlığı YİK Üyesi Arınç: "Türkiye'nin tarihinde bir soykırım utancı yoktur"
Bosna Hersek'in, büyükelçi ve devlet olarak, kitap fuarına onur konuğu olarak teşrif etmelerinin kendisini çok mutlu ettiğini belirten Arınç, şöyle konuştu: "Bu beyaz papatyayı bilmeyenler için hatırlatmak istiyorum. Bizler hepimiz Bosna dostuyuz. Sultan Fatih'ten bu yana, fetihten bu yana, 15'inci yüzyıldan bu yana Bosna ile kültür iş birliğimiz var, tarih ve inanç beraberliğimiz var. Onları çok seviyoruz ama 93'u unutmamak lazım. 93'ün hemen hemen başıyla 95 arasında devam eden büyük bir savaştır. Sırplar, maalesef Bosnalı kardeşlerimizi katletmek üzere savaş ilan ettiler. Ellerindeki sadece sniperler değil, onlar açısından mükemmel silahlarıyla, bizim bildiğimiz kadarıyla 300 bin civarında çocuk, kadın, erkek, asker şehit ettiler.
Sniper - 09.11.2019
Feyzioğlu: "Hayatımda hiçbir kavgadan kaçmadım"
Feyzioğlu, 4 baro yönetim kurulunun da kendisinin Akçakale'ye gitme ve konuşma yapma nedenini sorduğuna işaret ederek, "Türk gazetecilerin görev yaptığı otele PKK havan saldırısında bulundu, sniper ateş etti.
Sniper - 06.11.2019
Özel sektörden yerli yarı otomatik keskin nişancı tüfeği
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yerli ve milli silah üretimi çağrısı üzerine kendilerinin de "ülkenin yurt dışına bağımlılığını azaltarak hangi ürünleri yapabiliriz" diye proje üretmeye karar verdiklerini anlatan Hamzaoğlu, şöyle konuştu: "Bu projeyi Kırıkkale'de yapmak üzere karar aldık. Bu kararı alırken Kırıkkale'nin daveti bize onur verdi. Kırıkkale'ye gelerek Türkiye'nin ilk Silah İhtisas Organize Sanayi Bölgesi'nden (OSB) 13 bin metrekare yer talep ettik. Yer tahsisinin ardından temel atma törenini gerçekleştirdik. Binamızın şu anda yüzde 30'unu tamamladık. Bu sırada Ar-Ge faaliyetlerine başladık. Dünyanın savunma sanayisinde hafif ve ağır silahlarda neler ürettiğini inceledik. Baktık ki dünya artık teknoloji-mekanik birleşimine gidiyor, biz de bu konuda karar kılarak yarı otomatik sniper yapmaya karar verdik.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Sniper Haberleri | Sniper Haber - Haberler - Sniper haberleri, son dakika sniper haber ve gelişmeleri burada. Sniper Ghost Warrior Contracts 2 için oynanış fragmanı yayınlandı!.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.4.2021 01:45:52. #1.14#

title