Sinema Kampüs'te "Hadi İnşallah" Oynayacak - Haberler
Haberi Paylaş

Sinema Kampüs'te "Hadi İnşallah" Oynayacak

Sinema Kampüs'te

Ali Taner Baltacı'nın yönettiği "Hadi İnşallah" filmi Ege Üniversitesi Sinema Kampüs'te gösterime girecek.

"HADİ İNŞALLAH"FİLMİNİN ÖZETİ ŞU ŞEKİLDE;

Pucca, hayatının dört senesini Ankara'da geçirir ama o koca sene boyunca beraber olduğu sevgilisinden ayrılarak , İzmir'e ailesinin yanına döner. Zor bir ayrılık süreciyle karşı karşıyadır, mutsuzluktan eve kapanır; çalmayan telefonları bekler ve bunalımdaki pek çok kadın gibi kendisini yemeye verir! Bu arada ailesi de kendisine yeni bir iş bulup, toparlanması için baskı yapar. Hiç istemeden İzmir'deki bir yerel televizyon kanalıyla iş görüşmesine gider ve yaşamını değiştirecek yakışıklı ile o gün karşılaşır! "Pekmez" lakabını taktığı ve genç kadını yeniden yaşama döndüren bu yakışıklı ile ne yapıp edip beraber olmayı kafaya koyar…Ama karşısında da zorlu bir rakibesi vardır… Ali Taner Baltacı yönetmenliğinde hayata geçen komedi filminin yapımcılığını 25Film üsteleniyor. Film, yazdığı blog ile sosyal medya fenomeni olan Pucca lakaplı bir kadının, dizüstü edebiyatı kapsamında yayınladığı kitaplardan senorlaştırıldı.

Yönetmenliği Ali Taner Baltacı'ya ait olan yapımda Tülin Özmen, Büşra Pekin, Murat Boz, Şinasi Yurtsever, Müjde Uzman, Aydan Taş, Hülya Gülşen Irmak, Cezmi Baskın, İdil Dizdar gibi pek çok önemli isim yer alıyor

Bültenler - Son Dakika Haberleri

Ege Üniversitesi, Emek Sineması, Hadi İnşallah, İzmir, Güncel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title