Sina Haberleri

Sina haber, Sina son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sina - 26.12.2020
Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi
Salon: Ankara DSİ EtlikHakemler: Sinem Tetik, Abdullah İlik, Samet ErdoğanBOTAŞ: Erdenay Topçu 8, Ayşe Çora 15, Hatice Pelin Gülçelik 13, Sehernaz Çidal 14, Aysude Yıldıztekin 4, Büşra Akbaş, Bas 12, Zeyno Işıl Şeren, Zeynep Budak 3, Işılay Eğin 1Samsun Canik Belediyespor: Madden 22, Nazlı...
Sina - 24.12.2020
Son dakika gündem: Mısır ve İsrail arasındaki doğal gaz boru hattına bombalı saldırı düzenlendi
Mısır'ın kuzeydoğusunda yer alan Kuzey Sina vilayetinin valisi Muhammed Şuşa tarafından yapılan yazılı açıklamada, "El-Ariş kentinin batısındaki Sabika bölgesinde, El-Ariş'e giden ana boru hattı bombalı saldırıya uğradı.
Sina - 18.12.2020
Mısır'da güvenlik güçlerine bombalı saldırı: 3 ölü, 10 yaralı
Mısır'ın Sina Yarımadası bölgesinde bulunan Şeyh Zuweid kasabası yakınlarındaki 2 ayrı kontrol noktasına bombalı saldırı düzenlendi.
Sina - 17.12.2020
"Yeni Bir Rönesans'ın Temeli Olarak Özbekistan'ın Kültür Mirası" 4. Uluslararası Kongresi
Kongrede, El-Harezmi, Biruni, İbn-i Sina, Fergani, Zemahşeri, İmam Buhari, İmam Termezi, Ahmet Yesevi, Maturidi, Nasafi, Ali Şir Nevai, Mevlana Celalleddin Rumi, Uluğ Bey, Ali Kuşçu ve Kemaleddin Bihzad gibi dönemlerinin önde gelen düşünür ve alimlerinin bilimsel, felsefi başarılarına değinildi, bu mirasın Türk ve İslam dünyasında gelecek nesillere aktarılmasının önemine vurgu yapıldı.
Sina - 14.12.2020
Arap Birliği: İsrail'in Golan Tepeleri'ni işgali barışın önünde engel teşkil ediyor
İsrail, 1967'deki 6 Gün Savaşı'nda Golan Tepeleri, Batı Şeria, Doğu Kudüs, Gazze ve Mısır'ın Sina Yarımadası ile o dönemde Mısır'ın kontrolünde bulunan Tiran ve Sanafir adalarını işgal etmişti.
Sina - 12.12.2020
Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi
Salon: Mustafa DağıstanlıHakemler: Halil Baydemir, Uygar Kurt, Muhammed Murat ZaferSamsun Canik Belediyespor: Dilan Çelik 6, Madden 36, Fatma Dilara Azaklı 2, Neslihan Demir, Kayra Güler Sağlam 6, Nazlı Çalışkan, Nurgül Ersoy, Zeynep Sude Kara, Zeynep Sina Konuksever, Sıla Şimşek, Bilgesu...
Sina - 09.12.2020
İsrail güçleri Golan Tepeleri'nde 10 Suriyeliyi yaraladı
İsrail, Filistinliler tarafından "Nekse" (Toprak Kaybetme Günü) olarak adlandırılan 1967'deki 6 Gün Savaşı'nda Golan Tepeleri, Batı Şeria, Doğu Kudüs, Gazze ve Mısır'ın Sina Yarımadası ile o dönemde Mısır'ın kontrolünde bulunan Tiran ve Sanafir adalarını işgal etmişti.
Sina - 06.12.2020
Ege Üniversitesi ile Zade Vital'den üniversite-sanayi işbirliği
Büyükhelvacıgil de Zade Vital Doğal Ürünler Araştırma Uygulama Merkezi ve Zade & Zade Vital İbn-i Sina Ar-Ge Merkezi'nin Ege Üniversitesinin katkılarıyla Türkiye'de 18 bin eczaneye yüzde 100 doğal bitkisel ilaçlar verdiğini ifade etti.
Sina - 05.12.2020
Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi
Salon: Mustafa DağıstanlıHakemler: Özlem Yalman, Göksu Öz, Murat ArıkanlıSamsun Canik Belediyespor: Dilan Çelik 6, Madden 21, Fatma Dilara Azaklı, Neslihan Demir, Kayra Güler Sağlam 5, Nurgül Ersoy, Nazlı Çalışkan 9, Zeynep Sina Konuksever 2, Sıla Şimşek 5, Bilgesu Erduran, Elif...
Sina - 29.11.2020
BM'nin Filistin'i taksim kararının 73. yılında İsrail'e sınırsınız destek verilirken Filistin meşru haklarını alamadı
Ancak İsrail bununla yetinmeyip 5 Haziran 1967'de Batı Şeria, Doğu Kudüs, Gazze, Mısır'daki Sina Yarımadası ve Suriye'deki Golan Tepeleri'ni de işgal etti.
Sina - 27.11.2020
İdlib'de üniversite hastanesi açıldı
Hatay'daki Cilvegözü Sınır Kapısı karşısındaki Babü'l Hava Sınır Kapısı sivil yönetiminin desteğiyle İbn-i Sina Hastanesi, tadilatı yapılarak İdlib Üniversitesine devredildi.
Sina - 26.11.2020
26 Kasım Perşembe İstanbul elektrik kesintisi! İstanbul'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler İstanbul'da elektrik ne zaman gelecek?
26 Kasım Perşembe günü İstanbul'un çeşitli ilçelerinde elektrik kesintisi yaşanacak ve kesinti gün boyu sürecek. Peki, 26 Kasım'da İstanbul'un hangi ilçelerinde elektrik kesintisi yaşanacak. İstanbul elektrik kesintisi kaç saat sürecek. İstanbul'a elektrik ne zaman gelecek. İstanbul elektrik kesintisi ve detayları…
Sina - 25.11.2020
Okulda öğrencilerin olmayışını fırsata çevirip tadilat yapıyorlar
Oltu İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Emre Öztaş, yüz yüze eğitime ara verilmesinin ardından boş olan okulu elden geçiriyor, tamir tadilat bahçe düzeni yapıyorlar.
Sina - 21.11.2020
İZÜ tarafından "Farabi Bugüne Ne Söyler" paneli düzenlendi
Farabi'nin İbn-i Sina'nın gölgesinde kalmış bir filozof olduğuna işaret eden Dişkaya, şöyle devam etti: "Bunun sebebi İbn-i Sina'nın kendisine kadar gelen bütün felsefi birikimi ansiklopedik bir şekilde bir araya getiriyor ve gerçekten de muazzam felsefik bir sistem kuruyor.
Sina - 21.11.2020
Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi
Salon: Mustafa DağıstanlıHakemler: Alper Özkök, Uygar Kurt, Seda EsenSamsun Canik Belediyespor: Dilan Çelik 5, Madden 34, Nazlı Çalışkan 7, Zeynep Sude Kara, Fatma Dilara Azaklı 9, Zeynep Sina Konuksever, Bilgesu Erduran, Elif Korkut 1, Kayra Güler Sağlam 6OGM Ormanspor: Danielle 7, Özge Yarga...
Sina - 20.11.2020
Mısır'ın Kuzey Sina vilayetindeki doğal gaz hattında patlama
Mısır'ın kuzeybatısında yer alan Kuzey Sina vilayetindeki doğal gaz ana boru hattında patlama meydana geldi.
Sina - 18.11.2020
Uluslararası Af Örgütü Mısır'dan iki insan hakları aktivistinin serbest bırakılmasını istedi
Merkezi Londra'da bulunan Af Örgütü, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, Kahire merkezli sivil toplum kuruluşu Mısır Kişisel Haklar Girişimi Adalet Birimi Müdürü Kerim Anara'nın Güney Sina vilayetindeki tatili sırasında gözaltına alındığını belirtti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Sina Haberleri | Sina Haber - Haberler - Sina haberleri, son dakika sina haber ve gelişmeleri burada. Son dakika haberleri... -Şehit Şahin Bey'in anıları Şahinbey'de yaşayacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 12.5.2021 12:23:39. #1.15#

title