Silopi Belediyesi Haberleri

Silopi Belediyesi haber, Silopi Belediyesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Silopi Belediyesi - Dün
Silopi Belediyesi | Müdürlükler
BAŞKANMECLİS ÜYELERİMÜDÜRLÜKLERMUHTARLARSTRATEJİK PLANEYLEM PLANIFAALİYET RAPORLARIMECLİS KARARLARIMECLİS GÜNDEMLERİOtobüs SaatleriMuhtarlık RehberiNöbetçi EczanelerRuhsat İşlemleriNikah İşlemleriAnketlere KatılPARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ NERGİZ ANT Çalışma Yönetmeliği Mail Gönder 0486 518...
Silopi Belediyesi - Dün
Silopi Belediyesi | Müdürlükler
BAŞKANMECLİS ÜYELERİMÜDÜRLÜKLERMUHTARLARSTRATEJİK PLANEYLEM PLANIFAALİYET RAPORLARIMECLİS KARARLARIMECLİS GÜNDEMLERİOtobüs SaatleriMuhtarlık RehberiNöbetçi EczanelerRuhsat İşlemleriNikah İşlemleriAnketlere KatılİMAR VE ŞEHİRCİLİK MÜDÜRLÜĞÜ TAMER DOĞAN Çalışma Yönetmeliği Mail Gönder 0486 518...
Silopi Belediyesi - Dün
Silopi Belediyesi | Müdürlükler
BAŞKANMECLİS ÜYELERİMÜDÜRLÜKLERMUHTARLARSTRATEJİK PLANEYLEM PLANIFAALİYET RAPORLARIMECLİS KARARLARIMECLİS GÜNDEMLERİOtobüs SaatleriMuhtarlık RehberiNöbetçi EczanelerRuhsat İşlemleriNikah İşlemleriAnketlere KatılİNSAN KAYNAKLARI VE EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ MEHMET BİLEN Çalışma Yönetmeliği Mail Gönder...
Silopi Belediyesi - Dün
Silopi Belediyesi | Müdürlükler
BAŞKANMECLİS ÜYELERİMÜDÜRLÜKLERMUHTARLARSTRATEJİK PLANEYLEM PLANIFAALİYET RAPORLARIMECLİS KARARLARIMECLİS GÜNDEMLERİOtobüs SaatleriMuhtarlık RehberiNöbetçi EczanelerRuhsat İşlemleriNikah İşlemleriAnketlere KatılKADIN VE AİLE HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ NERGİZ ANT Çalışma Yönetmeliği Mail Gönder 0486...
Silopi Belediyesi - 10.09.2021
SOSYAL YARDIM HAKKINDA BİLGİLENDİRME
SOSYAL YARDIM HAKKINDA BİLGİLENDİRME | Silopi Belediyesi Başkanlığı Son 1 Bucuk Yılda Toplam 4300 Adet Yardım Paketi İhtiyaç Sahibi Halkımıza Dağıttık.
Silopi Belediyesi - 18.03.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 11
Olay, Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesi Musa Şahin Bulvarı üzerinde meydana geldi. Sokak girişinde bulunan beton direk üzerindeki yüksek gerilim hatlarında henüz bilinmeyen bir nedenle kıvılcımlar oluşmaya başladı. Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine itfaiye ve TEDAŞ ekibi sevk edildi. Ekipler olay yerine ulaştığı sırada direkteki alevler büyüdü. Ardından da patlama meydana geldi. Patlama sesleri, mahalle halkını tedirgin etti. Patlamalar sonrası yaşanan kısa süreli elektrik kesintisi, ekiplerin çalışmasıyla giderildi. Yaşananlar ise cep telefonu ile anbean kaydedildi.  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ---------------- Elektrik direğindeki tellerden kıvılcımlar ve alevlerin büyümesi Alevlerin ardından tellerde oluşan patlama Patlama sonrası tellerin sallanması Olay yerine gelen itfaiye aracı Çevredeki vatandaşlardan görüntü Haber- Kamera: İbrahim EMÜL / OSMANİYE, ============================ Mevlana Müzesi, yerli ve yabancı turistlere kapatıldı TÜRKİYE'nin en çok ziyaret edilen müzeleri arasında yer alan Mevlana Müzesi, 'koronavirüs' tedbiri amacıyla bugünden itibaren geçici bir süre ziyarete kapatıldı. Başta müzenin önündeki Mevlana Meydanı olmak üzere kentin bir çok noktasında ise eski yoğunluğun olmaması dikkat çekti.  Dünyada salgın haline gelen 'koronavirüs' nedeniyle, her gün binlerce yerli ve yabancı turisti ağırlayan Mevlana Müzesi, bugünden itibaren  geçici bir süre ziyarete kapatıldı. Müzenin kapısına kilit vurulurken, Mevlana Meydanı ise bomboş kaldı. Yine virüs tedbiri amacıyla da kentin birçok noktasında  eski yoğunluğun olmaması dikkat çekti.  Müze yakınında esnaflık yapan Ali Turhan ilk defa meydanı bu kadar boş gördüğünü söyledi. Turhan, "Ben 20 yıldır bu bölgede esnaflık yapıyorum. Bugünden itibaren müze ziyarete kapatıldı. Ben bu meydanın ilk kez böyle bomboş olduğunu gördüm. Tabii ki salgından dolayı insanların evlerinden çıkmaması normal. Bizce de çıkmasınlar. Biz esnaf olduğumuz için mecburiyetten çıkıyoruz. Kendimizi ve iş yerimizi dezenfekte ederek korunmaya çalışıyoruz. Devletimizin aldığı tedbirleri de destekliyoruz." dedi.  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ  --------------- Mevlana Müzesi'nin dışı ve meydandan detay Çevresindeki sokaklardan detay Röportaj  Haber- Kamera: Tolga YANIK- Hasan DÖNMEZ KONYA ============================= Silopi'de sağanak; 4 katlı binayı su bastı ŞIRNAK'ın Silopi ilçesinde sağanak sonrası iki katı inşaat halinde, 17 kişinin yaşadığı 4 katlı binanın bahçesi, suyla doldu. Binanın zemin katını su bastı.  Silopi ilçesinde sabah saatlerinde etkili olan sağanak yağış, hayatı olumsuz etkiledi. Yağış nedeniyle Ofis Mahallesi'ndeki 17 kişinin oturduğu 2 katı inşaat halindeki 4 katlı binanın bahçesini su bastı. Binanın zemin katı su altında kaldı. Silopi Belediyesi ekipleri, suyun tahliyesi için çalışma başlattı.
Silopi Belediyesi - 01.01.2020
Hak-İş Genel Başkanı Arslan'dan, Silopi Belediyesince işten çıkarılan işçilere destek Açıklaması
Hak-İş Genel Başkanı Mahmut Arslan, "Doğu ve Güneydoğu'daki bütün belediyelerde, özellikle HDP'nin kazandığı belediyelerde şehit ve gazi yakınlarının işten çıkarılması, uygulanan işçi kıyımına, haksız, adaletsiz ve hukuksuz uygulamalara itiraz etmek için buradayız." dedi.
Silopi Belediyesi - 02.12.2019
HDP'li belediyenin işten çıkardığı 17 işçi, hukuk mücadelesini kazandı
HDP'lilerin yönetime geldiği Silopi Belediyesi'nde çalışan 17 işçi, geçen ağustos ayında işten çıkarıldı.
Silopi Belediyesi - 02.12.2019
DHA YURT BÜLTENİ-14
HDP'lilerin yönetime geldiği Silopi Belediyesi'nde çalışan 17 işçi, geçen ağustos ayında işten çıkarıldı.
Silopi Belediyesi - 28.08.2019
Hdp'li belediye, şehit yakınlarının işe iadelerini kabul etmedi
HDP'li Silopi Belediyesi, daha önce işten çıkartılan ve aralarında şehit yakınlarının da bulunduğu 20 işçinin işe iade taleplerini kabul etmedi.
Silopi Belediyesi - 28.08.2019
Dha yurt bülteni - 6
//OLAYA İLİŞKİN GÖRÜNTÜLER DE SİSTEMDE Haber-Kamera: Gürkay GÜNDOĞAN/ZONGULDAK,-  ================== HDP'li belediye, şehit yakınlarının işe iadelerini kabul etmedi HDP'li Silopi Belediyesi, daha önce işten çıkartılan ve aralarında şehit yakınlarının da bulunduğu 20 işçinin işe iade taleplerini kabul etmedi.
Silopi Belediyesi - 23.08.2019
(görüntülü) silopi'de, çevik kuvvet eşliğinde elektrik panoları kuruldu
Dicle Elektik tarafından Silopi'de kaçak elektriği önlemek amacıyla 4 noktaya, alçak gerilim sayaç otomasyon panoları (ASOP) kurma çalışması başlatıldı. HDP'li Silopi Belediyesi'nin engeline rağmen Dicle Mahallesi'nde kurulan panolar, önceki gün, kimliği belirsiz kişilerce tahrip edildi.
Silopi Belediyesi - 23.08.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 9
Dicle Elektik tarafından Silopi'de kaçak elektriği önlemek amacıyla 4 noktaya, alçak gerilim sayaç otomasyon panoları (ASOP) kurma çalışması başlatıldı. HDP'li Silopi Belediyesi'nin engeline rağmen Dicle Mahallesi'nde kurulan panolar, önceki gün, kimliği belirsiz kişilerce tahrip edildi.
Silopi Belediyesi - 22.08.2019
Dicle Elektrik, Silopi Belediyesi hakkında suç duyurusunda bulundu
Dicle Elektrik Dağıtım AŞ (Dicle EDAŞ) kaçak elektrik kullanımını önlemek için kurulan panoların tahrip edildiği ve iş makinalarıyla çalışma alanlarının kapatıldığı gerekçesiyle Silopi Belediyesi yöneticileri hakkında cumhuriyet savcılığına suç duyurusunda bulundu.
Silopi Belediyesi - 21.08.2019
Kaçak elektriği önlemek amacıyla kurulan panolar tahrip edildi
Dicle Elektik, Silopi ilçesinde kaçak elektriği önlemek amacıyla 4 ayrı noktaya Alçak Gerilim Sayaç Otomasyon Panoları (ASOP) kurma çalışması başlattı. HDP'li Silopi Belediyesi, Dicle Elektrik'in kazı izni almadığı gerekçeyle panoların kurulmasına izin vermedi.
Silopi Belediyesi - 16.08.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 12
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ----------- Yangın detayları Röportajlar Detaylar Haber-Kamera: Murat SÖYLEMEZ - BAYBURT-DHA ====================== HDP'li Silopi Belediyesi'nde 2'si şehit yakını 20 kişi işten çıkarıldı Şırnak'ın HDP'li Silopi Belediyesi'nce aralarında 2 şehit yakınının da bulunduğu 20 çalışanın görevine son verildi.
Silopi Belediyesi - 16.08.2019
HDP'li Silopi Belediyesi'nde 2'si şehit yakını 20 kişi işten çıkarıldı
ŞIRNAK'ın HDP'li Silopi Belediyesi'nce aralarında 2 şehit yakınının da bulunduğu 20 çalışanın görevine son verildi.
Silopi Belediyesi - 16.08.2019
Silopi Belediyesi'nde işten çıkarılan şehit yakınları açlık grevi yapacak
HDP'li Silopi Belediyesi'nce işten çıkarılan işçilerine Hizmet İş Sendikası destek verdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Silopi Belediyesi Haberleri | Silopi Belediyesi Haber - Haberler - Silopi Belediyesi haberleri, son dakika silopi belediyesi haber ve gelişmeleri burada. Silopi Belediyesi | Müdürlükler.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.9.2021 17:07:39. #1.14#

title