Sıla'dan boşanan Hazer Amani koluna yaptırdığı manidar dövmeyle dikkat çekti - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Sıla'dan boşanan Hazer Amani koluna yaptırdığı manidar dövmeyle dikkat çekti

Snob Magazin - Haberler | Magazin

1 yıl önce evlendiği Sıla Gençoğlu ile tek celsede boşanan Hazer Amani, duruşmanın ardından soluğu dövmecide aldı. Amani, koluna "Artık ben sana hiçbir şey değilim" yazdırdı.

Sıla- Hazer Amani çifti geçtiğimiz aylarda yazılı bir açıklama yaparak boşanacaklarını açıklamıştı. Sosyal medya üzerinden yapılan açıklamada "Boşanma kararı aldığımız doğrudur. Bu kararın, yansıtılan haberlerle ilintisi olmadığı gibi, dostluğumuzun kıymeti bakidir" ifadeleri kullanılmıştı. Ünlü sanatçı Sıla ve şef Hazer Amani, dün Bodrum'da görülen dava sonrası boşandı. 'Söyleyecek bir şey yok' diyerek adliyeden ayrılan Hazer Amani, söyleyemediklerini koluna dövme olarak yazdırdı.

"SANA KIZGIN DEĞİLİM"

Jüri üyeliği yaptığı yemek yarışmalarıyla adını duyuran ünlü şef Hazer Amani, vücudundaki dövmelere bir yenisini daha ekledi. Koluna dövme yaptıran Amani, "Baktım sana kızgın değilim, kırgın değilim, dargın değilim. Kısacası artık ben sana hiçbir şey değilim" cümlelerini yazdırdı.

Sıla'dan boşanan Hazer Amani'nin yaptırdığı dövme şaşırttı!

Snob Magazin - Magazin Haberleri

Hazer Amani, Boşanma, Medya, Dövme, Magazin, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
Yorumlar (19)
Atilla:Kestane geri döndü sıradaki kim acaba içeri felan girmediğine dua et hazer armani :D Cevap Yaz 2 9 Yayından Kaldır
Mine minnoş:Eşininizi boşayın Üç günlük aşk size mutlulukmu vereceğini sandınız Ne boş hayaller Eee boşuna dememişler yuva yıkanı yuvası olmazmış Ne kadarda doğruymuş . Cevap Yaz 1 15 Yayından Kaldır
yarcan:tuzluk gibi adam. . . birde sılaya bak hükümet gibi kadın. Cevap Yaz 0 2 Yayından Kaldır
Tüm 19 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title