Sibel Güneş Haberleri

Sibel Güneş haber, Sibel Güneş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sibel Güneş - 20.03.2021
Bilecik'te down sendromlu bireylerin aileleri zorlukları dayanışmanın gücüyle aşıyor
Kulüp başkanı Sibel Güneş, AA muhabirine, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) sürecinde kulübün faaliyetlerinin yavaşladığını ancak çeşitli etkinliklerle bunu hızlanacaklarını söyledi.
Sibel Güneş - 08.03.2021
AK Parti Kadın Kolları 6. Olağan Kongresi
Yeni MKYK Kongreyle birlikte yeni Kadın Kolları Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) listesi de belirlendi. Buna göre, 50 kişilik MKYK listesi şu isimlerden oluştu: "Aslı Seren, Asya Setinay Karagül, Ayla Gündoğmuş, Ayşe Nevin Sert, Ayşegül Eren Özdemir, Ayten Aydın, Berçin Havva Öztürk, Betül Gürlük, Burcu Gökalp, Canan Baran İzgi, Dilara Tabak, Dilek Kaya, Dora Kübra Yıldız, Edibe Sinem Ersoy, Elif Yeşim Aras, Emine Yavuz Gözgeç, Fadime Özkan, Fatma Ataseven, Fatma Balcı Acar, Fatma Hatap, Fatma Kara, Fatoş Gürkan, Gözde Keskin Özalp, Gerçek Tekin, Güler Yüksekdağ, Hande Tuncer, Hatice Atan, Havva Sibel Güneş Söylemez, Hazal Dizman, Hülya Özen, Kübra Dörtkardeş, Leman Yenigün Aksay, Mualla Varol, Nazan Aktaş Gökşin, Neslihan Ay, Nesrin Semiz, Nihan Turan Sakaltaş, Nilgün Ök, Nuran Alim, Oya Eronat, Pınar Doğan Aksoy, Reşide Yüksel, Sebile Hanım Ayar, Sena Aktürk, Suna Kepolu Ataman, Tülay Beşkonak Özçay, Yasemin Batur, Yıldız Güngör, Zakire Nurdoğan Yüzbaşıoğlu, Züleyha Karademir.
Sibel Güneş - 06.02.2021
İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, TGC yöneticilerini kabul etti
Partiden yapılan açıklamaya göre, genel merkezdeki görüşmeye, TGC Başkan Yardımcısı Doğan Şentürk ve Genel Sekreter Sibel Güneş de katıldı.
Sibel Güneş - 01.02.2021
Abdi İpekçi, ölümünün 42. yılında mezarı başında anıldı
İpekçi'nin anma törenine Türkiye Gazeteciler Sendikası Genel Başkanı Gökhan Durmuş, Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Genel Sekreteri Sibel Güneş, Milliyet Gazetesi Yazı işleri Müdürü Bertan Ağanoğlu, Basın Konseyi Genel Sekreteri Mustafa Eşmen, CHP İstanbul İl Genel Sekreteri Oğuz Kemal Yakar'ın yanı sıra medya çalışanları katıldı.
Sibel Güneş - 01.02.2021
ABDİ İPEKÇİ MEZARI BAŞINDA ANILDI
Abdi İpekçi'nin Zincirlikuyu Mezarlığı'ndaki kabri başındaki anmaya kızı Nükhet İpekçi İzet, Milliyet Gazetesi yazı işleri Müdürü Bertan Ağanoğlu, Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Genel Sekreteri Sibel Güneş, Türkiye Gazeteciler Sendikası Genel Başkanı Gökhan Durmuş, Basın Konseyi Genel Sekreteri Mustafa Eşmen, CHP İstanbul İl Genel Sekreteri Oğuz Kemal Yakar, Demirören Medya çalışanlarının da aralarında bulunduğu çok sayıda kişi katıldı.
Sibel Güneş - 08.03.2020
Siirt'te 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinliği
Siirt Barosu Kadın Hakları Komisyon Üyesi Sibel Güneş Tardu, 15 Temmuz Demokrasi meydanında toplanan baro üyeleri adına yaptığı açıklamada, 8 Mart'ın kadın olmaktan kaynaklı cinsiyet temelli ayrıcalığa karşı mücadele günü olduğunu belirtti.
Sibel Güneş - 05.03.2020
Genç İletişimciler Yarışması'nda ödül kazananlar açıklandı
TGC Başkanı Turgay Olcayto: "Dürüst yapıldığında gazetecilik çok onurlu bir meslektir" Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Turgay Olcayto ise 30. Genç İletişimciler Yarışması'na katkıda bulunmaktan mutlu olduklarını belirterek genç gazeteci adaylarına seslendi: "Medyanın genel anlamda içinde bulunduğu farkındasınız. Çok iyi günler geçirmiyoruz. Gazeteci olarak da asla umudumuzu kaybetmiyoruz. Çünkü zaman zaman dile getirdiğimiz eski dönemlere bakınca pek çok darbe, sıkıntı geçirdi bu ülke. Ama gazetecilik hepsinden yüz akıyla çıkmayı başardı. Yine öyle olacağını düşünüyorum. Genç gazeteci adayı arkadaşlarıma sorgulayan, irdeleyen bir dil edinmelerini diliyorum, çok okumalarını tavsiye ediyorum. Türkiye ne çekiyorsa cehaletten çekiyor. Bugün laik Cumhuriyeti'n özlemini çekiyoruz, demokrasinin özlemini çekiyoruz. Gazeteciler olarak duruşumuzdan hiç ödün vermiyoruz. Sizin de bu onurlu mesleği seçtiğinizde size 'Bu zamanda gazetecilik yapılır mı?' diyecekler. Dürüst yapıldığında, evrensel gazetecilik ilkelerine uygun yapıldığı zaman çok onurlu bir meslektir gazetecilik. İçine girdiğiniz zaman göreceksiniz. Ödül kazanan tüm genç arkadaşlarımı kutluyorum." Genç iletişimcilerin mutluluk ve heyecan dolu günü İletişim Fakültesi Lisans öğrencilerinin 2018 – 2019 ders yılında yaptıkları çalışmalarla katıldıkları yarışmanın ödül törenine; Aydın Doğan Vakfı'nın Kurucusu ve Onursal Başkanı Aydın Doğan, Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Turgay Olcayto, Aydın Doğan Vakfı Onursal Başkan Vekili Sema Doğan, Aydın Doğan Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Arzuhan Doğan Yalçındağ, TGC Başkan Yardımcısı ve Fox TV Genel Yayın Yönetmeni Doğan Şentürk, Aydın Doğan Vakfı Yürütme Kurulu Başkanı Candan Fetvacı, TGC Genel Sekreteri Sibel Güneş, Genel Sekreter Yardımcıları Niyazi Dalyancı, Dünya Gazetesi Yönetim Kurulu BaşkanıHakan Güldağ, Genel Sayman Ahmet Özdemir, TGC Yönetim Kurulu üyeleri CNN İstihbarat Şefi Göksel Göksu, TRT İstanbul Haber Müdürü İhsan Yılmaz, Milliyet Gazetesi Haber Araştırma Müdürü Pınar Aktaş ve Birgün Gazetesi Yayın Danışmanı Semra Kardeşoğlu, TGC Onur Kurulu Başkanı Altan Öymen, NetD Müzik Genel Müdürü Feride Başbuğ, Hürriyet Gazetesi Yazarları Sedat Ergin, Ertuğrul Özkök, TGC Denetim Kurulu Üyesi Engin Başcı, TGC Balotaj Kurulu üyeleri Haşmet Yavuz, Serkan Ocak,kıdemli üyeler Faruk Bildirici, Garbis Özatay, Uğur Gürtunca, Mehmet Gündüz, Kenan Akın, Engin Köklüçınar, Naci Karaman, Murat Erdin, Olay Tan, Handan Barlas ve Baturhan Koçak'ın yanı sıra rektörler, dekanlar, gazeteciler, öğretim görevlileri ve finale kalan öğrenciler katıldı.
Sibel Güneş - 21.02.2020
Germencikli öğrencilerinden yaşlılara ziyaret
Öğretmenlerden Sibel Güneş, yaşlıları yalnız bırakmamak ve onlara moral vermek için burada olduklarını söyledi.
Sibel Güneş - 07.12.2019
VSY Biotechnology Yönetim Kurulu Başkanı Varlıbaş'a ödül
Sağlık Gönüllüleri Türkiye Ödülleri'nin jürisinde, Prof. Dr. Haluk Gürgen, Prof. Dr. Barış Diren, Sibel Güneş, Semra Baysan, Ayşenur Asuman Uğur ve Oğuz Engin yer aldı.
Sibel Güneş - 02.12.2019
Bilecik'te özel çocuklar havuzda "özgürlüğün" tadını çıkarıyor
18 yaşındaki down sendromlu Arda Güneş'in annesi Sibel Güneş, özel çocukların havuzdayken öz güveninin arttığını gözlemlediklerine dikkati çekti.
Sibel Güneş - 31.10.2019
Yoksulluk nafakası araştırma raporu tanıtıldı
Ankara'da bir otelde düzenlenen programda, projenin koordinatörü Sibel Güneş tarafından rapor kamuoyuna açıklandı.
Sibel Güneş - 06.10.2019
"Mamografi akciğer röntgeni kadar bile radyasyon vermiyor"
"Kişi depresifse ağrıyı daha çok hisseder" "Ağrı ve Kaygı ile Baş Etme Yolları" söyleşisinde kanserle psikoloji arasındaki ilişkiye değinen Psikiyatri Uzmanı Prof. Dr. Sedat Özkan da şunları kaydetti: "Hattı müdafaa yoktur, sathı müdafaa vardır. O satıh bütün vücuttur. Kanser hücreleri dışında vücut ne kadar güçlüyse kişi kazanır. Kanser ağrısı, kişinin psikolojisi ile bağlantılıdır. Kişi depresifse, tükenmişse ağrıyı daha çok hisseder. Kanseri tedavi etmek, kanserli hastayı tedavi etmek için yeterli değildir. Hasta psikolojisi de dahil her yönden güçlendirilmelidir." Festival kapsamında moderatörlüğünü Fatih Altaylı'nın üstlendiği Habertürk Sağlık Editörü Ceyda Erenoğlu, Kanal 24 Sağlık Merkezi programı sunucusu Meral Karadağ, Sağlıkta Gündem Genel Yayın Yönetmeni Sibel Güneş ve NTV Yaşasın Hayat programı sunucusu Melda Yücel'in konuşmacı olarak katıldığı "Medyada Meme Sağlığı" söyleşisi de gerçekleştirildi.
Sibel Güneş - 04.10.2019
Meme kanseri hastaları ve ünlüler' 5 ekim'de Pembe festival'de buluşuyor
GAZETECİ-YAZAR FATİH ALTAYLI SORACAK KADIN SAĞLIK HABERCİLERİ YANITLAYACAK! Pembe Festival'in son gün etkinliklerinden biri de MEDYADA MEME SAĞLIĞI söyleşisi.. Moderatörlüğünü Gazeteci-Yazar Fatih Altaylı'nın yapacağı söyleşiye Habertürk HT Sağlık programı sunucusu Ceyda Erenoğlu, NTV Yaşasın Hayat programı sunucusu Melda Yücel Kocaalp, Sağlıkta Gündem Genel Yayın Yönetmeni Sibel Güneş ve 24 TV Sağlık Merkezi programı sunucusu Meral Karadağ katılacak.
Sibel Güneş - 10.06.2019
Erol Simavi mezarı başında anıldı
Türkiye Gazeteciler Cemiyeti'nin (TGC) bir dönem başkan yardımcılığını da yapan Erol Simavi'yi anma törenine, TGC Genel Sekreteri Sibel Güneş, Erol Simavi'nin abisi Haldun Simavi'nin torunu Harun Simavi, Oktay Ekşi, Seçkin Türesay, Ertuğ Karakullukçu, eski Hürriyet Gazetesi çalışanları katıldı.
Sibel Güneş - 10.06.2019
İSTANBUL BÜLTENİ- 3
Türkiye Gazeteciler Cemiyeti'nin (TGC) bir dönem başkan yardımcılığını da yapan Erol Simavi'yi anma törenine, TGC Genel Sekreteri Sibel Güneş, Erol Simavi'nin abisi Haldun Simavi'nin torunu Harun Simavi, Oktay Ekşi, Seçkin Türesay, Ertuğ Karakullukçu, eski Hürriyet Gazetesi çalışanları katıldı.
Sibel Güneş - 10.06.2019
İSTANBUL - EROL SİMAVİ MEZARI BAŞINDA ANILDI
Türkiye Gazeteciler Cemiyeti'nin (TGC) bir dönem başkan yardımcılığını da yapan Erol Simavi'yi anma törenine, TGC Genel Sekreteri Sibel Güneş, Erol Simavi'nin abisi Haldun Simavi'nin torunu Harun Simavi, Oktay Ekşi, Seçkin Türesay, Ertuğ Karakullukçu, eski Hürriyet Gazetesi çalışanları katıldı.
Sibel Güneş - 18.04.2019
Turgay Olcayto Tgc Başkanlığına Yeniden Seçildi
BAĞIMSIZ BAĞLANTISIZ ÖZGÜR GAZETECİLİK GURUBU YÖNETİM KURULU ASIL 1-Turgay Olcayto 420 2-Vahap Munyar 409 3-Sibel Güneş 413 4-Ahmet Özdemir 407 5-Niyazi Dalyancı 409 6-İhsan Yılmaz 410 7-Göksel Göksu 410 8-Doğan Şentürk 419 9-Pınar Aktaş 405 10-Hakan Güldağ 404  11-Semra Kardeşoğlu 400 DEĞİŞİM, ÖZGÜR GAZETECİLİK VE EMEK GRUBU YÖNETİM KURULU ASIL 1-Sedat Bakıcı 149 2-Cemil Özyıldırım 145 3-Orhan Ertanhan 147 4-Yazgülü Aldoğan 153 5-H.
Sibel Güneş - 18.04.2019
Turgay Olcaytu Tgc Başkanlığına Yeniden Seçildi
BAĞIMSIZ BAĞLANTISIZ ÖZGÜR GAZETECİLİK GURUBU YÖNETİM KURULU ASIL 1-Turgay Olcayto 420 2-Vahap Munyar 409 3-Sibel Güneş 413 4-Ahmet Özdemir 407 5-Niyazi Dalyancı 409 6-İhsan Yılmaz 410 7-Göksel Göksu 410 8-Doğan Şentürk 419 9-Pınar Aktaş 405 10-Hakan Güldağ 404  11-Semra Kardeşoğlu 400 DEĞİŞİM, ÖZGÜR GAZETECİLİK VE EMEK GRUBU YÖNETİM KURULU ASIL 1-Sedat Bakıcı 149 2-Cemil Özyıldırım 145 3-Orhan Ertanhan 147 4-Yazgülü Aldoğan 153 5-H.
Sibel Güneş - 07.03.2019
Çetin Emeç Mezarı Başına Anıldı
Zincirlikuyu Mezarlığı'nda düzenlenen anma törenine Çetin Emeç'in eşi Bilge Emeç, kızı Mehveş Emeç Birol, oğlu Mehmet Emeç, damadı Özalp Birol, Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni ve Türkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC) Başkan Vekili Vahap Munyar, Hürriyet Gazetesi Yazarı Sedat Ergin, TGC Genel Sekreteri  Sibel Güneş ve meslektaşları katıldı.
Sibel Güneş - 26.11.2018
Tbv'nin "5. Medya Ödülleri" Sahiplerini Buldu
Türk Böbrek Vakfı Başkanı Timur Erk'in başkanlığını üstlendiği jüride, Prof. Dr. Mustafa Akıncı, Prof. Dr. İsmet Nane, Prof. Dr. Aydın Türkmen, Prof. Dr. Harun Arbatlı, televizyoncu Lütfiye Pekcan ve Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Genel Sekreteri Sibel Güneş yer aldı.
Sibel Güneş - 15.11.2018
Tbv'nin "5. Medya Ödülleri"Nin Sahipleri Belirlendi
Türk Böbrek Vakfı Başkanı Timur Erk'in başkanlığını üstlendiği jüri, Prof. Dr. Mustafa Akıncı, Prof. Dr. İsmet Nane, Prof. Dr. Aydın Türkmen, Prof. Dr. Harun Arbatlı, televizyoncu Lütfiye Pekcan ve Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Genel Sekreteri Sibel Güneş'ten oluşuyor.
Sibel Güneş - 18.09.2018
Tgc Kağıt Krizi Raporu'nu Cumhurbaşkanlığı'na Sundu
Toplantıyı Türkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC) adına Başkan Turgay Olcayto yönetti. TGC adına toplantıda Genel Sekreter Sibel Güneş ve Yönetim Kurul Üyesi Gülseren Ergezer Güver de bulundu.
Sibel Güneş - 18.05.2018
Dünya Nüfusunun Üçte Biri Obez"
Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Genel Sekreteri Sibel Güneş de medya açısından sağlık haberciliğinin en önemli konularından birinin obezite olduğunu vurguladı.
Sibel Güneş - 09.05.2018
Tgc Türkiye Gazetecilik Başarı Ödülleri Verildi
TV Haber Program Cüneyt Özdemir 9 Aralık 2017 tarihinde CNN Türk TV'de yayınlanan "5N1K: Reza Zarrab Özel" konulu haber programı ile ödüle değer bulundu. Cüneyt Özdemir'e ödülünü Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Genel Sekreteri Sibel Güneş verdi.
Sibel Güneş - 26.04.2018
9 Yıldır Süren Tecavüz Davasında İş Adamına 13 Yıl 9 Ay Hapis
2013 yılında sonuçlanan ilk davada A.A. hakkında 13 yıl 9 ay hapis cezası verildi. A.A.'nın avukatının dosyayı Yargıtay'a taşıması sonrasında, Yargıtay delil yetersizliği nedeniyle yerel mahkemenin kararını bozdu. Gebze 1. Ağır Ceza Mahkemesi'nde tekrar açılan dosyaya yeni deliller ve tanıklar eklendi. Genişletilen dosyanın bugün gerçekleştirilen karar duruşmasına mağdur S.D. ile avukatları katılırken, iş adamı A.A. ise katılmayarak, mahkemeye avukatı katıldı. Duruşmada son sözleri sorulan mağdur S.D., "Söylenecek bir şey yok. Avukatlarımın yaptığı savunmaya katılıyorum" dedi. S.D.'nin avukatları Perihan Meşeli, Deniz Bayram ve Sibel Güneş, Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi ve Türk mahkemeleri tarafından verilen emsal kararlardan örnekler göstererek, sanığın cezalandırılmasını istedi.
Sibel Güneş - 26.04.2018
Dha Yurt Bülteni-15
2009 yılında yaşanan olayda, S.D. adlı genç kadın İstanbul Bostancı'da arkadaşları ile yemek yerken Gebze'den gelen iş insanı A.A. ile tanıştı. A.A. o akşam yemekte olan herkesi evlerine bırakmak üzere otomobiline aldı. Son olarak S.D.'yi evine bırakacak olan A.A., genç kadını Kocaeli Çayırova'daki evine davet etti. S.D. ve A.A. evde içki içti. A.A. daha sonra S.D.'nin uyuduğu odaya giderek genç kadını tecavüz etti. Genç kadın olayın ertesi günü polise giderek suç duyurusunda bulundu. 9 yıl önce açılan ilk dava süresince iş adamı zorla ilişki iddiasını reddetti.2013 yılında sonuçlanan ilk davada A.A. hakkında 13 yıl 9 ay hapis cezası verildi. A.A.'nın avukatının dosyayı Yargıtay'a taşıması sonrasında, Yargıtay delil yetersizliği nedeniyle yerel mahkemenin kararını bozdu. Gebze 1. Ağır Ceza Mahkemesi'nde tekrar açılan dosyaya yeni deliller ve tanıklar eklendi. Genişletilen dosyanın bugün gerçekleştirilen karar duruşmasına mağdur S.D. ile avukatları katılırken, iş adamı A.A. ise katılmayarak, mahkemeye avukatı katıldı. Duruşmada son sözleri sorulan mağdur S.D., "Söylenecek bir şey yok. Avukatlarımın yaptığı savunmaya katılıyorum" dedi. S.D.'nin avukatları Perihan Meşeli, Deniz Bayram ve Sibel Güneş, Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi ve Türk mahkemeleri tarafından verilen emsal kararlardan örnekler göstererek, sanığın cezalandırılmasını istedi.
Sibel Güneş - 27.03.2018
Tgc'den Dha'ya "Gazetecilik Başarı" Ödülü
Türkiye Gazetecilik Başarı Ödülleri Televizyon-Radyo Seçici Kurulu  Dr. Engin Başçı (TRT Muhabiri),  Göksel Göksu (CNN Türk Muhabiri- TGC Yönetim Kurulu Üyesi-Kadın Komisyonu Koordinatörü ), Prof. Dr. Özden Cankaya (İstanbul Aydın Üniversitesi Öğretim Üyesi), İhsan Yılmaz (Habertürk TV Haber Müdürü- TGC Yönetim Kurulu Üyesi), Sibel Güneş (TGC Genel Sekreteri-www.
Sibel Güneş - 01.02.2018
Dha İstanbul Bülteni - 3
  "ONU HİÇ UNUTMUYORUZ" Gazeteciler Cemiyeti Genel Sekreteri Sibel Güneş ise bugüne kadar Türkiye'de her görüşten öldürülmüş 66 gazeteci olduğunu ve gazeteci cinayetleri genellikle faili meçhul olarak kaldığını söyledi.
Sibel Güneş - 01.02.2018
Abdi İpekçi Mezarı Başında Anıldı
  "ONU HİÇ UNUTMUYORUZ" Gazeteciler Cemiyeti Genel Sekreteri Sibel Güneş ise bugüne kadar Türkiye'de her görüşten öldürülmüş 66 gazeteci olduğunu ve gazeteci cinayetleri genellikle faili meçhul olarak kaldığını söyledi.
Sibel Güneş - 01.02.2018
Abdi İpekçi Mezarı Başında Anıldı
"ONU HİÇ UNUTMUYORUZ" Gazeteciler Cemiyeti Genel Sekreteri Sibel Güneş ise bugüne kadar Türkiye'de her görüşten öldürülmüş 66 gazeteci olduğunu ve gazeteci cinayetleri genellikle faili meçhul olarak kaldığını söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Sibel Güneş Haberleri | Sibel Güneş Kimdir - Haberler - Sibel Güneş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Sibel Güneş kimdir, hayatı ve biyografisi. Çukurova'da tıbbi ve aromatik bitki ekim alanı genişliyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 31.7.2021 13:32:43. #1.16#

title