Sibel Can'ın eski eşi Sulhi Aksüt esmer bir güzelle görüntülendi
Haberler » Magazin » Sibel Can'ın eski eşi Sulhi Aksüt esmer bir güzelle görüntülendi - Magazin

Sibel Can'ın eski eşi Sulhi Aksüt esmer bir güzelle görüntülendi

Sibel Can'ın eski eşi Sulhi Aksüt, Cihangir'de esmer bir güzelle görüntülendi. Aksüt, görüntülendiğini anlayınca dışarıdan görünmeyen bir masaya geçti.

Sibel Can'ın eski eşi Sulhi Aksüt esmer bir güzelle görüntülendi

Türk müziğinin güçlü seslerinden olan 'ın 2010 yılında boşandığı , uzun aradan sonra esmer bir güzelle ortaya çıktı. Sibel Can'dan boşandığından bu yana gözlerden uzak bir hayat yaşayan Aksüt, bu şekilde görüntülenmekten rahatsız oldu.

"RAHATSIZ ETMEYİN"

İş adamı Sulhi Aksüt, 'de bir mekanda esmer bir kadınla yemek yerken kameralara takıldı. İkili, fotoğraflarının çekildiğini fark edince dışarıdan görünmeyen bir masaya geçti. Mekan çalışanlarından biri de muhabirlerin yanına gelerek Aksüt'ün "Rahatsız etmeyin" mesajını iletti.

10 YIL EVLİ KALMIŞLARDI

11 yıllık eşi Hakan Ural'dan ihanet ettiği gerekçesiyle boşanan, Karahan Çantay'la sansasyonel ilişkisi biten Sibel Can, 1 yıl içinde Sulhi Aksüt'le 2000 yılında evlendi. 10 yıl evli kalan çiftin Emir adında bir çocukları oldu. 2010 yılında boşanan çiftin duruşması tam 6 celse sürdü. Sibel Can'ın bu boşanması da dünyasını sarsmıştı. Boşanma sebebi olarak Miami'den erken dönen Sibel Can'ın evde Sulhi Aksüt'le ilgili istenmeyen bir olayla karşılaşması gösterilmişti.


Haber Videosu

: Sibel Can'ın eski eşi Sulhi Aksüt esmer bir güzelle görüntülendi
HABER YORUMLARI
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler