SEVGİ KURTULMUŞ HABERLERİ

Sevgi Kurtulmuş Haberleri

Sevgi Kurtulmuş haber, Sevgi Kurtulmuş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sevgi Kurtulmuş - 3.7.2020
Sevgi Kurtulmuş - 22.1.2020
FETÖ'nün "VIP dinleme" davasında karar açıklandı (2)
Mağdurlar Sanıkların usulsüz dinledikleri mağdur ve müştekiler arasında Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Yalçın Topçu, eski Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, eski bakanlar Koray Aydın, Abdullatif Şener ve Namık Kemal Zeybek, emekli Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Emin Arslan, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş'un eşi Sevgi Kurtulmuş, MHP Ankara Milletvekili Erkan Haberal, İYİ Parti İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ, gazeteciler Aslı Aydıntaşbaş, Ahmet Hakan Coşkun, Akif Beki, Fatih Çekirge, Sedat Ergin, Cüneyt Ülsever, Hüseyin Gülerce, Nuri Elibol, Uğur Dündar, Cüneyt Özdemir, Nurettin Şimşek, merhum gazeteci Mehmet Ali Birand, şarkıcı Çelik Erişçi, eski Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, iş adamları Cavit Çağlar, Ali Koç, Rahmi Koç, Vuslat Sabancı, Nihat Özdemir, emekli Orgeneral Hurşit Tolon ile bazı bürokratlar, emniyet mensupları, siyasetçi ve iş adamları bulunuyor.
Sevgi Kurtulmuş - 19.12.2019
Emine Erdoğan, Malezya'da YEE Türk Kültür Merkezini açtı
Programda Emine Erdoğan'a, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın eşi Esra Albayrak, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'ın eşi Şule Akar ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun eşi Hamdiye Soylu ile AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş'un eşi Sevgi Kurtulmuş eşlik etti.
Sevgi Kurtulmuş - 16.12.2019
Emine Erdoğan: Türk vatandaşlarına verilen tüm sağlık hizmetleri, mültecilere de sağlanıyor
Panelde, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Reha Denemeç, Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanı Mehmet Güllüoğlu, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın eşi Esra Albayrak, Milli Savunma Bakanı Akar'ın eşi Şule Akar, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun eşi Hamdiye Soylu ve AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş'un eşi Sevgi Kurtulmuş da dinleyici olarak hazır bulundu.
Sevgi Kurtulmuş - 16.12.2019
Emine Erdoğan: "Son 30 yılda bebek ve çocuk ölümlerini en hızlı düşüren ikinci ülkeyiz"
Panele yoğun ilgi Panelde, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Reha Denemeç, Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanı Mehmet Güllüoğlu, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın eşi Esra Albayrak, Milli Savunma Bakanı Akar'ın eşi Şule Akar, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun eşi Hamdiye Soylu ve AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş'un eşi Sevgi Kurtulmuş da dinleyici olarak hazır bulundu.
Sevgi Kurtulmuş - 22.10.2019
Kartepe Zirvesi'nde dünyanın meseleleri ele alınacak
"Bizlerin bu noktada söyleyecek çok şeyi olduğunu düşünüyorum" Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Prof. Dr. Sevgi Kurtulmuş da batı medeniyetinin bütün ışıltılarına rağmen çevre ve insanı önceleyemediği için tıkanma noktasına geldiğini vurguladı.
Sevgi Kurtulmuş - 22.10.2019
''Kentleşme ve Mutlu Şehirler'' Zirve'de konuşulacak
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin bu yıl üçüncüsünü düzenleyeceği Kartepe Zirvesi öncesinde düzenlenen tanıtım toplantısında zirvenin detayları kamuoyuyla paylaşıldı. 25-27 Ekim tarihlerinde ''Kentleşme ve Mutlu Şehir'' ana gündem maddesiyle yapılacak Kartepe Zirvesi öncesindeki tanıtım toplantısında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Marmara Belediyeler Birliği Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, KOÜ Rektörü Prof. Dr. Sadettin Hülagü, GTÜ Rektörü Prof. Dr. M. Hasan Aslan, İÜ Rektörü Prof. Dr. Mahmut Ak, İ. Medeniyet Üniv. Rek. Prof. Dr. Gülfettin Çelik, Uluslararası Saraybosna Üniv. Müt. Hyt. Bşk. Prof. Dr. Sevgi Kurtulmuş hazır bulundu.
Sevgi Kurtulmuş - 18.10.2019
Ömer Faruk Tekbilek Saraybosna'da konser verdi
Etkinliklere ayrıca, Numan Kurtulmuş'un eşi Sevgi Kurtulmuş, Türkiye'nin Saraybosna Büyükelçisi Haldun Koç ve eşi Pınar Koç, Saraybosna Belediye Başkanı Abdulah Skaka, Yunus Emre Enstitüsü başta olmak üzere Bosna Hersek'teki Türk kurumlarının temsilcileri de katıldı.
Sevgi Kurtulmuş - 16.10.2019
Bakir İzetbegoviç ile Bilal Erdoğan Saraybosna'da ders verdi
Programa ayrıca Türkiye'nin Saraybosna Büyükelçisi Haldun Koç, Yunus Emre Enstitüsü (YEE) Başkanı Prof. Dr. Şeref Ateş, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş'un eşi Prof. Dr. Sevgi Kurtulmuş, akademisyenler ve ülkedeki Türk kurumlarının temsilcileri de katıldı.
Sevgi Kurtulmuş - 23.6.2019
Numan Kurtulmuş oyunu kullandı
Kurtulmuş, eşi Sevgi Kurtulmuş ile yenilenen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri için oy kullanacağı okula gelerek, "1249" numaralı sandıkta oyunu verdi.
Sevgi Kurtulmuş - 19.6.2019
Emine Erdoğan Vefa Buluşmasında Gönül Dostlarıyla bir araya geldi
AK Parti Genel başkanvekili Numan Kurtulmuş ve eşi Sevgi Kurtulmuş ile AK Parti Kadın Kolları Başkanı Lütfiye Selva Çam'ın da katıldığı programda bir konuşma yapan Emine Erdoğan, gönül dostlarına Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın selamını iletti.
Sevgi Kurtulmuş - 19.6.2019
EMİNE ERDOĞAN VEFA BULUŞMASINDA GÖNÜL DOSTLARIYLA BİRARAYA GELDİ
AK Parti Genel başkanvekili Numan Kurtulmuş ve eşi Sevgi Kurtulmuş ile AK Parti Kadın Kolları Başkanı Lütfiye Selva Çam'ın da katıldığı programda bir konuşma yapan Emine Erdoğan, gönül dostlarına Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın selamını iletti.
Sevgi Kurtulmuş - 11.4.2019
Kibyra Antik Kenti İçin Ek Ödenek Verildi
Kültür ve Turizm Bakanlığının antik kentlere önem verdiğini, uluslararası kriterlere ulaşması için çalışmaların devam ettiği belirtilen açıklamada, şunlar kaydedildi: "Kültür ve Turizm Bakanlığı Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü ile yapmış olduğumuz görüşmeler neticesinde 2019 Mali Yatırım Programı kapsamında bin 104 lira ödenek aktarılmıştır. Bu çalışmalarda giriş kontrol ve bilet satış ünitesi, turnikeler, hediyelik eşya, yöresel ürünlerin yer alacağı satış alanları, kafe ve idari ofis birimleri, tuvaletler, çok amaçlı salon, kafeterya, gezi yolları, seyir terası, oturma bankı, çöp kutusu gibi çevre donatı mobilyaları, çevre ihata sistemi ile çevre aydınlatma ve kameralı güvenlik sistemi yerleri yapımı gerçekleşmektedir. Kibrya Antik Kenti tanıtımında ve çevre düzenlemesi çalışmalarına her zaman büyük katkı sağlayan AK Parti Genel Başkanvekilimiz Prof. Dr. Numan Kurtulmuş'a, eşi Prof. Dr. Sevgi Kurtulmuş'a ve ödeneğin ayrılmasında katkı sağlayan Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdür Yardımcısı Yakup Harmanda'ya hemşehrilerimiz adına teşekkür ederiz.
Sevgi Kurtulmuş - 31.3.2019
Numan Kurtulmuş Oyunu Fatih'te Kullandı
Haber-Kamera: İdris TİFTİKCİ/İstanbul DHA AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, oyunu Fatih'te kullandı Eşi Sevgi Kurtulmuş ile saat 11.30'da 29 Mayıs İlkokulu'na gelen Kurtulmuş Oy kullanacağı1249 numaralı sandığa gitti.
Sevgi Kurtulmuş - 21.3.2019
Kurtulmuş: Ne Zaman Türkiye İlerlese Birileri Çelme Takar (2)
?SANDIKLARDA İTTİFAK YAPTILAR? AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Burdur programı kapsamında partisinin Gölhisar Kapalı Spor Salonu'nda düzenlediği toplantıya katıldı. Eşi Prof. Dr. Sevgi Kurtulmuş ile salona gelen Numan Kurtulmuş, toplantıdaki konuşmasında 31 Mart seçiminin Türkiye'nin önümüzdeki dönemde hangi istikamette ilerleyeceğini ortaya koyacağını söyledi.
Sevgi Kurtulmuş - 20.3.2019
Kurtulmuş: Ne Zaman Türkiye İlerlese Birileri Çelme Takar
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, seçim çalışmaları kapsamında partisinin belde teşkilatının açılışı için Burdur'un Gölhisar ilçesine bağlı Yusufça beldesine geldi. Kurtulmuş, eşi Prof. Dr. Sevgi Kurtulmuş ile birlikte ilk olarak Gölhisar'da eşinin kardeşi Nihat Cantürk'ün evine gitti.
Sevgi Kurtulmuş - 21.1.2019
Kurtulmuş: Davamız, Güçlü ve Yeniden Büyük Türkiye'yi Kurmaktır (2)
Bir otelde düzenlenen vefa yemeğine, AK Parti Genel Başkan Vekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, eşi Prof. Dr. Sevgi Kurtulmuş, AK Parti Grup Başkan Vekili Bülent Turan, AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, AK Parti İl Başkanı Gültekin Yıldız, AK Parti Merkez ilçe Başkanı Yıldıray Ölçek, AK Parti ilçe başkanları, AK Parti belediye başkan adayları ile çok sayıda partili katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Sevgi Kurtulmuş Haberleri | Sevgi Kurtulmuş Kimdir - Haberler - Sevgi Kurtulmuş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Sevgi Kurtulmuş kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haberleri | AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş Çanakkale Valiliğini
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.10.2020 18:39:57. #1.15#
title