SERKAN TOPAL HABERLERİ

Serkan Topal haber, Serkan Topal son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Serkan Topal

Serkan Topal

Doğum Yeri Hatay / Türkiye
Doğum Tarihi 29.11.1976

Serkan Topal Kimdir ?

29 Kasım 1976’da Samandağ’da doğdu. Annesinin adı Hasibe babasının adı Yusuf’tur. İlk ve orta öğrenimini Samandağ’da, lise öğrenimini Antakya’da tamamladı. Daha sonra Mustafa Kemal Üniversitesi Eğitim Fakültesini bitirdi.
Biyografinin devamı için tıklayın
Serkan Topal - 10.08.2021
HABERLER | H.B.B.
Tarih: 10 Ağustos 2021, 16: 07 Bazı temaslarda bulunmak üzere Hatay'a gelen Cumhuriyet Halk Partisi Genel Sekreteri Selin Sayek Böke, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş'ı ziyaret etti. Ziyaretinde Böke'ye CHP Hatay milletvekilleri, Mehmet Güzelmansur, Suzan Şahin, Serkan Topal ve İsmet Tokdemir, CHP Hatay İl Başkanı Hasan Ramiz Parlar, il ve ilçe teşkilatları yöneticileri de eşlik etti.
Serkan Topal - 24.07.2021
Hatay Valiliği Meclis Kültür ve Sanat Merkezi ile Antakya Konağı'nın Açılışı Gerçekleştirildi.
Programa, Hatay Valisi Rahmi Doğan'ın yanı sıra, Hanımefendi Gülden Gülüzar Doğan, TBMM Dijital Mecralar Komisyonu Başkanı Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, Hatay Milletvekilleri Mehmet Güzelmansur, Sabahat Özgürsoy Çelik, İsmet Tokdemir, Serkan Topal, Lütfi Kaşıkçı, 39.
Serkan Topal - 14.07.2021
HABERLER | H.B.B.
Tarih: 14 Temmuz 2021, 12: 10 Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş'ı makamında ziyaret etti. CHP'nin Bölge Toplantısı için Hatay'a gelen Salıcı'ya CHP Parti Meclisi Üyesi Ali Mahir Başarır, CHP Hatay milletvekilleri Mehmet Güzelmansur, Suzan, Şahin, Serkan Topal ve İsmet Tokdemir ile birlikte CHP Hatay il ve ilçe yöneticileri eşlik etti.
Serkan Topal - 28.06.2021
Uluslararası Kosova Paneli Adana'da Yapıldı
PANELE KATILIM Adana'da bir otelde gerçekleştirilen panele CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Balkan Masası Başkanı Faik Öztrak, Tekirdağ Milletveki İlhami Özcan Aygun, Bursa Milletvekili Yüksel Özkan, Hatay Milletvekili Serkan Topal, Mersin Milletvekilleri Cengiz Gökçel, Alpay Antmen, Adana Milletvekilleri Ayhan Barut, Orhan Sümer, Müzeyyen Şevkin ve Burhanettin Bulut, Kosova Milletvekilleri, STK temsilcileri ve davetliler katıldı.
Serkan Topal - 29.04.2021
CHP'li Topal: "Kapanma sürecinde mağdur olacak kesimlere hiçbir destek açıklanmadı"
CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal, kapanma sürecinde mağdur olacak kesimlere hiçbir destek açıklanmadığını savundu.
Serkan Topal - 14.04.2021
CHP'li Topal'dan "Hatay'ın doğa dengesini bozacak projelerden kaçının" çağrısı
CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a "Hatay ilimizin doğa dengesini bozacak, tabiatını kirletecek, sahillerini katledecek projelerden kaçının.
Serkan Topal - 22.03.2021
Büyükşehirlerde bombalı eylem hazırlığındayken Hatay'da yakalanan iki zanlıdan biri tutuklandı
Mehmet K'nin, CHP Kırıkhan İlçe Teşkilatı üyesi olduğu ileri sürülmüş, bunun üzerine CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal, zanlının olaydan 5-6 gün önce partiden istifa etmek için dilekçe verdiğini, olayın ardından da partiden ihraç edildiğini bildirmişti.
Serkan Topal - 21.03.2021
Son dakika: CHP Milletvekili Topal'dan teröre yardım ve yataklıktan gözaltına alınan CHP üyesine ilişkin açıklama Açıklaması
Bir son dakika haberine göre CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal, PKK/KCK/PYD/YPG mensubuna yardım ve yataklık ettiği iddia edilen, partilerinin Kırıkhan İlçe Teşkilatı üyesi Mehmet K'ye ilişkin, "Kim ne olursa olsun, hangi koşullarda ve şartlar ne olursa olsun, asla ve asla bırakın yardım ve yataklık yapmayı, bir...
Serkan Topal - 13.12.2020
Son dakika haberi! TBMM Genel Kurulunda, Milli Eğitim ile Ulaştırma ve Altyapı bakanlıklarının bütçeleri görüşülüyor
CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal, AK Partili Asuman Erdoğan'ın, "Öğrenim kredileri ve burslar 45 liraydı, ne kadar komik bir rakam ki ben de burs alıyordum, şu an 550 lira" dediğini aktararak, o dönem 45 liraya 2 çeyrek altının alındığını bugünkü 550 lira ile ancak 1 çeyrek altın alınabildiğini, o günkü bursun bir öğrenciye bir ay yettiğini, bugün öğrencilere bu paranın yetmediğini ifade etti.
Serkan Topal - 10.12.2020
CHP'li Topal: "PCR testinin sonucunu Hatay halkı mezarda öğreniyor"
CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal, kovid-19 salgınının Hatay'da ciddi sıkıntılara neden olduğunu belirterek, "PCR testinin sonucunu Hatay halkı mezarda öğreniyor.
Serkan Topal - 30.11.2020
Bıçakla öldürdüğü arkadaşının cesedini 1 gün evinde saklayıp, ormanlık alanda yakmış (3)
alacak nedeniyle çıkan tartışmada Serkan Topal'ı bıçakla öldürdükten sonra cesedini ormanlık alanda yakan M.D. ve kuzeni Z.N., çıkarıldığı mahkemece 'Kasten adam öldürmek' suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Serkan Topal - 27.10.2020
CHP Hatay Milletvekili Topal ile eşi ve çocuğunun Kovid-19 testleri pozitif çıktı
CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal, kendisinin, eşinin ve 7 yaşındaki çocuğunun Kovid-19 test sonuçlarının pozitif çıktığını duyurdu.
Serkan Topal - 10.10.2020
Son dakika haber | CHP heyeti Hatay'daki yangın bölgesinde incelemede bulunacak
Açıklamada, Böke ve Öztunç'un bölgede bulunan Hatay milletvekilleri Suzan Şahin, İsmet Tokdemir, Mehmet Güzelmansur ve Serkan Topal'la buluşarak yangının etkili olduğu Belen, İskenderun ve Arsuz'da incelemelerde bulunacağı kaydedildi.
Serkan Topal - 03.09.2020
CHP'li Topal'dan "Esnafın bir yıllık SGK primini devlet ödesin" önerisi
CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal, esnafın SGK primi ve personel giderlerinin, bir yıl boyunca devlet tarafından ödenmesini istedi.
Serkan Topal - 16.07.2020
Askeri alanda düzenlemeler içeren kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda
"Ordumuz siyasi müdahale alanı değil" CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal, teklifin maddeleri üzerindeki konuşmasını, Hatayspor atkısıyla yaptı.
Serkan Topal - 12.03.2020
TBMM Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonunun CHP'li üyelerinden MEB'e "koronavirüs"...
Komisyonun CHP'li üyeleri, CHP Grup Sözcüsü Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya, Hatay Milletvekili Serkan Topal, Muğla Milletvekili Suat Özcan, Ordu Milletvekili Mustafa Adıgüzel, Yalova Milletvekili Özcan Özel ve Yozgat Milletvekili Ali Keven, yaptığı yazılı açıklamada, Kovid-19'a karşı bilimle bilgiyle ve bilinçle mücadele edilmesi gerektiğini kaydetti.
Serkan Topal - 18.12.2019
2020 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda
CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal'ın, AK Parti sıralarına bağırarak laf atması üzerine TBMM Başkanvekili Süreyya Sadi Bilgiç, "Kahve mi burası? Genel Kurula yakışıyor mu bu yaptıklarınız.
Serkan Topal - 23.11.2019
Vali Doğan'dan Samandağ Belediye Başkanı Eryılmaz'a ziyaret
Ziyarette Doğan'a Samandağ Kaymakamı Murat Kütük ile CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal da eşlik etti.
Serkan Topal - 07.11.2019
TBMM Genel Kurulu toplandı
Öte yandan AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç, Mevlid Kandili, İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, Samsun-Sivas demir yolu hattı, CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal ise seçim bölgesinin sorunlarına ilişkin birer gündem dışı konuşma yaptı.
Serkan Topal - 10.10.2019
Yükseköğrenim öğrencilerinin barınma sorunları
CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal, Türk gençliğinin, sokağa terk edilmeyecek kadar kutsal olduğunu belirterek, "Öğrencilerimizin yurt, burs ve öğrenim kredisi ödeme sorunlarının çözülmesi lazım." dedi.
Serkan Topal - 08.10.2019
TBMM Genel Kurulu
Genel Kurulda, CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal'ın, Hatay'da yeni ilçeler kurulmasına ilişkin kanun teklifinin doğrudan gündeme alınması önergesi kabul edilmedi.
Serkan Topal - 03.10.2019
"Verimli toprakların yabancılara satışına karşıyız"
CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal, ülke topraklarının ne kadarının hangi amaçla yabancılara satıldığının bilinmediğini belirterek, "Türkiye'nin verimli topraklarının yabancı sermayeye satılmasına karşıyız." dedi.
Serkan Topal - 30.09.2019
CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal Açıklaması
CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal, Hatay'ın Arsuz ve Defne ilçeleri devlet hastanelerinin 2020 yılında tamamlanması için yeterli ödenek ayrılması çağrısında bulundu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Serkan Topal Haberleri | Serkan Topal Kimdir - Haberler - Serkan Topal haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Serkan Topal kimdir, hayatı ve biyografisi. CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Hatay'da partilileriyle bir araya geldi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.9.2021 23:47:00. #1.16#

title