SERKAN TOPAL HABERLERİ

Serkan Topal haber, Serkan Topal son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Serkan Topal

Serkan Topal

Doğum Yeri Hatay / Türkiye
Doğum Tarihi 29.11.1976 - ...

Serkan Topal Kimdir ?

29 Kasım 1976’da Samandağ’da doğdu. Annesinin adı Hasibe babasının adı Yusuf’tur. İlk ve orta öğrenimini Samandağ’da, lise öğrenimini Antakya’da tamamladı. Daha sonra Mustafa Kemal Üniversitesi Eğitim Fakültesini bitirdi.
Biyografinin devamı için tıklayın
Serkan Topal - 27.10.2020
CHP Hatay Milletvekili Topal ile eşi ve çocuğunun Kovid-19 testleri pozitif çıktı
CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal, kendisinin, eşinin ve 7 yaşındaki çocuğunun Kovid-19 test sonuçlarının pozitif çıktığını duyurdu.
Serkan Topal - 10.10.2020
Son dakika haber | CHP heyeti Hatay'daki yangın bölgesinde incelemede bulunacak
Açıklamada, Böke ve Öztunç'un bölgede bulunan Hatay milletvekilleri Suzan Şahin, İsmet Tokdemir, Mehmet Güzelmansur ve Serkan Topal'la buluşarak yangının etkili olduğu Belen, İskenderun ve Arsuz'da incelemelerde bulunacağı kaydedildi.
Serkan Topal - 3.9.2020
CHP'li Topal'dan "Esnafın bir yıllık SGK primini devlet ödesin" önerisi
CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal, esnafın SGK primi ve personel giderlerinin, bir yıl boyunca devlet tarafından ödenmesini istedi.
Serkan Topal - 16.7.2020
Askeri alanda düzenlemeler içeren kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda
"Ordumuz siyasi müdahale alanı değil" CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal, teklifin maddeleri üzerindeki konuşmasını, Hatayspor atkısıyla yaptı.
Serkan Topal - 12.3.2020
TBMM Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonunun CHP'li üyelerinden MEB'e "koronavirüs"...
Komisyonun CHP'li üyeleri, CHP Grup Sözcüsü Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya, Hatay Milletvekili Serkan Topal, Muğla Milletvekili Suat Özcan, Ordu Milletvekili Mustafa Adıgüzel, Yalova Milletvekili Özcan Özel ve Yozgat Milletvekili Ali Keven, yaptığı yazılı açıklamada, Kovid-19'a karşı bilimle bilgiyle ve bilinçle mücadele edilmesi gerektiğini kaydetti.
Serkan Topal - 18.12.2019
2020 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda
CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal'ın, AK Parti sıralarına bağırarak laf atması üzerine TBMM Başkanvekili Süreyya Sadi Bilgiç, "Kahve mi burası? Genel Kurula yakışıyor mu bu yaptıklarınız.
Serkan Topal - 23.11.2019
Vali Doğan'dan Samandağ Belediye Başkanı Eryılmaz'a ziyaret
Ziyarette Doğan'a Samandağ Kaymakamı Murat Kütük ile CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal da eşlik etti.
Serkan Topal - 7.11.2019
TBMM Genel Kurulu toplandı
Öte yandan AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç, Mevlid Kandili, İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, Samsun-Sivas demir yolu hattı, CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal ise seçim bölgesinin sorunlarına ilişkin birer gündem dışı konuşma yaptı.
Serkan Topal - 10.10.2019
Yükseköğrenim öğrencilerinin barınma sorunları
CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal, Türk gençliğinin, sokağa terk edilmeyecek kadar kutsal olduğunu belirterek, "Öğrencilerimizin yurt, burs ve öğrenim kredisi ödeme sorunlarının çözülmesi lazım." dedi.
Serkan Topal - 8.10.2019
TBMM Genel Kurulu
Genel Kurulda, CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal'ın, Hatay'da yeni ilçeler kurulmasına ilişkin kanun teklifinin doğrudan gündeme alınması önergesi kabul edilmedi.
Serkan Topal - 3.10.2019
"Verimli toprakların yabancılara satışına karşıyız"
CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal, ülke topraklarının ne kadarının hangi amaçla yabancılara satıldığının bilinmediğini belirterek, "Türkiye'nin verimli topraklarının yabancı sermayeye satılmasına karşıyız." dedi.
Serkan Topal - 30.9.2019
CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal Açıklaması
CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal, Hatay'ın Arsuz ve Defne ilçeleri devlet hastanelerinin 2020 yılında tamamlanması için yeterli ödenek ayrılması çağrısında bulundu.
Serkan Topal - 13.9.2019
Kazada ölen Hatay Emniyet Müdürünün eşi için mevlit okutuldu
Mevlit programına Hatay Valisi Rahmi Doğan, CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal, Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, kurum müdürleri, emniyet ve jandarma personelleri katıldı.
Serkan Topal - 2.9.2019
CHP'den poster ve bayrak yakılmasına kınama
CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal, "Sınırımızda yaşanan gösterilerde en kutsal değerimiz olan birliğimizin ve bağımsızlığımızın simgesi bayrağımızın, Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın posterinin yakılmasını şiddetle kınıyorum.
Serkan Topal - 25.8.2019
Dha yurt bülteni-8
Şehidin Türk Bayrağına sarılı naşı dün akşam saatlerinde konvoy eşliğinde Hatay Büyükşehir Belediyesi mezarlık kompleksine getirildi.  Cenazede ayakta durmakta zorlanan şehidin annesi Gülsüm Uçar'ı yakınları teselli etti. Öğle namazının ardından düzenlenen uğurlama törenine Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, İçişleri Bakan Yardımcısı Muhterem İnce, Hatay Valisi Rahmi Doğan, Hatay Milletvekilleri Serkan Topal ve İsmet Tokdemir, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Antakya Kaymakamı Orhan Mardinli, Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, şehidin ailesi ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Serkan Topal - 25.8.2019
(görüntülü) şehit özel harekat polisi ali uçar son yolculuğuna uğurlandı
Şehit Ali Uçar'ın cenazesi, dün akşam saatlerinde konvoy eşliğinde Hatay Büyükşehir Belediyesi mezarlık kompleksine getirildi. Bugün öğlende burada yapılan cenaze töreninde ayakta durmakta zorlanan şehidin annesi Gülsüm Uçar'ı yakınları teselli etmeye çalıştı. Cenaze törenine Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, İçişleri Bakan Yardımcısı Muhterem İnce, Hatay Valisi Rahmi Doğan, Hatay milletvekilleri Serkan Topal ve İsmet Tokdemir, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Antakya Kaymakamı Orhan Mardinli, Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, şehidin ailesi ve çok sayıda kişi katıldı.
Serkan Topal - 6.8.2019
Başkan Savaş Samandağlı muhtarlar ile buluştu
5 Ağustos Pazartesi günü Palmira Tesisleri'nde gerçekleşen buluşmaya Başkan Savaş'ın yanı sıra CHP Hatay Milletvekilleri Mehmet Güzelmansur, İsmet Tokdemir ve Serkan Topal, Samandağ Belediye Başkanı Refik Eryılmaz, CHP Samandağ İlçe Başkanı Tugay Abacı, Hatay Muhtarlar Dernek Başkanı Mahmut Gülcü, Samandağ'ın eski ve yeni muhtarları ile birçok vatandaş katılım gösterdi.
Serkan Topal - 6.7.2019
Kılıçdaroğlu, Hatay'da düğüne katıldı
Antakya'da bir otelde düzenlenen düğüne gelen Kılıçdaroğlu, Lütfü Savaş ile CHP Hatay milletvekilleri Suzan Şahin, Serkan Topal, Mehmet Güzelmansur ve İsmet Tokdemir tarafından karşılandı.
Serkan Topal - 20.6.2019
TBMM Genel Kurulu toplandı
CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal da eğitim sistemi ve öğretmenlerin sorunları hakkında konuştu.
Serkan Topal - 4.6.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 18
Antakya Atatürk Parkı'nda düzenlenen bayramlaşma törenine, Hatay Valisi Rahmi Doğan, AK Parti Hatay Milletvekilleri Hüseyin Yayman, Hüseyin Şanverdi, Hacı Bayram Türkoğlu, Abdulkadir Özel, CHP Hatay milletvekilleri, İsmet Tokdemir, Mehmet Güzelmansur, Serkan Topal, Suzan Şahin, MHP Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, 2.
Serkan Topal - 4.6.2019
Ramazan Bayramı kutlanıyor
Antakya Atatürk Parkı'nda düzenlenen bayramlaşmaya, Hatay Valisi Rahmi Doğan, AK Parti Hatay Milletvekilleri Hüseyin Yayman, Hüseyin Şanverdi, Hacı Bayram Türkoğlu, Abdulkadir Özel, CHP Hatay milletvekilleri, İsmet Tokdemir, Mehmet Güzelmansur, Serkan Topal, Suzan Şahin, MHP Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, 2.
Serkan Topal - 27.5.2019
TBMM Genel Kurulu
CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal, "Ali Demir'i kim atadı? Görevde kalmasına kim onay verdi? Demir, gözaltına alınmasından sonra neden serbest bırakıldı? Demir'in görevde kalmasını sağlayan kimlerdi?" sorularını yönelterek, "FETÖ ile mücadelede samimiysen burada İYİ Parti'nin araştırma önergesine Evet de.
Serkan Topal - 4.2.2019
Suudi Arabistan'daki İdam Mahkumu Çiçek İçin Dışişleri Bakanlığı Harekete Geçti
Hatay'ın Samandağ ilçesine bağlı Uzunbağ Mahallesi'nde yaşayan Remzi Çiçek'in ailesinin idam cezasının durdurulması için yardım istemesinin ardından harekete geçen AK Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İbrahim Güler ve AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel ve CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal aileyle görüşerek bilgi aldı.
Serkan Topal - 2.2.2019
Türk Tır Şoförüne İdam Kararı
"Devlet olarak vatandaşımızın tüm haklarını savunacağız" Sosyal medya hesaplarından konuyla ilgili yazılı açıklamalarda bulunan CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal'da "Hemşehrimiz Remzi Çiçek ile ilgili olarak, tutuklandığı 2016 yılından beri birçok defa Suudi Arabistan nezdinde girişimlerde bulunduk, ancak idam cezası verilebileceğini asla ön görmedik.
Serkan Topal - 14.1.2019
Hatay'daki Şiddetli Yağış ve Su Baskını
CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal, Hatay'daki şiddetli yağış ve su baskınına dikkati çekerek, bölgenin bir an önce afet bölgesi kapsamına alınması çağrısında bulundu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Serkan Topal Haberleri | Serkan Topal Kimdir - Haberler - Serkan Topal haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Serkan Topal kimdir, hayatı ve biyografisi. CHP Hatay Milletvekili Topal ile eşi ve çocuğunun Kovid-19 testleri pozitif çıktı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.11.2020 22:27:03. #1.15#
title