Serdar Savaş Haberleri

Serdar Savaş haber, Serdar Savaş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Serdar Savaş - 13.8.2020
RTÜK'ten hakaret ve asılsız iddialara ceza
Üst Kurul, 19 Haziran'da KRT'de yayımlanan "Gündem Özel" programının konuğu Serdar Savaş'ın, lise ve üniversitelere giriş sınavlarının salgın sürecinde düzenlenmesine ilişkin değerlendirmelerinin Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sağlık Bakanı Koca ile devlet yönetimine hakaret ve iftira niteliğinde olduğuna kanaat getiren Üst Kurul, KRT'ye idari para cezası uyguladı.
Serdar Savaş - 13.8.2020
Pandemi fırsatçısı konuk, KRT'ye ceza getirdi
Koronavirüs'ü bahane ederek devlet yönetimine hakaret eden Serdar Savaş'ın sözleri nedeniyle RTÜK, KRT televizyonuna idari para cezası yaptırımı uyguladı.
Serdar Savaş - 19.4.2020
Dünyada Hastalıklardan Korunmak İçin Ne Kadar Para Harcanıyor? Dr. Serdar Savaş Anlatıyor
Dr. Serdar Savaş Covid 19 ile ilgili açıklamalarda bulundu.
Serdar Savaş - 13.4.2020
Korona Virüs Nedir? Covid 19 Nedir?
Koronavirüsü (COVID-19) Nedir? sorusunu Dr. Serdar Savaş cevapladı.
Serdar Savaş - 13.4.2020
Korona Virüs ile Genlerin İlişkisini Dr. Serdar Savaş Açıklıyor
Dr. Serdar Savaş, dünyayı etkisi altına alan korona virüs salgınının genlerle ilişkisini Wise TV'ye açıkladı.
Serdar Savaş - 13.4.2020
Dr. Serdar Savaş : Korona Virüs Salgını 2 Şekilde Durur
Dr. Serdar Savaş, "korona virüs salgını ne zaman durur?
Serdar Savaş - 13.4.2020
Korona Virüse Karşı Nasıl Beslenmeliyiz? Dr. Serdar Savaş Anlatıyor
Dr. Serdar Savaş, dünyayı etkisi altına alan korona virüs salgınından korunmak için beslenme tavsiyelerinde bulundu.
Serdar Savaş - 13.4.2020
Dünyadaki Sağlık Sistemleri Covid 19 Salgınında Sınıfta mı Kaldı? Dr. Serdar Savaş Anlatıyor
Dr. Serdar Savaş, korona virüs salgını hakkında açıklamalarda bulundu.
Serdar Savaş - 13.4.2020
Covid 19 ve Geçmişten Günümüze Salgın Hastalıklar
Dr. Serdar Savaş geçmişten günümüze salgın hastalıkları Wise.TV'ye anlattı.
Serdar Savaş - 13.4.2020
İnsanlığın Genel Durumunun Salgınlarda Payı Var mı? Dr. Serdar Savaş Anlatıyor
Dr. Serdar Savaş, dünyayı etkisi altına alan korona virüs salgınını hakkında değerlendirmelerde bulundu.
Serdar Savaş - 13.4.2020
Korona Virüsten Sonra Farklı Salgınlar Olacak mı? Dr. Serdar Savaş Anlatıyor
Dr. Serdar Savaş, korona virüsten sonra farklı salgınların olabileceğini Wise.TV'ye anlattı.
Serdar Savaş - 13.4.2020
Covid 19'un Aşısı Bulundu mu? Dr. Serdar Savaş Anlatıyor
Dr. Serdar Savaş Covid 19 aşısı ile ilgili açıklamalarda bulundu.
Serdar Savaş - 13.4.2020
Covid 19'da Sağlık Çalışanlarının Karşılaştığı Zorlukları Dr. Serdar Savaş Anlatıyor
Dr. Serdar Savaş, Covid 19'da sağlık çalışanlarının karşılaştığı zorlukları Wise.TV'ye anlattı.
Serdar Savaş - 13.4.2020
Covid 19 ile Mücadelede Korku ve Stresin Bağışıklık Sistemine Etkileri Neler?
Dr. Serdar Savaş Covid 19 ile mücadelede korku ve stresin bağışıklık sistemine etkileri hakkında açıklamalarda bulundu.
Serdar Savaş - 13.4.2020
Maske Takarak Covid 19'dan Korunmak Mümkün mü? Dr. Serdar Savaş Yanıtlıyor
Dr. Serdar Savaş, Covid 19'a karşı maske kullanımına ilişkin soruları yanıtladı.
Serdar Savaş - 13.4.2020
Covid 19'dan Korunmanın Yolları Neler? Dr. Serdar Savaş Anlatıyor
Dr. Serdar Savaş Covid 19'dan korunmanın yollarını Wise.TV'ye anlattı.
Serdar Savaş - 13.4.2020
Covid 19 Biyolojik Silah Olarak Üretilmiş Olabilir mi Dr. Serdar Savaş Yanıtlıyor
Dr. Serdar Savaş, Covid 19 ile ilgili sorulara yanıt verdi.
Serdar Savaş - 13.4.2020
Covid 19'a Karşı Bağışıklık Sisteminin Güçlendirilmesinin Önemi Nedir? Dr. Serdar Savaş Anlatıyor
Dr. Serdar Savaş bağışıklık sistemini ve bölümlerini Wise.TV'ye anlattı.
Serdar Savaş - 26.8.2019
Bakan akar: türk ve amerikan askeri unsurları tarafından müşterek devriyeler başlayacak
'EMEKLİLİK TSK MENSUPLARININ DA DOĞAL BİR HAKKIDIR' Bakan Akar, terörle mücadele kapsamında personelin gösterdiği fedakarlık ve kahramanlıklara da dikkati çekerek, şöyle konuştu: "Emeklilik TSK mensuplarının da doğal bir hakkıdır. Ne zaman bu? Ocak-şubat, temmuz-ağustos aylarında. Bu manada arkadaşlarımız hizmetlerinin tamamlanmasını müteakip veya hizmetlerimizin akışı sırasında kendi istekleri, iradeleri doğrultusunda emekli olabilirler. Doğal bir durum bu. Şu ana kadar da bize intikal eden iki arkadaşımızın dilekçesi var. Onların da emekliliklerini onayladık. Kendilerine yeni hayatlarında başarılar diliyor, yaptıkları değerli hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz. Bu hizmetlerin bir adım daha ileri gitmesi için görevi teslim alan arkadaşların da çalışacağına eminim. TSK bir bütündür. TSK'da görev asla durmaz, vazife sancağı devamlı ileri gider." Bu arada ziyaret sırasında 3'üncü Ordu Komutanlığında devir-teslim de gerçekleştirildi. Yüksek Askeri Şura kararları kapsamında emekliye ayrılan Orgeneral İsmail Serdar Savaş, görevi Korgeneral Şeref Öngay'a devretti.
Serdar Savaş - 26.8.2019
Akar ve TSK'nin komuta kademesi Erzincan'da
Yüksek Askeri Şura kararları kapsamında emekliye ayrılan Orgeneral İsmail Serdar Savaş, görevi Korgeneral Şeref Öngay'a devretti.
Serdar Savaş - 26.8.2019
Akar ve TSK'nin komuta kademesi Erzincan'da
ABD'liler tarafından teröristlere ait tahkimatın bir kısmının tahrip edildiğine ve bir kısım teröristin bölgeden çekildiğine dair teyide muhtaç bilgi aldık. Bunların teyidi ve devamı için de çalışmalarımız devam ediyor. Gecikmeye tahammülümüz yok. Bunu muhataplarımıza tekrar tekrar söylüyoruz. Planladığımız, mutabık kaldığımız konular neyse bunların belli bir tempo içerisinde sürdürülmesi ve gerçekleşmesi gerekiyor. Burada herhangi bir sıkıntı olmaması gerekiyor. ABD'lilerle mutabık kaldığımız konularda herhangi bir şekilde ilerleme olmaz, planladığımız konuları gerçekleştirmek mümkün olmazsa Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin, TSK'nın B planı da C planı da var. Bizim tercihimiz ABD'lilerle mutabık kalınan konuların gerçekleştirilmesi yönündedir." S-400 tedariki Türkiye'ye yönelik füze ve hava tehdidine işaret eden Akar, bunu engellemek, milleti korumak için yapılan yoğun çalışmaları hatırlattı. Bu çalışmalar kapsamında Türkiye'nin belirlediği kriterlere uygun cevap veren Rusya ile uzun menzilli bölge hava ve füze savunma sistemi temini için anlaşmaya varıldığını anımsatan Akar, "12 Temmuz'da S-400 tedarik çalışmaları başladı. Bu çerçevede yapılan çalışmalar devam ediyor. Birinci batarya geldi. İkinci bataryanın temini için de yarından yani 27 Ağustos'tan itibaren intikaller, taşıma faaliyetleri başlayacak. Amacımız ülkemizin ve milletimizin dışarıdan gelecek hava ve füze tehdidine karşı korunması ve kollanmasıdır." diye konuştu. "Vazife sancağı devamlı ileri gider" Terörle mücadele kapsamında personelin gösterdiği fedakarlık ve kahramanlıklara da dikkati çeken Bakan Akar, şunları kaydetti: "Emeklilik TSK mensuplarının da doğal bir hakkıdır. Ne zaman bu? Ocak-şubat, temmuz-ağustos aylarında. Bu manada arkadaşlarımız hizmetlerinin tamamlanmasını müteakip veya hizmetlerimizin akışı sırasında kendi istekleri, iradeleri doğrultusunda emekli olabilirler. Doğal bir durum bu. Şu ana kadar da bize intikal eden iki arkadaşımızın dilekçesi var. Onların da emekliliklerini onayladık. Kendilerine yeni hayatlarında başarılar diliyor, yaptıkları değerli hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz. Bu hizmetlerin bir adım daha ileri gitmesi için görevi teslim alan arkadaşların da çalışacağına eminim. TSK bir bütündür. TSK'da görev asla durmaz, vazife sancağı devamlı ileri gider." 3. Ordu'da devir-teslim Bakan Akar ve TSK'nin komuta kademesinin ziyareti sırasında 3. Ordu Komutanlığında devir-teslim de gerçekleştirildi. Yüksek Askeri Şura kararları kapsamında emekliye ayrılan Orgeneral İsmail Serdar Savaş, görevi Korgeneral Şeref Öngay'a devretti.
Serdar Savaş - 26.8.2019
Bakan akar, erzincan'da
Yüksek Askeri Şura'da (YAŞ) emekliliğe sevk edilen 3'üncü Ordu Komutanı Orgeneral İsmail Serdar Savaş'ın yerine atanan Kara Kuvvetleri EDOK Komutanı Korgeneral Şeref Öngay'ın görevi devralacağı törene katılmak üzere Milli Savunma Bakanı Hulisi Akar, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler ve kuvvet komutanları ile birlikte Erzincan'a geldi.
Serdar Savaş - 3.8.2019
Nikah şahitliği yapan Binali Yıldırım'dan espirili tavsiyeler
Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun'un kıydığı nikahta, Binali Yıldırım ile Erzincan Valisi Ali Arslantaş, 3. Ordu Komutanı Orgeneral İsmail Serdar Savaş, AK Parti Erzincan milletvekilleri Süleyman Karaman ve Burhan Çakır ile İstanbul Milletvekili Serkan Bayram nikah şahitliği yaptı.
Serdar Savaş - 2.8.2019
YAŞ kararlarında terfi alan bazı isimler dikkat çekti
Dört yıldızlı iki isim emekli oldu Geçtiğimi yıl görev süresi bir sene uzatılan Ege Ordusu Komutanı Orgeneral Abdullah Recep ve 3. Ordu Komutanı Orgeneral İsmail Serdar Savaş, bekleme sürelerinin ardından emekliye ayrılan iki isim oldu.
Serdar Savaş - 2.8.2019
YAŞ kararlarının dikkati çeken isimleri
FETÖ'nün bir başka kumpası olan Askeri Casusluk Davası'nda 3 yıl hapis yatan Tuğamiral Yankı Bağcıoğlu da YAŞ'ta tümamiralliğe yükseltildi. Bağcıoğlu, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı'nda Harekat Başkanlığı görevini yürütüyordu. Korgeneralliğe yükselen tek isim YAŞ kararları kapsamında terfi eden bir diğer isim ise Tümgeneral İrfan Özsert oldu. Bu seneki şurada korgeneralliğe yükseltilen tek tümgeneral olan Genelkurmay İstihbarat Başkanı Özsert, son dönemdeki başarılı çalışmalarıyla dikkati çekmişti. Kara Kuvvetlerinde terfi alan bir diğer komutan ise Tuğgeneral Bahtiyar Ersay oldu. Balyoz davasından 31 ay cezaevinde kalan Ersay, Çukurca'daki 2. Hudut Tugay Komutanlığı sırasında terörle mücadelede birçok önemli operasyonda görev aldı. Korgeneraller sırasında en kıdemli olan Kara Kuvvetleri EDOK Komutanı Korgeneral Şeref Öngay ile Genelkurmay 2. Başkanı Korgeneral Metin Gürak ise görev süresi uzatılan isimler arasında yer aldı. Görevdeki sürelerini tamamlayanlar Geçen sene görev süresi bir sene uzatılan Ege Ordusu Komutanı Orgeneral Abdullah Recep ile 3. Ordu Komutanı Orgeneral İsmail Serdar Savaş, görevdeki bekleme sürelerini tamamlamalarının ardından emekliye ayrılan dört yıldızlı iki isim oldu.
Serdar Savaş - 1.8.2019
YAŞ kararları açıklandı (3)
Buna göre, Ege Ordusu Komutanı Orgeneral Abdullah Recep ile 3. Ordu Komutanı Orgeneral İsmail Serdar Savaş emekliye sevk edildi.
Serdar Savaş - 1.8.2019
YAŞ kararları kapsamında, Ege Ordusu Komutanı Orgeneral Abdullah Recep ile 3. Ordu Komutanı...
YAŞ kararları kapsamında, Ege Ordusu Komutanı Orgeneral Abdullah Recep ile 3. Ordu Komutanı Orgeneral İsmail Serdar Savaş emekli oldu.
Serdar Savaş - 16.7.2019
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Ayakta ölmek, dizüstü yaşamaktan daha onurludur. Bu millet her zaman zulme karşı çıkmıştır." Eleşkirt ilçesinde de şehit mezarlıkları ve aile ziyaretleri gerçekleştirildi. Şehitler için mevlit okutulmasının ardından 15 Temmuz gecesi Ankara'da 5 metrelik köprüden düşerek bir süre hastanede tedavi olan 15 Temmuz gazisi Yusuf Balıkçı'nın babaevi ziyaret edildi. Gazi Balıkçı ile protokol üyeleri ve ilçe halkı Cumhuriyet Caddesi'nden yaklaşık bir kilometre boyunca yürüyerek program alanına geçti. Alanda kılınan akşam namazı ve Kur'an-i Kerim tilavetinin ardından Kaymakam Gülhani Ozan Sarı, günün anlam ve önemini belirten konuşma yaptı. Ardından söz alan gazi Yusuf Balıkçı, kalabalığa 15 Temmuz gecesi yaşadığı olayları anlattı. Programa İlçe Belediye Başkanı Ramazan Yakut, İlçe Emniyet Amiri Recep Kartal, AK Parti İlçe Başkanı Ergün Tenekeci, İlçe Tabur Komutan Yardımcısı Binbaşı Aydın Çuvalcı, protokol üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Erzincan Erzincan Valisi Ali Arslantaş, 3. Ordu Komutanı Orgeneral İsmail Serdar Savaş, Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun, bazı siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile çok sayıda vatandaş, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) hain darbe girişiminin üçüncü yılı dolayısıyla Fevzipaşa Caddesi'ndeki eski otogar önünde bir araya geldi.
Haberler.com Ios Uygulaması Haberler.com Android Uygulaması Haberler.com Huawei Uygulaması
Şu an buradasınız: Serdar Savaş Haberleri | Serdar Savaş Kimdir - Haberler - Serdar Savaş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Serdar Savaş kimdir, hayatı ve biyografisi. RTÜK'ten hakaret ve asılsız iddialara ceza.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 19.9.2020 06:51:36. #1.15#
title