SERDAR COŞKUN HABERLERİ

Serdar Coşkun haber, Serdar Coşkun son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Serdar Coşkun

Serdar Coşkun

Doğum Yeri Türkiye
Doğum Tarihi ... - ...

Serdar Coşkun Kimdir ?

Serdar Coşkun, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde İYİ Parti Çorum Alaca Belediye Başkan Adayı oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Serdar Coşkun - 07.04.2020
Çıldır Kızılay'dan esnafa ücretsiz maske
65 Yaş üstü vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için de çeşitli çalışmalar yürütmekte gıda kolisi hazırlayarak ihtiyaç sahibi olsun ya da olmazsın her vatandaşımızın yanında yer almak için çalışmalar yürütmekteyiz. Saha da Kızılay gönüllülerimiz Volkan Erdem, Cem Kılınç ve Serdar Coşkun hiç bir karşılık beklemeden yetişebildikleri ölçüde her vatandaşımızın ihtiyacına koşmaktadır.
Serdar Coşkun - 15.07.2019
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
-"Ben dört tane temel sebep görüyorum" Sabah namazından sonra da ortalığın aydınlanmaya doğru olduğu bir saatte Cumhurbaşkanlığı Külliyesi önüne o meşhur bombaların uçaklardan atıldığını vurgulayan Özkaya, "Birçok insanımız orada şehit oldu. Tabii şimdi dönüp geriye baktığınızda bu nasıl oldu? FETÖ terör örgütü neden bu darbeye teşebbüsünde bulundu. Buradan geriye döndüğümüzde ben dört tane temel sebep görüyorum. Birincisi o tarihte Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından Cumhuriyet Savcısı Serdar Coşkun'un 'baş yüceler' diye bilinen yargı camiasında ana iddianamesini sunmuştu ve iddianame kabul edilmişti, 72 sanık hakkında.
Serdar Coşkun - 31.03.2019
Çorum'un Alaca İlçesinde Belediye Başkanlığını Kesin Olmayan Sonuçlara Göre, AK Parti Adayı Halil...
Kesin olmayan sonuçlara göre, Halil İbrahim Şaltu 5 bin 198, MHP adayı Sacit Kağızman 3 bin 439, İYİ Parti adayı Serdar Coşkun 909 oy aldı.
Serdar Coşkun - 27.02.2019
Egeliler Cana Can Katmak için çalışıyor!
"Ege Üniversitesi'nin desteği tam" Kan Bağışçısı Kazanım Uzmanı Serdar Coşkun ise "Ege Üniversitesi bizim en fazla destek aldığımız üniversitelerimizden bir tanesi.
Serdar Coşkun - 19.02.2019
Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında
Çorum'da, 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.
Serdar Coşkun - 14.01.2019
Eski Savcı Ferhat Sarıkaya: Maddi Sorunlar Nedeniyle Örgütün Dediğini Yaptım
'ŞU AN ÖRGÜT BANA DÜŞMAN' 15 Temmuz darbe girişiminin ardından Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'na gelerek, ifade vermek istediğini söylediğini ve Savcı Serdar Coşkun'a meslek hayatı boyunca tanığı, örgüt üyesi olduğunu bildiği herkesin ismini verdiğini belirtti.
Serdar Coşkun - 14.01.2019
Eski Savcı Ferhat Sarıkaya: Maddi Sorunlar Nedeniyle Örgütün Dediğini Yaptım
'ŞU AN ÖRGÜT BANA DÜŞMAN' 15 Temmuz darbe girişiminin ardından Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'na gelerek, ifade vermek istediğini söylediğini ve Savcı Serdar Coşkun'a meslek hayatı boyunca tanığı, örgüt üyesi olduğunu bildiği herkesin ismini verdiğini belirtti.
Serdar Coşkun - 30.04.2017
Darbeci Komutandan "Genelkurmay'ın Kapısını Kırın" Emri
Ankara Cumhuriyet Savcısı Serdar Coşkun tarafından hazırlanan ve Ankara 18.
Serdar Coşkun - 28.04.2017
Başkentte 15 Temmuz Gecesi Yaşananların Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı (2)
15 TEMMUZ GECESİ SOKAĞA ÇIKAN TANKLARLA İLGİLİ GÖRÜNTÜLER İDDİANAMEDE YER ALDI Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından 15 Temmuz darbe girişimine yönelik yürütülen soruşturma kapsamında, Mamak 28. Piyade Tugay Komutanlığı Eşref Akıncı Kışlası'ndan çıkan 15 tank personelinin katıldığı eylemlerle ilgili iddianame tamamlanarak, Ankara 18. Ağır Ceza Mahkemesi'ne gönderildi. İddianameye Ankara'da darbe gecesi sokağa çıkan tanklarla ilgili yeni görüntüler girdi.  Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı Anayasal Düzene Karşı İşlenen Suçları Soruşturma Bürosu savcısı Serdar Coşkun tarafından hazırlanan iddianamede, darbe girişimi gecesi Mamak'taki Eşref Akıncı Kışlası'ndan çıkan tankların; Ulus, Sıhhiye, Kızılay'dan geçerek, bir kısmının Akay Kavşağı'ndan bir kısmının da Kavaklıdere üzerinden geçip, TBMM yanından Genelkurmay Başkanlığı önüne gelmesiyle ilgili faaliyetler yer aldı.
Serdar Coşkun - 25.04.2017
15 Temmuz'da Ökk'nın Ele Geçirilme Teşebbüsüne İlişkin Dava
Ankara 14. Ağır Ceza Mahkemesince görülen davaya sanıklar, taraf avukatları, müşteki İsmail Oğuz ve sanık yakınları katıldı. Davanın öğleden sonraki kısmında tutuklu sanıkların savunmalarının alınmasına devam edildi. Sanık eski Piyade Teğmen Osman Çolak, ÖKK'de kursiyer subay olduğunu 14 Temmuz'da da mezuniyet törenlerinin yapıldığını söyledi. Sanıklardan eski Üsteğmen Sezgin Güney'in mezun olan kursiyerlere yemek ısmarlaması üzerine 15 Temmuz akşamı Güney'in evine gittiklerini öne süren Çolak, "Bilal Tosun Teğmen, Engin Teğmen ve ben Sezgin Güney Üsteğmen'in evine gittik. Sezgin Üsteğmen kapıyı açtı içeriye oturduk ve Sezgin Üsteğmen birkaç kişinin daha geleceğini söyledi. Yarım saat sonra kurstan öğretmenlerimiz Yakup Akkuş, Uğur Demirtaş, Ramazan Kılıç ve Serdar Coşkun geldi.
Serdar Coşkun - 23.02.2017
Ömer Halisdemir'in Şehit Edilmesi Davasında Üçüncü Gün
"Semih Terzi'nin hain, Ömer ağabeyin şehit, kahraman olduğunu anladım" Çınar, daha sonra karargahtaki herkesi gözaltına aldıklarını anlatarak, "Hava aydınlanmaya başladı. Görüntü izleme odasında duruyorum bu arada. Görüntü izleme odasında nizamiyede darbeci grup, dışarıda dost kuvvetler var. Dost kuvvetlerin girişini engelliyorlar, izliyordum bunları. Mihrali Üsteğmenim '2 dost personel gelecek' dedi. Ben de 'Önden gelmesinler arkadan gelsinler' dedim. Fırat Çelik Albay ve Ahmet Kangal'ı karşıladım. Fırat Albayıma 'Ümit Bak ile Mehmet Ali Çelik'i getirelim mi?' dedim, 'Getir' dedi. Onları içeriye teslim ettik. Fırat Albay hem üniformalı hem sivil kıyafetli kişilerin olduğunu, bunların darbeci olduğunu söyledi. Daha sonra birileri geliyor denildiğini duydum. Ahmet Kangal grubu gördü, 'İşte bunlar darbeci grup' dedi. Aralarında Serdar Coşkun'u gördüm.
Serdar Coşkun - 20.01.2017
Böcek Davası Sanıklarına 'Zimmet' ve 'Konut Dokunulmazlığını İhlal' Suçlamasıyla İddianame
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan'ın, başbakanlığı döneminde çalışma ofisine ve ikametgahına dinleme cihazı konulmasına ilişkin görülen 'Böcek' davasının sanıklarının 7'si hakkında 'zimmet' ve 'konut dokunulmazlığını ihlal' suçlamasıyla iddianame düzenlendi. Mahkemeye gönderilen iddianamede 7 sanık hakkında 12 yıl 4 aydan 43 yıl 6 aya kadar hapis cezası istendi. Kamuoyunda 'Böcek' davası olarak bilinen ve Ankara 2. Ağır Ceza Mahkemesi'nden devam davayla ilgili mahkeme, 7 sanık hakkında dinleme cihazları alımında yolsuzluk yapıldığı ve cihazların Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Keçiörende'ki konutu ile Çankaya'daki ofisine yerleştirilmesi nedeniyle 'zimmet' ve 'konut dokunulmazlığı ihlal' suçlamasıyla suç duyurusunda bulundu. Soruşturma tamamlanarak Cumhuriyet Savcısı Serdar Coşkun tarafından iddianame hazırlandı.
Serdar Coşkun - 20.01.2017
Dha Ankara-Böcek Davası Sanıklarına 'Zimmet' ve 'Konut Dokunulmazlığını İhlal' Suçlamasıyla...
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, başbakanlığı döneminde çalışma ofisine ve ikametgahına dinleme cihazı konulmasına ilişkin görülen 'Böcek' davasının sanıklarının 7'si hakkında 'zimmet' ve 'konut dokunulmazlığını ihlal' suçlamasıyla iddianame düzenlendi. Mahkemeye gönderilen iddianamede 7 sanık hakkında 12 yıl 4 aydan 43 yıl 6 aya kadar hapis cezası istendi. Kamuoyunda 'Böcek' davası olarak bilinen ve Ankara 2. Ağır Ceza Mahkemesi'nden devam davayla ilgili mahkeme, 7 sanık hakkında dinleme cihazları alımında yolsuzluk yapıldığı ve cihazların Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Keçiörende'ki konutu ile Çankaya'daki ofisine yerleştirilmesi nedeniyle 'zimmet' ve 'konut dokunulmazlığı ihlal' suçlamasıyla suç duyurusunda bulundu. Soruşturma tamamlanarak Cumhuriyet Savcısı Serdar Coşkun tarafından iddianame hazırlandı.
Serdar Coşkun - 13.01.2017
Dha Ankara-Çatı Davası Tutuklusu Alaaddin Kaya Hakkında Darbe İddianamesi
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nca FETÖ/PDY'ye yönelik yürütülen soruşturma kapsamında açılan Çatı Davası'nda tutuklu yargılanan Zaman Gazetesi kurucusu Alaaddin Kaya hakkında darbe iddianamesi hazırlandı. Kaya'nın 'Anayasayı İhlale Teşebbüs' suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapsi istendi.  Cumhuriyet Savcısı Serdar Coşkun'un hazırladığı iddianamede, gizlik tanık 'Toprak'ın ifadelerine yer verildi.
Serdar Coşkun - 13.01.2017
Çatı Davası Tutuklusu Alaaddin Kaya Hakkında Darbe İddianamesi
Cumhuriyet Savcısı Serdar Coşkun'un hazırladığı iddianamede, gizlik tanık 'Toprak'ın ifadelerine yer verildi.
Serdar Coşkun - 22.11.2016
Dha Ankara - Fetö Çatı Davası Başladı (1)
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı Anayasal Düzene Karşı İşlenen Suçları Soruşturma Bürosunda görevli Cumhuriyet Savcısı Serdar Coşkun'un yürüttüğü soruşturma kapsamında hazırlanan iddianame, Ankara 4'üncü Ağır Ceza Mahkemesi tarafında kabul edilmişti.
Serdar Coşkun - 27.10.2016
Fetö Darbe Girişimini Araştırma Komisyonu
Komisyon Başkanı Petek, bugün komisyonda dinleneceği açıklanan Ankara Savcısı Serdar Coşkun'u soruşturmaları bizzat yürütmesi, eski Diyanet İşleri Başkanı Ali Bardakoğlu'nu da rahatsızlığı nedeniyle bugün dinlemediklerini vurguladı.
Serdar Coşkun - 27.10.2016
Gündem / 27 Ekim 2016
Fetullahçı Terör Örgütü'nün 15 Temmuz darbe girişimini araştırmak amacıyla kurulan Meclis Araştırma Komisyonu eski Diyanet İşleri Başkanı Ali Bardakoğlu ve Ankara Cumhuriyet Savcısı Serdar Coşkun'u dinleyecek.
Serdar Coşkun - 10.04.2015
Terör Örgütü' İddiasının Altından Uyuşturucu Mafyası Çıktı
Bir yıl önce trajikomik gerekçe ve iddialarla başlayan soruşturmada iddianame tamamlanarak mahkemeye sunuldu. Ankara Savcısı Serdar Coşkun’un, 4 polis ve bir doçentin de bulunduğu 7 kişi hakkında terör örgütü üyeliğinden hazırladığı iddianame, Ankara 2.
Serdar Coşkun - 09.04.2015
Böcek" Davasında "Sahte" Rapora İddianame
Anayasal Düzene Karşı İşlenen Suçlar Bürosunda görevli Cumhuriyet Savcısı Serdar Coşkun'un hazırladığı iddianamede, Palaz'ın yanı sıra Gökhan ?Vıcıl ve Hamza Turhan "şüpheli" olarak gösterildi.
Serdar Coşkun - 08.04.2015
İkinci Sahte Diploma Soruşturmasında İfade Veren Hasan Palaz Serbest Bırakıldı
TÜBİTAK eski Başkan Yardımcısı Hasan Palaz, TÜBİTAK'ta sahte diplomalı kişilerin işe alınması iddiaları ile ilgili açılan ikinci soruşturmada ifade verdi. Tutuklanma istemi ile mahkemeye sevk edilen Hasan Palaz serbest bırakıldı. Palaz daha önce böcek davası, TİB soruşturması, böcek davası raporu ve TÜBİTAK’a sahte diplomalı kişilerin işe alınması iddiaları ile ilgili ifade vermişti. Palaz, TİB soruşturmasında mahkeme tarafından serbest bırakılmıştı. Savcı Serdar Coşkun’a sahte diplomalı kişileri işe aldığı iddiaları ile ilgili açılan ikinci soruşturmada ifade veren Palaz, bugün tutuklanma istemi ile mahkemeye sevk edildi.
Serdar Coşkun - 08.04.2015
Tübitak'ta Sahte Diplomalı Personel" Soruşturması
"TÜBİTAK'a sahte diplomalı personelin alındığı" iddialarına yönelik soruşturma kapsamında tutuklu bulunan eski TÜBİTAK Başkanı Hasan Palaz'ın hakkında yürütülen bir başka soruşturmadan daha tutuklanması talebi reddedildi.
Serdar Coşkun - 01.04.2015
Erdoğan'ın Ofisine "Böcek" Konulmasına İlişkin Soruşturma
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığının yürüttüğü soruşturma kapsamında, gözaltında bulunan zanlılar, Emniyet'teki işlemlerinin ardından bu sabah Ankara Adliyesine getirilmiş ve soruşturmayı yürüten Cumhuriyet Savcısı Serdar Coşkun'a ifade vermişti.
Serdar Coşkun - 01.04.2015
Tübitak Eski Başkan Yardımcısı Hasan Palaz Tutuklandı
TÜBİTAK eski Başkan Yardımcısı Hasan Palaz tutuklandı. Palaz, Ankara Cumhuriyet Savcısı Serdar Coşkun’un talimatı ile Pazartesi günü gözaltına alınmıştı.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Serdar Coşkun Haberleri | Serdar Coşkun Kimdir - Haberler - Serdar Coşkun haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Serdar Coşkun kimdir, hayatı ve biyografisi. Atakum Belediyesi'nin kırsalını kalkındıracak Jersey projesinde sona gelindi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 6.3.2021 20:17:42. #1.15#
title