Seramiksan Kadın Voleybol Takımında 1. Lig Sevinci

Seramiksan Kadın Voleybol Takımında 1. Lig Sevinci

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Takımın karşılanmasından görüntüler Kulüp Başkanı Bülent Erkul'un konuşması Takım kaptanı Gamze Ergin'in konuşması Şehir turundan detaylar Seramiksan kadın voleybol takımında 1. Lig sevinci Voleybol Bayanlar 1. Ligi'ne yükselen Seramiksan takımı, Turgutlu'da coşkuyla karşılandı Bayanlar Voleybol 2. Lig Final Grubu'nda mutlu sona ulaşarak 1. Lig'e yükselen Seramiksan takımı Turgutlu ilçesinde coşkuyla karşılandı.

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ :
Takımın karşılanmasından görüntüler
Kulüp Başkanı Bülent Erkul'un konuşması
Takım kaptanı Gamze Ergin'in konuşması
Şehir turundan detaylar Seramiksan kadın voleybol takımında 1. Lig sevinci
Voleybol Bayanlar 1. Ligi'ne yükselen Seramiksan takımı, Turgutlu'da coşkuyla karşılandı
Bayanlar Voleybol 2. Lig Final Grubu'nda mutlu sona ulaşarak 1. Lig'e yükselen Seramiksan takımı Turgutlu ilçesinde coşkuyla karşılandı.

Turgutlu 50. Yıl Meydanında taraftarların bando ekibiyle karşılanan oyuncular, sevinç gözyaşı döktü.

Takım Kaptanı Gamze Ergin, coşkulu karşılamadan dolayı çok mutlu olduklarını belirterek, "Lige çıktığımız için çok gururluyuz. Bir hedefimiz vardı ve onu gerçekleştirdik. Buraya gelen ve takımın üst lige çıkmasına katkı sağlayan herkesin emeğine yüreğine sağlık." diye konuştu.

Kulüp Başkanı Bülent Erkul ise, ilçede voleybolda 1. Lig'e yükselen ilk takımın Seramiksan olduğunu belirtti.

Erkul, şöyle dedi:

"Çok ama çok mutluyuz. İnanılmaz maçlar yaptık. Sonunda lige çıkmayı başardık. Bunu gerçekten çok istiyorduk ve elde ettik. Sporcularımıza, teknik heyetimize çok teşekkür ediyorum. Bizleri çok mutlu ettiler. Şampiyonluğu Turgutlu halkımıza armağan ediyorum."