Seni Çok Bekledim final mi yapıyor? Seni Çok Bekledim neden final yapıyor? Seni Çok Bekledim bitiyor mu? Seni Çok Bekledim final bölümü izle! - Haberler
Haberi Paylaş

Seni Çok Bekledim final mi yapıyor? Seni Çok Bekledim neden final yapıyor? Seni Çok Bekledim bitiyor mu? Seni Çok Bekledim final bölümü izle!

Haberler.com - Haberler | Gündem
Seni Çok Bekledim final mi yapıyor? Seni Çok Bekledim neden final yapıyor? Seni Çok Bekledim bitiyor mu? Seni Çok Bekledim final bölümü izle!

Star Tv ekranlarında yayınlanan başrollerini Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu gibi oyuncuların paylaştığı Seni Çok Bekledim dizisi final yapmaya hazırlanıyor. Seni Çok Bekledim dizisi bu akşam yayınlanacak olan 13. Bölümde izleyiciye veda edecek. Peki, Seni Çok Bekledim neden final yapıyor? Seni Çok Bekledim final mi yapıyor? Seni Çok Bekledim neden final yapıyor? Seni Çok Bekledim bitiyor mu? Seni Çok Bekledim final bölümü izle! Seni Çok Bekledim son bölümde neler oldu?

Star Tv ekranlarında yayınlanan başrollerini Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu gibi oyuncuların paylaştığı Seni Çok Bekledim dizisi final yapmaya hazırlanıyor. Seni Çok Bekledim dizisi bu akşam yayınlanacak olan 13. Bölümde izleyiciye veda edecek. Peki, Seni Çok Bekledim neden final yapıyor? Seni Çok Bekledim final mi yapıyor? Seni Çok Bekledim neden final yapıyor? Seni Çok Bekledim bitiyor mu? Seni Çok Bekledim final bölümü izle! Seni Çok Bekledim son bölümde neler oldu? Seni Çok Bekledim son bölüm izle! Seni Çok Bekledim final bölümü izle! Seni Çok Bekledim final fragmanı izle! İşte detaylar haberimizde…

SENİ ÇOK BEKLEDİM FİNAL Mİ YAPIYOR?

Star TV ekranlarında yayınlanan Seni Çok Bekledim dizisinden kötü haber geldi. Dizi sezonun başlamasının ardından reytinglerde düşüş yaşayan ve bir türlü toparlanamadı.

Star TV'de büyük umutlarla başlayan ve Katar'da çekimlerine büyük bir heyecanla adım atan Seni Çok Bekledim dizisi maalesef beklentilerin altında kaldı. Reytinlerde istediği sonucu alamayan dizi final bölümü ile seyircisine veda edecek.

SENİ ÇOK BEKLEDİM SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ailede tüm dengeler değişmeye, sırlar birer birer ortaya çıkmaya başlar. Kadir, yıllarca kardeşi bildiği Erol'un ardından, hâlâ yaşadığı şokun etkisindedir. Ayliz, çektiği acıların ötesinde, Erol'a "Kardeşim" diyememenin burukluğunu yaşar. Sibel, gemileri yakmaya karar verir ve ortalığı sarsacak fitili ateşler. Cemal, kendi sebep olduğu olay yüzünden Kadir'i suçlamaktadır. Kadir onun katil olduğunu bir kez daha haykırırken, aralarındaki ipler iyice gerilir. Selahattin, her şeye rağmen, Eren Ailesinin zor zamanlarında yanlarında durur ve haber siz olduğu gerçekle yüzleşmesi an meselesidir.

SENİ ÇOK BEKLEDİM 12. SON BÖLÜM İZLE!

SENİ ÇOK BEKLEDİM STAR TV CANLI İZLE!

SENİ ÇOK BEKLEDİM OYUNCULARI KİMLER?

Özcan Deniz - Kadir Eren

İrem Helvacıoğlu - Ayliz

İlhan Şen - Erol

Mustafa Uğurlu - Cemal

Lila Gürmen - Mihre

Caner Şahin - Selahattin

Türkü Turan - Zahide

Durul Bazan - İsmet

Yıldız Kültür - Hidayet

Ali İpin - Rıza

Şehsuvar Aktaş - Osman Efe

Selen Domaç - Songül

Nihan Büyükağaç - Sibel

Hakan Ummak - Zaza

Sibel Şişman - Şebnem

Gürkan Güzeyhuz - Serkan

Damla Makar - Nezahat

Ömer Gökay Şanlıer - Umut

SENİ ÇOK BEKLEDİM 13. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

Haberler.com - Gündem
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
title