SEMA KARAOĞLU HABERLERİ

Sema Karaoğlu haber, Sema Karaoğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sema Karaoğlu

Sema Karaoğlu

Doğum Yeri Ankara / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1965 - ...

Sema Karaoğlu Kimdir ?

Dr. Sema Karaoğlu 1965 yılında Ankara'da doğdu. İlkokulu Ankara Atatürk ilkokulu'nda bitirdikten sonra, ortaokulu İzmir'de 9 eylül Ortaokulu'nda okudu. 1982 yılında İzmir Kız Lisesi Fen bölümünden mezun oldu ardından 9 Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesini kazandı. 1988 yılında Tıp doktoru olarak mezun oldu ve aynı yıl sınıf arkadaşı olan Dr. Sinan Karaoğlu ile evlendi.
Biyografinin devamı için tıklayın
Sema Karaoğlu - 27.03.2021
Yeniden Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığına seçilen Veli Altınkaya'ya kutlama mesajları
Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar ile Kadın İşbirliğini Geliştirme Derneği Başkanı Sema Karaoğlu, yeniden Kayseri Gazeteciler Cemiyeti (KGC) Başkanlığına seçilen Veli Altınkaya'yı kutladı.
Sema Karaoğlu - 14.03.2021
14 Mart Tıp Bayramı
Kadın İş Birliğini Geliştirme Derneği Başkanı Sema Karaoğlu, 14 Mart Tıp Bayramı'nın yurt savunması olarak başladığını hatırlattı.
Sema Karaoğlu - 08.03.2021
8 Mart Dünya Kadınlar Günü
Burada grup adına açıklama yapan KİGDER Başkanı Sema Karaoğlu, kadınların eşit ve özgür olduğu, baskının ortadan kaldırıldığı bir gelecek için tüm kadınların hak ve yaşamlarına sahip çıkması gerektiğini söyledi.
Sema Karaoğlu - 30.12.2020
Kayseri'de yeni yıl mesajları
Kadın İşbirliğini Geliştirme Derneği Başkanı Sema Karaoğlu ise 2021 yılının salgınların, savaşların bittiği insanların barış, sağlık ve huzur içinde yaşanılacak bir yıl olmasını temenni etti.
Sema Karaoğlu - 25.11.2020
25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü
Kadın İşbirliğini Geliştirme Derneği (KİGDER) Başkanı Sema Karaoğlu, yayımladığı mesajda, hayatın her döneminde sevgi ve özveriyle destek olan kadınlara uygulanan şiddeti önleme yolunda samimi çabalar sarf edilmesi gerektiğini, kurum, sivil toplum ve devlet politikaları ile el ele verilirse bu soruna gerçek çözümler bulanabileceğine inandığını belirtti.
Sema Karaoğlu - 09.11.2020
10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü ve Atatürk Haftası
MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, MHP İl Başkanı Serkan Tok, Kadın İşbirliğini Geliştirme Derneği Başkanı (KİGDER) Sema Karaoğlu, Kayseri Ticaret Borsası Başkanı Recep Bağlamış, Makina Mühendisleri Odası Kayseri Şube Başkanı Akif Aksoy da 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü ve Atatürk Haftası dolayısıyla mesaj yayımladı.
Sema Karaoğlu - 27.06.2020
Koronavirüse karşı hijyen tedbirlerinde "saat, takı ve uzun tırnak" uyarısı
Türk Dermatoloji Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Sema Karaoğlu, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını ile mücadelede hijyen önlemlerinin sağlıklı bir şekilde yerine getirilebilmesi için bir süre daha saat ve takı kullanılmaması, tırnakların kısa kesilmesi ve oje sürülmemesi önerisinde bulundu.
Sema Karaoğlu - 09.04.2020
Uzmanından "sık yıkanan eller için nemlendirici kullanılması" önerisi
Türk Dermatoloji Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Uzm. Dr. Sema Karaoğlu, yeni tip koronavirüsten (Kovid-19) korunmak amacıyla sık sık yıkanan ellerin sağlığı için nemlendirici kullanılmasını önerdi.
Sema Karaoğlu - 17.03.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 13
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ------------------------------- -Boş sokaklardan ve kapalı dükkanlardan görüntü -Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras'ın basın açıklamasından görüntü Haber- Kamera: Tuba AYHAN / BODRUM (Muğla), ================================== Dermatolog Karaoğlu: Dezenfektanların alkol içerikli olanları, kolonyanın limonlusu tercih edilmeli KORONAVİRÜSLE birlikte artan dezenfektan ve kolonya kullanımıyla ilgili bilgi veren Dermatoloji Uzmanı Sema Karaoğlu, dezenfektanlarda alkol içerikli, kolonyada ise limonlu olanların tercih edilmesi gerektiğini söyledi.
Sema Karaoğlu - 19.02.2020
KİGDER ortaokul öğrencilerine kitap bağışladı
KİGDER'den yapılan yazılı açıklamaya göre, bağışa katılım bedelinin 10 lira olduğu belirtildi. Dernek başkanı Sema Karaoğlu, bağış kapsamında toplanan kitapların, öğrencilerin geleceğine umut olduğunu vurguladı.
Sema Karaoğlu - 04.12.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 32
KİGDER tarafından ZİÇEV yararına, 'Tut elimi bir geleceğim olsun' sloganıyla  Kadir Has Kültür ve Sanat Merkezi'nde düzenlenen konsere, Vali Yardımcısı Ali Uslanmaz, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Nevzat Özer ve davetliler katıldı. Kadın İşbirliği Geliştirme Derneği korosu, down sendromlu, otistik ve zihinsel engelli çocuklardan oluşan 55 kişilik koroda türküler ve şiirler seslendirilirken, davetliler de alkışlarla şarkılara eşlik etti. Konserin gelirleri ise Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme Yurdu ve Koruma Vakfı'na bağışlandı. Düzenlenen konser hakkında bilgi veren KİGDER Başkanı Sema Karaoğlu, konserin engelli çocuklar yararına düzenlendiğini vurguladı.
Sema Karaoğlu - 03.12.2019
Kayseri'de engelliler yararına konser
KİGDER tarafından ZİÇEV yararına, 'Tut elimi bir geleceğim olsun' sloganıyla  Kadir Has Kültür ve Sanat Merkezi'nde düzenlenen konsere, Vali Yardımcısı Ali Uslanmaz, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Nevzat Özer ve davetliler katıldı. Kadın İşbirliği Geliştirme Derneği korosu, down sendromlu, otistik ve zihinsel engelli çocuklardan oluşan 55 kişilik koroda türküler ve şiirler seslendirilirken, davetliler de alkışlarla şarkılara eşlik etti. Konserin gelirleri ise Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme Yurdu ve Koruma Vakfı'na bağışlandı. Düzenlenen konser hakkında bilgi veren KİGDER Başkanı Sema Karaoğlu, konserin engelli çocuklar yararına düzenlendiğini vurguladı.
Sema Karaoğlu - 28.11.2019
KİGDER Korosu ZİÇEV yararına konser verecek
ZİÇEV Kayseri Şubesini ziyaret eden KİGDER Başkanı Sema Karaoğlu, burada yaptığı konuşmada, dernek olarak misyonlarının kadınları her alanda güçlendirmek olduğunu belirtti.
Sema Karaoğlu - 31.03.2019
Kayseri'nin Melikgazi İlçesinde Belediye Başkanlığını Kesin Olmayan Sonuçlara Göre, AK Parti Adayı...
Kesin olmayan sonuçlara göre, Hacı Mustafa Palancıoğlu 156 bin 106, CHP adayı Sema Karaoğlu 57 bin 777, BBP adayı Öz Ferhat Aslan 13 bin 500 oy aldı.
Sema Karaoğlu - 19.02.2019
Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında
Kayseri'de 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.
Sema Karaoğlu - 19.02.2019
CHP Grup Başkanvekili Özel: "Hiç Erinmeden, Yüksünmeden İyi Parti'ye Oy Vereceğim"
CHP, ilçelerden Melikgazi'de Sema Karaoğlu, Hacılar'da Gülay Talaslı, Pınarbaşı'nda Deniz Yağan, Sarıoğlan'da Mehmet Bayraklı, Sarız'da Ömer Faruk Eroğlu, Akkışla'da Mustafa Güner, Tomarza'da Osman Koç ve Bünyan'da Mustafa Navruz'u belediye başkanı adayı gösterdi.
Sema Karaoğlu - 07.02.2019
Millet İttifakı Adayları Gazeteciler Cemiyeti'nde
CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık, Millet İttifakı'nın Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dursun Ataş, Melikgazi Belediye Başkan adayı Sema Karaoğlu, Talas Belediye Başkan adayı Osman Haymana, Kocasinan Belediye Başkan adayı Hasan Sami Özvarinli ile partilerin il başkanları, Antınkaya'yı ziyaret etti.
Sema Karaoğlu - 07.02.2019
Millet İttifakı Büyükşehir Adayı Ataş: "İnsan ve Parti Ayrımı Yapmadan Hizmet Vereceğiz"
Millet İttifakının Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dursun Ataş, Melikgazi Belediye Başkan Adayı Sema Karaoğlu, Kocasinan Belediye Başkan Adayı Hasan Sami Özvarinli, Talas Belediye Başkan Adayı Osman Haymana, CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık ve İYİ Parti ile Cumhuriyet Halk Partisi İl yönetimi Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Veli Altınkaya ve yönetimini ziyaret etti.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Sema Karaoğlu Haberleri | Sema Karaoğlu Kimdir - Haberler - Sema Karaoğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Sema Karaoğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Yeniden Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığına seçilen Veli Altınkaya'ya kutlama me
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 6.5.2021 22:56:49. #1.14#

title