Selçuk Yıldız Haberleri

Selçuk Yıldız haber, Selçuk Yıldız son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Selçuk Yıldız - 29.08.2019
11. Uluslararası Marmaris Halk Dansları Festivali başladı
Bursa Gala Kültür Sanat Organizasyonu Genel Koordinatörü Selçuk Yıldız, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 2014 yılında başladıkları ve yılda iki kez gerçekleştirdikleri festivali uzun yıllar yapmayı hedeflediklerini söyledi.
Selçuk Yıldız - 17.12.2018
Beypazarı'nda Polis Öğrencilere Eğitim Veriyor
İlçe Emniyet Müdürü Selçuk Yıldız, yaptığı açıklamada, öğrencilerin bilinçlendirilmesinin önemine işaret ederek, bu tür eğitim çalışmalarının devam edeceğini belirtti.
Selçuk Yıldız - 12.12.2018
Beypazarı'nda Gübre Bayileri Bilgilendirme Toplantısı
Ticaret Odası Salonu'nda düzenlenen toplantıya, Vali Yardımcısı Ayhan Özkan, Beypazarı Kaymakamı Can Aksoy, İl Tarım ve Orman Müdür Yardımcısı Ali Yalçın, İlçe Tarım Orman Müdürü Yavuz Ekici, Emniyet Müdürü Selçuk Yıldız, Jandarma Komutanı Şeref Kutu, gübre takip sistemi sorumlusu Sinan Atasagun, İl Jandarma Kriminal Şube Müdürü Yaşar Dülger, Emniyet Genel Müdürlüğü'nden bomba imha uzmanı başkomiser Ahmet Haktar ve yaklaşık 40 gübre bayi sorumlusu katıldı.
Selçuk Yıldız - 15.11.2018
Beypazarı'da Anaokulu Öğrencileri Bilgilendirildi
İlçe Emniyet Müdürü Selçuk Yıldız, anaokullarındaki bu uygulamanın sürdürüleceğini belirterek, çocuklara boyama kitapları ile "Çocuk Polis Kartı" verildiğini kaydetti.
Selçuk Yıldız - 01.11.2018
MHP Beypazarı Yönetiminden Ekinci'ye Ziyaret
Ekinci'ye yeni görevi için hayırlı olması dileğinde bulunan Orhan ve beraberindekiler, İlçe Emniyet Müdürü Selçuk Yıldız'ı da ziyaret etti.
Selçuk Yıldız - 23.10.2018
Emniyetten Okullarda Bilgilendirme
Emniyet Müdürü Selçuk Yıldız, okul güvenliğinin önemine dikkat çekti.
Selçuk Yıldız - 06.09.2018
Beypazarı'nda Festival Coşkusu Başladı
Kaymakam Kadir Ekinci, Belediye Başkanı Tuncer Kaplan, Cumhuriyet Başsavcısı Alp Giray Yapar, Emniyet Müdürü Selçuk Yıldız, Jandarma Komutanı Şeref Kutu, Hırkatepe Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Gündüzalp Ünal ile çok sayıda davetlinin katıldığı açılışta, Gündüz Alp'in kabri başında kurban kesilmesi ve duaların edilmesinin ardından katılımcılara Osmanlı şerbeti ikram edildi.
Selçuk Yıldız - 05.09.2018
Beypazarı'nda Asayiş ve Trafik Denetimleri
İlçe Emniyet Müdürü Selçuk Yıldız, gazetecilere yaptığı açıklamada, denetimlerin süreceğini belirterek özellikle sürücülerin trafik kurallarına uymalarını istedi.
Selçuk Yıldız - 23.08.2018
Beypazarı'nda Trafik Denetimi
Emniyet Müdürü Selçuk Yıldız'ın da katıldığı denetimlerde ekipler, emniyet kemeri kontrolü yaparak sürücüleri güvenli yolculuk konusunda bilgilendirip tavsiyelerde bulunuyor.
Selçuk Yıldız - 22.08.2018
Beypazarı'nda İlçe Protokolü Bayramlaştı
İlçedeki halk evinde düzenlenen bayramlaşma programına, Kaymakam Kadir Ekinci, Belediye Başkanı Tuncer Kaplan, İlçe Emniyet Müdürü Selçuk Yıldız, Jandarma Komutanı Şeref Kutu, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Gökgöz, MHP İlçe Başkanı Hamid Ayanoğlu ile ilçe protokolü ve STK temsilcileri katıldı.
Selçuk Yıldız - 18.08.2018
Kurban Bayramı'na Doğru
Beypazarı Emniyet Müdürlü Selçuk Yıldız, Kurban Bayramı tatili süresince ilçede gerekli güvenlik önlemlerinin alındığını ve karayolları üzerindeki denetimlerin de artırılarak sürdürüleceğini söyledi.
Selçuk Yıldız - 21.06.2018
Beypazarı'nda Seçim Güvenliği
Beypazarı Emniyet Müdürü Selçuk Yıldız, 24 Haziran Pazar günü yapılacak seçimler dolayısıyla ilçede tüm önlemleri aldıklarını bildirdi.
Selçuk Yıldız - 16.06.2018
Beypazarı'da Ramazan Bayramı
Bayramlaşmaya, Belediye Başkanı Tuncer Kaplan, İlçe Emniyet Müdürü Selçuk Yıldız, İlçe Jandarma Komutanı Şeref Kutu, AK Parti Beypazarı İlçe Başkanı Mehmet Gökgöz, MHP İlçe Başkanı Hamdi Ayanoğlu ve Muharip Gaziler Derneği Başkanı Ali Yalçınkaya katıldı.
Selçuk Yıldız - 08.06.2018
Beypazarı Kaymakamlığından Şehit Aileleri ve Gazilere İftar
Tarihi Taşmektep'te organize edilen yemeğe, İlçe Kaymakamı Kadir Ekinci, Belediye Başkanı Tuncer Kaplan, Cumhuriyet Başsavcısı Alp Giray Yapar, Emniyet Müdürü Selçuk Yıldız, Jandarma Komutanı Kıdemli Üsteğmen Şeref Kutu, Muharip Gaziler Derneği Başkanı Ali Yalçınkaya da katıldı.
Selçuk Yıldız - 17.05.2018
Beypazarı'nda Ramazan Dolayısıyla Denetimler Arttı
Beypazarı İlçe Emniyet Müdürü Selçuk Yıldız, yaptığı açıklamada, ekiplerin, ramazan ayı dolayısıyla kahvehane, kıraathane ve diğer mekanların geç vakitlere kadar açık kalacağı için denetimleri artırdıklarını söyledi.
Selçuk Yıldız - 10.05.2018
9. Uluslararası Marmaris Halk Dansları Festivali
Bursa Gala Kültür Sanat Organizasyonu Genel Koordinatörü Selçuk Yıldız, gazetecilere yaptığı açıklamada, Uluslararası Marmaris Halk Dansları Festivali'ni geleneksel hale getirdiklerini ve ilk gösterilerini meydanda yerli ve yabancı turistlere yaptıklarını söyledi.
Selçuk Yıldız - 03.05.2018
Emniyet Müdürü Yıldız'ın Ziyaretleri
Beypazarı Emniyet Müdürü Selçuk Yıldız, ilçede çeşitli kurum ve kuruluşlar ile muhtarlıklara ziyaretlerini sürdürüyor.
Selçuk Yıldız - 10.04.2018
Türk Polis Teşkilatı'nın Kuruluşunun 173. Yıl Dönümü
Törende Beypazarı Emniyet Müdürü Selçuk Yıldız, Atatürk Anıtı'na çelenk sundu, saygı duruşunda bulunuldu, İstiklal Marşı söylendi.
Selçuk Yıldız - 06.04.2018
Türk Polis Teşkilatının 173. Kuruluş Yıl Dönümü
Emniyetin kuruluş yıl dönümü etkinlikleri çerçevesinde ilçedeki Fatih Camisi'nde, Beypazarı Müftülüğü din görevlilerince şehit polisler için okunan Mevlid-i Şerif'e Beypazarı Kaymakamı Kadir Ekinci, Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan, Beypazarı İlçe Emniyet Müdürü Selçuk Yıldız, Beypazarı İlçe Müftüsü Abdulmuttalip Pese, polisler ve vatandaşlar katıldı.
Selçuk Yıldız - 30.03.2018
Beypazarı'nda "Okul Güvenliği" Toplantısı
Toplantıya Beypazarı İlçe Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Murat Şahin, İlçe Emniyet Müdürü Selçuk Yıldız, Jandarma Komutanı Şeref Kutu, okul müdürleri, okul aile birliği başkanları ile ilgililer katıldı.
Selçuk Yıldız - 18.03.2018
18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 103. Yıl Dönümü
Atatürk Parkı'nda düzenlenen çelenk bırakma törenine, Beypazarı Kaymakamı Kadir Ekinci, Belediye Başkanı Tuncer Kaplan, Cumhuriyet Savcısı Kübra Nur Kızar, Emniyet Müdürü Selçuk Yıldız, İlçe Jandarma Komutanı Kıdemli Üsteğmen Şeref Kutu ile siyasi parti ilçe başkanları, öğrenciler ve okul müdürleri katıldı.
Selçuk Yıldız - 08.03.2018
Beypazarı'nda Huzur Operasyonu
Emniyet Müdürü Selçuk Yıldız, yaptığı açıklamada, ilçe genelinde takviye birliklerle huzur operasyonlarını sürdüreceklerini belirterek, "Suriye uyruklu vatandaşların kaldıkları mahallelerdeki evleri tek tek aramadan geçireceğiz.
Selçuk Yıldız - 05.03.2018
Beypazarı Emniyet Müdürü Yıldız'a Hayırlı Olsun Ziyaretleri
Beypazarı İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne atatan 4. Sınıf Emniyet Müdürü Selçuk Yıldız'a hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor.
Selçuk Yıldız - 26.02.2018
Beypazarı Kent Konseyinden Emniyet ve Jandarmaya Ziyaret
Kent Konseyi Başkanı Ali Pekmezcioğlu başkanlığındaki heyet, ilçeye bir süre önce atanan Beypazarı Emniyet Müdürü Selçuk Yıldız ile Jandarma Komutanı Kıdemli Üsteğmen Şeref Kutu'ya ayrı ayrı ziyaretlerde bulundu.
Selçuk Yıldız - 20.02.2018
Beypazarı'nda "Terör Örgütleri" Semineri
Ülkü Ocakları Merkezi'nde düzenlenen seminerde Beypazarı Emniyet Müdürü Selçuk Yıldız, gençlere terör örgütleri ile ilgili bilgiler verdi.
Selçuk Yıldız - 19.02.2018
Beypazarı'nda Trafik Denetimleri
İlçe Emniyet Müdürü Selçuk Yıldız, yaptığı açıklamada, ilçeye atandığı günden itibaren trafik akış ve düzenini ele aldıklarını söyledi.
Selçuk Yıldız - 13.02.2018
Beypazarı Emniyet Müdürü Görevine Başladı
Beypazarı'na İlçe Emniyet Müdürü olarak atanan Selçuk Yıldız, görevine başladı.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Selçuk Yıldız Haberleri | Selçuk Yıldız Kimdir - Haberler - Selçuk Yıldız haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Selçuk Yıldız kimdir, hayatı ve biyografisi. Yıldırım, Zabıta Personelleri ile toplantı yaptı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 8.5.2021 17:39:25. #1.15#

title