SELAHATTİN YILDIZ HABERLERİ

Selahattin Yıldız Haberleri

Selahattin Yıldız haber, Selahattin Yıldız son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Selahattin Yıldız - 7.11.2020
42. İstanbul Maratonu yarın koşulacak: Trafiğe kapatılacak yollar belirlendi
İlk maratonu 42 yıl önce düzenleyen 11 kişiden 3'ünün hayatta olduğunu aktaran Onur, "Pandemi sürecinde durmadık, İstanbulluları evde fitness yaparak sağlıklı ve aktif tutmaya çalıştık. Eve kapandığımız sürecin tamamlanmasıyla birlikte organizasyonlarımıza başladık. Bu sene yarışı özellikle yapmayı istememizin sebebi, 42 sene önce bu yarışı başlatan 11 kişi vardı. Bu 11 kişinin içinde Selahattin Yıldız'ı bu sene kaybettik.
Selahattin Yıldız - 21.10.2020
İstanbul Maratonu'nun tanıtım toplantısı yapıldı
ONUR: İPTAL ETMEYİ HİÇ DÜŞÜNMEDİK Spor İstanbul Genel Müdürü İ. Renay Onur yaptığı açıklamada, "Önemli geleneklerden bir tanesi bu etkinlik. Pandemi yüzünden zor günler geçirdi şehir fakat İstanbul Maratonu'nu iptal etmeyi hiç düşünmedik. Bu gibi şehirlerde yaşamın hiç durmaması gerektiğine ve bunu sporla gösterebileceğimize inanıyoruz. İstanbul'u daha aktif bir şehir, daha sağlık bir şehir yapabilmek için uğraşıyoruz. Pandemi sürecinin tamamlanmasıyla; eve kapanmanın bitmesiyle beraber etkinlikleri yavaş yavaş yapmaya başladık. Kayıtlarımızı açtıktan 3 gün sonra kayıtlar doldu. Bu tarihimizde görmediğimiz bir şey. Bu sene yarışı özellikle yapmak isteme sebeplerinden biri de 42 sene önce bu yarışı başlatan 11 kişi var. 11 kişi içinde olan Selahattin Yıldız'ı kaybettik, kendisine rahmet diliyorum" diye konuştu.
Selahattin Yıldız - 18.6.2020
Selahattin Yıldız, son yolculuğuna uğurlandı
Türk atletizminin duayen isimlerinden, Beşiktaş Kulübü Divan Kurulu Üyesi Selahattin Yıldız, son yolculuğuna uğurlandı.
Selahattin Yıldız - 17.6.2020
Eski Atletizm Federasyonu Genel Sekreteri Selahattin Yıldız vefat etti
Eski Atletizm Federasyonu Genel Sekreteri ve İstanbul İl Temsilcisi Selahattin Yıldız yaşamını yitirdi.
Selahattin Yıldız - 24.4.2020
Çevre Kısa Film Festivalinden çocuklara özel gösterim
Yarışmanın seçici kurulu Tayfun Belet, Engin Çağlar, Vural Çavuşoğlu, Burcu Kurtiş, Oğuz Makal, Selahattin Yıldız, Can Ulkay ve Galip Uyar'dan oluşuyor.
Selahattin Yıldız - 29.1.2020
"Ulusal Çevre Kısa Film Yarışması" için başvurular başladı
Türkiye'nin ilk ve tek "çevre" temalı kısa film etkinliği olma özelliği taşıyan yarışmanın seçici kurul üyeleri arasında oyuncu Engin Çağlar, yapımcı-yönetmen Vural Çavuşoğlu, yönetmen Can Ulkay, yazar Galip Uyar, Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Oğuz Makal, Maltepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Selahattin Yıldız, İKÜ Radyo ve Televizyon Teknolojisi Program öğretim görevlisi Tayfun Belet ve Nişantaşı Üniversitesi Sinema Televizyon Bölüm Başkanı Doç.
Selahattin Yıldız - 24.12.2019
21 Aralık Cumartesi "İllüstratörler Platformu Birinci Karma Sergisi"
İllüstratörler Platformu'nun kurucu başkanı Nurgül Şenefe ile Maltepe niversitesi GSF Çizgi Film ve Animasyon Bölüm Başkan Yardımcısı Devrim Dinç İlkan'ın küratörlüğünde gerçekleşen sergiye katılımcılar arasında Maltepe Üniversitesi GSF Dekanı Prof. Dr. Selahattin Yıldız, Bahçeşehir Üniversitesi Dekan Yardımcısı-Kreatif Endüstriler Araştırma ve Uygulama Merkezi Başkanı Dr.
Selahattin Yıldız - 16.9.2019
Batman'da trenin çarptığı kişi öldü
Çamlıca Mahallesi'nin muhtarı Selahattin Yıldız, bu tür kazaların önlenmesi için yetkililerden demir yolu çevresine istinat duvarı ile üst geçit yapılmasını istediklerini belirtti.
Selahattin Yıldız - 4.9.2019
Beykoz'da iett otobüsü alev alev yandı
Yangın saat 08.30 sıralarında Anadolu Kavağı Yuşa Yolu üzerinde meydana geldi. Selahattin Yıldız'ın kullandığı Anadolu Kavağı-Kavacık seferini yapan İETT otobüsünde bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı.
Selahattin Yıldız - 4.9.2019
Beykoz'da iett otobüsü alev alev yandı
Yangın saat 08.30 sıralarında Anadolu Kavağı Yuşa Yolu üzerinde meydana geldi. Selahattin Yıldız'ın kullandığı Anadolu Kavağı-Kavacık seferini yapan İETT otobüsünde bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı.
Selahattin Yıldız - 4.9.2019
Beykoz'da İETT otobüsü yandı
Anadolu Kavağı-Kavacık hattında çalışan Selahattin Yıldız idaresindeki İETT otobüsünün, Anadolu Kavağı Yuşa Yolu üzerindeyken motor kısmında alevler çıkması üzerine, sürücü aracı park ederek yolcuları tahliye etti.
Selahattin Yıldız - 28.5.2019
Akıncı Üssü davası
Sanık eski kursiyer pilot teğmen Selahattin Yıldız, 15 Temmuz'da, terörle mücadele harekatı olacağını ve kendilerine de görev verileceğini belirten amirlerinin emri üzerine 141.
Selahattin Yıldız - 22.2.2019
Adana'da Tanzim Satış İlgi Gördü, Pazar Yeri Tenhalaştı
Tanzim satış noktasının bitişiğinde perşembe ve cuma günleri kurulan pazar yerinde esnaf Selahattin Yıldız, müşteri sayısında azalma olduğunu belirtirken, diğer esnaf Can Güngör de "Müşteriler yarı yarıya düştü.
Selahattin Yıldız - 17.12.2018
Crohn Hastası Çocuğun Ameliyat Sorunu Çözüldü
Sivas'ın Gemerek ilçesinde yaşayan crohn hastalığı bulunan 16 yaşındaki Selahattin Yıldız'ın yardım çığlıkları karşılık buldu.
Selahattin Yıldız - 13.12.2018
Akıncı Üssü Davası
Başka bir dosyadan Kayseri'de tutuklu bulunan Serkan Bal, SEGBİS vasıtasıyla yaptığı beyanda, kendisine sorulan kişileri tanımadığını söyledi. Daha önce kötü muamele altında ifade verdiğini öne süren Bal, "Selahattin Yıldız beni tanıdığını söylemiş.
Selahattin Yıldız - 12.10.2018
1+1 'Halet ile Nail' Sergisi Maltepe Üniversitesi'nde Açıldı
– MALTEPE Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi (GSF), 2018-2019 akademik yılını fotoğraf sanatçısı Ali İhtiyar'ın yeni sergisi ile karşıladı. Açılışta konuşan Dekan Prof. Dr. Selahattin Yıldız, "Bu sergiyi çok önemsiyorum, çünkü Ali iki idealist insanın hayata bakışından yola çıkarak bu sergiyi oluşturdu" dedi.
Selahattin Yıldız - 20.7.2018
İBB Sporcuları 2018'İn İlk 6 Ayında 130 Altın Madalya Kazandı
WUSHUDA 17 TÜRKİYE ŞAMPİYONLUĞU İBBSK sporcuları Wushu branşında da talip olduğu madalyaları boynuna taktı. A Takım'da Sadık Pehlivan, Selahattin Yıldız, Reha Yıldız, İsmail Uzuner, Gülşah Kıyak, Sefa Erez (Chanq Quan, Dao Shu, Gun Shu), Doğuş Şahin, Mustafa Seçkin Çelik, Selimcan Ulu şampiyonluklar yaşarken; Gençlerde Furkan Gürüz, Serhat Berkeci, Hüseyin Kaya ve Selma Ay (Nan Quan, Nan Dao, Nan Gun) şampiyon oldu.
Selahattin Yıldız - 18.5.2018
Dha Yurt Bülteni - 1
Kendilerine bir açıklama yapılmadığını belirten köylüler, bu sabah Çaltıdere Taş Kahvehane'de toplanıp, Çaltıdere Mahallesi Muhtarı Selahattin Yıldız, CHP Aliağa İlçe Başkanı Özcan Durmaz ve İYİ Parti Aliağa İlçe Başkanı Yücel Karaşan'a bu konudaki sıkıntılarını iletti.
Selahattin Yıldız - 17.5.2018
Görüntülü )aliağa'da Köylülerden Arazi Satışı ve Yol Yapımı Tepkisi
Kendilerine bir açıklama yapılmadığını belirten köylüler, bu sabah Çaltıdere Taş Kahvehane'de toplanıp, Çaltıdere Mahallesi Muhtarı Selahattin Yıldız, CHP Aliağa İlçe Başkanı Özcan Durmaz ve İYİ Parti Aliağa İlçe Başkanı Yücel Karaşan'a bu konudaki sıkıntılarını iletti.
Selahattin Yıldız - 17.5.2018
Dha Yurt Bülteni-13
Kendilerine bir açıklama yapılmadığını belirten köylüler, bu sabah Çaltıdere Taş Kahvehane'de toplanıp, Çaltıdere Mahallesi Muhtarı Selahattin Yıldız, CHP Aliağa İlçe Başkanı Özcan Durmaz ve İYİ Parti Aliağa İlçe Başkanı Yücel Karaşan'a bu konudaki sıkıntılarını iletti.
Selahattin Yıldız - 16.4.2018
Derviş Zaim Filmleri Haftası" Sona Erdi
Panele; Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Gökhan Yüksel ve vatandaşlar katıldı. Moderatörlüğünü Prof. Dr. Selahattin Yıldız'ın yaptığı panelde, Derviş Zaim sineması ile pek çok farklı konu anlatıldı.
Selahattin Yıldız - 20.3.2018
Genç Gelecek Kariyer Günleri'  Nisanda Sancaktepe'de
"Kısa Film Yarışması Jürisi"nde, Sancaktepe Milli Eğitim Şube Müdürü Osman Afacan, Sancaktepe  Milli Eğitim Şube Müdürü Hale Bağçe Özbaş, Sancaktepe Belediyesi Kültür Müdürü Mehmet Emin Yavuz, Sancaktepe Belediyesi Sinema Kulübü EğitmeniTuğba Kozan, Maltepe Üniversitesi Rektör Yrd. Prof. Dr. Betül Çotuksöken, Maltepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi DekanıProf. Dr. Selahattin Yıldız, Maltepe Üniversitesi İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi öğretim üyesiProf.
Selahattin Yıldız - 13.3.2018
14. Akbank Kısa Film Festivali" 19 Mart'ta Başlıyor
Oyuncu Farah Zeynep Abdullah "Oyunculuk Üzerine", yönetmen-oyuncu Onur Saylak "Kısadan Uzuna", yönetmen Nebil Özgentürk "Belgesel Sinema", genç yönetmenler Anna Katalin Lovrity ve Murat Ugˆurlu "Bir Kısa Film Yapmak", Montpellier Film Festivali kısa film direktörü Michele Driguez "Uluslararası Festivallerde Kısa Filmler", akademisyenler Nilay Ulusoy, Özge Erbek Kara ve Selahattin Yıldız "Üniversitelerde Sinema Eğitimi ve Kısa Film İlişkisi", post prodüksiyon uzmanları Ahmet Hızarcı, Cenk Erol ve Tuğushan Özdener "Post Prodüksiyon" müzisyen Murat Evgin "Müzik ve Görsellik" bölümlerinin konuğu olacak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Selahattin Yıldız Haberleri | Selahattin Yıldız Kimdir - Haberler - Selahattin Yıldız haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Selahattin Yıldız kimdir, hayatı ve biyografisi. 42. İstanbul Maratonu yarın koşulacak: Trafiğe kapatılacak yollar belirlendi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.11.2020 23:28:48. #1.14#
title