SELAHATTİN KARAAHMETOĞLU HABERLERİ

SELAHATTİN KARAAHMETOĞLU HABERLERİ

Selahattin Karaahmetoğlu haber, Selahattin Karaahmetoğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Selahattin Karaahmetoğlu

Selahattin Karaahmetoğlu

Doğum Yeri Giresun / Türkiye
Doğum Tarihi 6.5.1952 - ...

Selahattin Karaahmetoğlu Kimdir ?

6 Mayıs 1952'de Giresun Görele'de doğdu. Babasının adı Sebahittin Fehmi, annesinin adı Şükran'dır. İstanbul İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi Eczacılık Yüksek okulunu bitirdi. Görele'de serbest eczacı olarak çalıştı. Karaahmetoğlu, evli ve 2 çocuk babasıdır. 24. Dönem CHP Giresun Milletvekili.
Biyografinin devamı için tıklayın
Selahattin Karaahmetoğlu - 4.6.2015
Görele Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu'nda Mezuniyet Töreni
Okul bahçesinde düzenlenen mezuniyet törenine CHP Giresun Milletvekili Selahattin Karaahmetoğlu, Görele Kaymakamı Ünal Kılıçarslan, Görele Belediye Başkanı Tolga Erener, Giresun niversitesi Rektörü Prof.
Selahattin Karaahmetoğlu - 15.5.2015
Bulancak'ta Anma Programı Düzenlendi
Törene, Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar, CHP Giresun Milletvekili Selahattin Karaahmetoğlu, Giresun Belediye Başkan Vekili Orhan Kurt, vatandaşlar ve Kurdoğlu ailesi katıldı.
Selahattin Karaahmetoğlu - 5.5.2015
Genel Seçimlere Doğru
CHP Giresun Milletvekili adayları Selahattin Karaahmetoğlu ile Basri Gürsoy Bulancak'ta esnaf ziyaretinde bulundu.
Selahattin Karaahmetoğlu - 26.4.2015
Vefat Eden Emekli Emniyet Müdürü, Toprağa Verildi
Törene, Kahveci'nin ailesi ve yakınlarının yanı sıra CHP Giresun Milletvekili Selahattin Karaahmetoğlu, Giresun Emniyet Müdürü Uğur Öztürk ve vatandaşlar katıldı.
Selahattin Karaahmetoğlu - 7.4.2015
CHP Milletvekili Adayı Listesi
Adana adana 1 ELİF DOĞAN TÜRKMEN ÜNİVERSİTE AVUKAT ADANA 2 ZÜLFİKAR İNÖNÜ TÜMER ÜNİVERSİTE SERBEST ADANA 3 İBRAHİM ÖZDİŞ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS ADANA 4 AYDIN USLUPEHLİVAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS ADANA 5 MUSTAFA KEMAL ÖZKAN ÜNİVERSİTE DOKTOR ADANA 6 MÜZEYYEN ŞEVKİN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS ADANA 7 RIZA METE ÜNİVERSİTE.
Selahattin Karaahmetoğlu - 7.4.2015
Milletvekili Aday Listeleri Ysk'ya Sunuldu
CHP'nin YSK'ya verdiği milletvekili aday listesi açıklandı.
Selahattin Karaahmetoğlu - 7.4.2015
CHP Milletvekili Aday Listesi Açıklandı
CHP Hukuk Ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan 7 Haziran günü yapılacak seçimlerde CHP’yi temsil edecek milletvekili adaylarının listesini yüksek seçim kurulu başkanlığı’na teslim etti.
Selahattin Karaahmetoğlu - 29.3.2015
Trabzon'da CHP'nin Ön Seçimi Horonla Başladı (2)
Chp'de ÖN SEÇİM BİTTİ Cumhuriyet Halk Partisi'nde Trabzon'da yapılan ve 17 aday adayının katıldığı ön seçimin resmi olmayan sonuçlarına göre, genel merkeze bildirilecek 6 milletvekili adayı ve aldıkları oylar şu şekilde oluştu: "Haluk Pekşen (3519), Ali Türen Öztürk (3422), Ahmet Kaya (2803), Murat Özçilingir (2444), Yavuz Karan (2160) ve Mustafa Aydın (2072)." Öte yandan CHP Giresun'da yapılan önseçimde ise Bülent Bektaşoğlu, Selahattin Karaahmetoğlu, İbrahim Akgün ve Basri Gürsoy ilk 4 sırayı aldı.
Selahattin Karaahmetoğlu - 29.3.2015
CHP'de Ön Seçim
Ön seçimlerde 11 aday adayının yarıştığını ifade eden Kitapçı, il genelindeki resmi olmayan sonuçlara göre Bülent Bektaşoğlu'nun 2 bin 535 oy alarak birinci sıra milletvekili adayı olduğunu dile getirdi.  Kitapçı, mevcut milletvekili Selahattin Karaahmetoğlu'nun 2 bin 135 oy ile ikinci sırada yer aldığına işaret ederek, İbrahim Akgün'ün bin 668 oyla üçüncü, Basri Gürsoy'un ise bin 605 oy alarak dördüncü sırada yer aldığını kaydetti.
Selahattin Karaahmetoğlu - 9.3.2015
KPSS'ye Giren Binlerce Memur Adayı Seçim Mağduru Olacak"
CHP Giresun Milletvekili Selahattin Karaahmetoğlu, 2014 yılında KPSS sınavına giren, 2015 Haziran’da mezun olabilecek binlerce memur adayının 2015 KPSS tercihlerinin 16-24 Nisan tarihlerinde yapılacağının açıklanmasının ardından büyük hayal kırıklığı yaşadığını söyledi.
Selahattin Karaahmetoğlu - 22.2.2015
İç Güvenlik Paketi" TBMM Genel Kurulu'nda
Bu sırada, CHP Giresun Milletvekili Selahattin Karaahmetoğlu, önergeyi okuyan Katip Üye İsmail Kaşdemir'e müdahale etmek istedi.
Selahattin Karaahmetoğlu - 13.2.2015
Görele'nin Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 97. Yıldönümü Kutlandı
Törene, Giresun Valisi Hasan Karahan, CHP Giresun Milletvekili Selahattin Karaahmetoğlu, Görele Kaymakamı Ünal Kılıçarslan ile kamu kurum ve kuruluşlarının yetkilileri ve vatandaşlar katıldı.
Selahattin Karaahmetoğlu - 4.1.2015
CHP Giresun Milletvekili Karaahmetoğlu'nun Doğankent Ziyareti
CHP Giresun Milletvekili Selahattin Karaahmetoğlu, Doğankent ilçesini ziyaret etti.
Selahattin Karaahmetoğlu - 16.12.2014
Işid Tarafından Konsolosluğumuzun Ne Kadar Parası Gasp Edilmiştir?'
Cumhuriyet Halk Partisi Giresun Milletvekili Selahattin Karaahmetoğlu 11 Haziran 2014'de Musul Başkonsolosluğumuzun işgali sonrası IŞİD teröristleri tarafından 2 Milyon Euro ve rehin tutulan 49 vatandaşlarımıza ait değerli eşyaların alındığı haberlerini Başbakan Ahmet Davutoğlu'na sordu.
Selahattin Karaahmetoğlu - 12.12.2014
Çankaya Köşkü'nün Değerli Eşyaları Cumhurbaşkanlığı Sarayı'na Taşındı' İddiaları Meclis'e Taşındı
Chp Giresun Milletvekili Selahattin Karaahmetoğlu, Çankaya yerleşkesinde yer alan köşk ve binalarda bulunan değerli eşyaların yeni Cumhurbaşkanlığı Sarayı'na taşındığı iddialarını TBMM gündemine taşıdı.
Selahattin Karaahmetoğlu - 11.12.2014
Türk Eczacıları Birliği Başkanı Çolak Açıklaması
Toplam sağlık harcamalarını artıran unsurun, ilaca yapılan harcamalar olmadığını savunan Çolak, şunları söyledi: "Sağlıkta dönüşüm ile herkesin sağlığa erişiminin artması, ancak aynı zamanda harcamaların artmaması istenmektedir. Bu ikisi bir arada mümkün olamayınca da ilaç aşırı ucuzlatılarak, toplam gider azaltılmaya çalışılmakta, eczanelerin omurgasını oluşturan ilaç fiyatlarındaki düşüşler eczacıların reel karlarını ciddi biçimde eritmektedir. İlaca ve sağlığa erişememe riskini taşıyan her tür tasarrufun arkasından çok daha büyük ve geri döndürülemez toplumsal ve ekonomik maliyetler ortaya çıkarabileceği unutulmamalıdır. Bu nedenle konunun daha bütünsel bir yaklaşımla sorumlu ilaç kullanımını da içeren sağlıkta akılcı yararlanım kapsamında değerlendirilmesi gerekmektedir." Eczacılar olarak gündelik sorunlarında dahi bir gelecek vizyonu ile hareket edilmesi gerektiğine işaret eden Çolak, "Eczacılar olarak gelecek vizyonumuz şu zemin üzerinde yükselmek durumundadır, 'insanların sağlık ve esenliğini artırmada, halk sağlığını koruyup güçlendirmede, evrensel, eşitlikçi, sürdürülebilir, yüksek kaliteli, yenilikçi ve insan odaklı sağlık sistemlerinin oluşmasında eczacıyı birinci basamak sağlık danışmanı olarak merkeze koymak, eczacının vazgeçilmezliğini kanıtlamak'" ifadelerini kullandı.  TEB olarak yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi veren Çolak, bunların başında,  "Eczacı emekliliği", "Mesleki eğitimler" ve "Meslek hakkı" çalışmaları geldiğini kaydetti.  Toplantıya, MHP Genel Başkan Yardımcısı Ruhsar Demirel, AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Domaç, CHP Manisa Milletvekili Özgür Özel, CHP Giresun Milletvekili Selahattin Karaahmetoğlu, HDP Muş Milletvekili Demir Çelik, Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Bitlis Belediye Başkanı Hüseyin Olan, TEB 9.
Selahattin Karaahmetoğlu - 2.12.2014
Karaahmetoğlu: Yoksulu Askerlikten Soğutuyorsunuz
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Giresun Milletvekili Selahattin Karaahmetoğlu, iktidar tarafından 1,5 ay önce "Böyle bir konjonktürde bedelli askerlik mümkün değil, fakir çocuğunun askerlik yapması zengin çocuğunun bedel ödeyerek askerlik yapmaması olmaz" denildiğini hatırlattı.
Selahattin Karaahmetoğlu - 20.11.2014
TBMM'de Milletvekillerine Koah Testi Yapıldı
Ünüvar, hava kirliliği ve fiziksel hareketsizliğin de diğer etkenler arasında yer aldığını vurgulayarak, sözlerini şöyle sürdürdü: "İnsanların, orta düzeyde her gün 30 dakika egzersiz yapması bile bu hastalıktan toplumu koruyan önemli etkenlerden biri. Maalesef Türkiye, insanların düzenli spor yapması konusunda çok başarılı olduğu bir ülke değil. Sadece toplumun yaklaşık yüzde 10'u düzenli spor, fiziksel aktivite yapıyor. Bu yıl Türk Toraks Derneği'nin belirlediği tema; yürüyüş. Yürüyüş belki her derde deva değil ama bir çok derdin oluşmasını engelleyen çok önemli etkenlerden biri. Obeziteyi, kalp hastalıklarını, solumun hastalıklarını ve buna benzer bek çok hastalığı önleyen çok önemli bir faktör." Konuşmaların ardından Ünüvar, AK Parti Konya Milletvekili İlhan Yerlikaya, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Abdulkerim Gök, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Sıtkı Güvenç, CHP İstanbul Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt, CHP Ardahan Milletvekili Ensar Öğüt, CHP Giresun Milletvekili Selahattin Karaahmetoğlu, spirometre cihazıyla nefes ölçüm testi yaptırdı.
Selahattin Karaahmetoğlu - 19.11.2014
Milletvekilleri Nefeslerini Test Etti
Bu yıl Türk Toraks Derneği'nin belirlediği tema; yürüyüş. Yürüyüş belki her derde deva değil ama bir çok derdin oluşmasını engelleyen çok önemli etkenlerden biri. Obeziteyi, kalp hastalıklarını, solumun hastalıklarını ve buna benzer bek çok hastalığı önleyen çok önemli bir faktör." Konuşmaların ardından Ünüvar, AK Parti Konya Milletvekili İlhan Yerlikaya, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Abdulkerim Gök, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Sıtkı Güvenç, CHP İstanbul Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt, CHP Ardahan Milletvekili Ensar Öğüt, CHP Giresun Milletvekili Selahattin Karaahmetoğlu, spirometre cihazıyla nefes ölçüm testi yaptırdı.
Selahattin Karaahmetoğlu - 11.11.2014
Karaahmetoğlu: Soma Sonrası Hangi Madende Hangi Eksiklikler Tespit Edildi?
CHP Giresun Milletvekili Selahattin Karaahmetoğlu, Soma ve Karaman Ermenek'teki maden facialarının yaşandığı madenlerde denetim yaparak olumlu görüş bildiren müfettişlerin soruşturulmalarına izin vermeyen Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik'e "O müfettişler Soma faciası sonrası herhangi bir maden ocağı denetimi gerçekleştirdi mi?" diye sordu.
Selahattin Karaahmetoğlu - 11.11.2014
Başbakanlık Konutu Neden Cumhurbaşkanlığı Sarayı'na Dönüştü?'
CHP Giresun Milletvekili Selahattin Karaahmetoğlu, yeni Cumhurbaşkanlığı binasına ilişkin Başbakanlık'tan yapılan açıklamayı hatırlatarak, Başbakan Ahmet Davutoğlu’na sorular yöneltti.
Selahattin Karaahmetoğlu - 5.11.2014
Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nın İskanının Devlet Sırrı Olması Meclis Gündeminde
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Giresun Milletvekili Selahattin Karaahmetoğlu, Atatürk Orman Çiftliği arazisine inşa edilen Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nın iskanının devlet sırrı olmasını Meclis’e taşıdı.
Selahattin Karaahmetoğlu - 24.10.2014
Cumhurbaşkanlığı'nda Odacısı Bulunan Şoförler' İddiası Meclis'te
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Giresun Milletvekili Selahattin Karaahmetoğlu, Cumhurbaşkanlığı bütçesinin iki katına çıkarılmasıyla ilgili Başbakan Ahmet Davutoğlu ve Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi'nin yanıtlaması için TBMM Başkanlığına iki soru önergesi verdi.
Selahattin Karaahmetoğlu - 30.9.2014
CHP Giresun Milletvekili Karaahmetoğlu, Giresun'da Yaşanan Fırtına Afeti ile İlgili Soru Önergesi...
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Giresun Milletvekili Selahattin Karaahmetoğlu, geçtiğimiz günlerde Giresun’da tsunamiyi andıran dev dalgaların neden olduğu afet sonrası Karadeniz Sahil Yolu Giresun geçişinde sürekli hale gelen tahribat ve zararın tekrar yaşanmaması için TBMM’de soru önergesi verdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Selahattin Karaahmetoğlu Haberleri | Selahattin Karaahmetoğlu Kimdir - Haberler - Selahattin Karaahmetoğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Selahattin Karaahmetoğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Giresun eski milletvekillerinden Mehmet Ali Karadeniz son yolcul
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.11.2020 03:23:35. #1.14#
title