Sedat Peker'in tweetinin ardından gündem olan Defne Samyeli'den "Soyadını açıkla" çağrısı

Sedat Peker'in tweetinin ardından gündem olan Defne Samyeli'den "Soyadını açıkla" çağrısı

Haberler.com - Haberler | Magazin

Suç örgütü lideri Sedat Peker'in 'Defne' imasından sonra sosyal medyada hedef olan Defne Samyeli, Twitter hesabı üzerinden 'Kul hakkında sığdı mı?' başlığı altında bir açıklama yayınlayarak, "Kimmiş o Defne açıklasın. Şerefli olmak, topraklarımızda pek anlam yüklenen 'erkek gibi olmak' bunu gerektirir" dedi.

Suç örgütü lideri olmakla suçlanan Sedat Peker'in 'Defne' imasının ardından, sosyal medyada Defne Samyeli gündem oldu. Samyeli'den ise iddialarla ilgili jet hızından bir açıklama geldi.

"BEN O DEFNE HANIM DEĞİLİM"

Twitter hesabı üzerinde paylaşımda bulunan Samyeli, 'Kul hakkında sığdı mı?' isimli bir açıklama yayınlayarak şu sözlere yer verdi:

"Ben o Defne Hanım değilim. Ama görüyorum ki gündemde benmişim gibi bir algı oluşmuş, ya da yaratılmış. Son dönemin en popüler tweetlerinin yazarı Sedat Peker, bunlardan birinde bahsettiği 'Defne Hanım'ın soyadını da bahşederse, başta ben olmak üzere diğer kadın, anne, kız çocuğu Defne'ler durduk yere zan altında kalmaz iftiraya uğramaz. Yayınlarında sık sık Allah'a sığınan, karısının anneliğine, kızının gözyaşının kutsallığına, Kur'an'ın iftira ile ilgili hükümlerine ve de 'kul hakkı'na atıfta bulunan Sedat Peker, bu konularla ilgili sadece kendi ve ailesinin Allah katında imtiyazlı olduğunu düşünmüyordur sanırım."

Sedat Peker'in Defne imasından sonra Samyeli'nden jet hızıyla yanıt geldi
Sedat Peker'in Defne imasından sonra Samyeli'nden jet hızıyla yanıt geldi
Sedat Peker'in Defne imasından sonra Samyeli'nden jet hızıyla yanıt geldi
Sedat Peker'in tweetinin ardından gündem olan Defne Samyeli'den 'Soyadını açıkla' çağrısı
Haber Yorumları (3)
HASRET YAŞAR: Defne bu konuda haklı bence on binlerce defne var dunya da direkt neden defne samyeline şiddetlendiniz ki ???
İSA ÇALIKIRAN: Bir mafyaya inanmak ve ülkemizin değerli bakanına iftiralar entrikalar bitmez,ülke baz alınmış her yerden saldırı var bu sefası iyi kullanıyorlar asıl meşe bu ve bunun gibilere inanlar amarok projeyi başlattı 15 temmuz başaramadı gezi parkı da başaramadı 25 aralık para sahtakarligin dan başaramadı muhalefetle koolisyonla 2023 ucu yaptırmamak için lozano biten sözleşmesini yaptırmamak için amaç tayini türk devletini sağ dışı bırakmak bizim kiler o pislik amerikaya canak tutuyor zamanla bunu öğr
ZEYNEP NURSEN: Defne senin ne oldugunu herkes biliyor zaten
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title