Seda Akgül, Makyajsız Halini Takipçileriyle Paylaştı

Seda Akgül, Makyajsız Halini Takipçileriyle Paylaştı

Cesur paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen Seda Akgül, makyajsız halini sosyal medya üzerinden takipçileriyle paylaştı. Akgül'ün bir takipçisi paylaşıma, "Gerçekten tanıyamadım makyajsız sizi, kusura bakmayın Seda hanım." yorumunu yaptı.

21.10.2018 20:04 | Son Güncelleme: 21.10.2018 20:13

Paylaşımlarıyla adından söz ettiren ünlü sunucu Seda Akgül, makyajsız fotoğrafını sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

"ZORUNDA MIYDIN PAYLAŞMAYA"

Ünlü sunucu makyajsız haliyle takipçilerini şaşırttı. Sosyal medya hesabından makyajsız halini paylaşan Seda Akgül'ü bazı takipçileri tarafından tanınmadı.Akgül paylaşıma, "Günaydııııınnnnnnnn... Pazar sabahı halleriiii..." notunu ekledi. Akgül'ün bir takipçisi paylaşıma, "Zorunda mısın kendini sabah sabah böyle paylaşmaya" yorumunu yaptı. Akgül'ün başka bir takipçisi paylaşıma, "Seda hanım her halinizle çok güzelsiniz. Bundan sonra hiç makyaj yapmayın bence." yorumunu yaptı. Başka bir takipçisi ise, "Gerçekten tanıyamadım makyajsız sizi, kusura bakmayın Seda hanım." yorumunu yaptı.

CESUR FOTOĞRAFIYLA GÜNDEME GELMİŞTİ

Seda Akgül geçtiğimiz günlerde paylaştığı cesur fotoğrafıyla çok konuşulmuştu. Akgül, paylaşımıyla takipçilerini kendine hayran bırakmıştı.

Seda Akgül, Makyajsız Halini Takipçileriyle Paylaştı
Abone Ol
Google'da Takip Et
Paylaş
Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!
title