Şebnem Bozoklu, Takipçisine Verdiği Cevapla Kahkahaya Boğdu!

Şebnem Bozoklu, Takipçisine Verdiği Cevapla Kahkahaya Boğdu!

Haberler.com - Haberler | Magazin

Oyuncu Şebnem Bozoklu'nun takipçisine verdiği cevap kahkahaya boğdu. Takipçisinin "Film için orada olduğunuzu cümle alem biliyor" yorumuna "Yok biz hep 1915 yılının giysileri ve eşyalarıyla her pazar piknik yaparız. Her halde film" cevabını verdi.

Oyuncu Şebnem Bozoklu, rol arkadaşları Erkan Kolçak Köstendil ve Ali Atay'la ile sette çektirdiği fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı. Oyuncu, fotoğrafına yorum yapan takipçisine verdiği cevapla herkesi kahkahaya boğdu.

"HER HALDE FİLM"

Erkan Kolçak Köstendil ve Ali Atay'la beraber sette çekildiği bu fotoğrafı paylaşan Bozoklu, "Pek sevgili Erkan Kolçak Köstendil, Ali Atay ve bendeniz bir piknikte" notunu düştü. Bir takipçisi bu fotoğrafın altında, "Film için orada olduğunuzu cümle alem biliyor:)" yazınca yoruma kayıtsız kalmayan Bozoklu, "Yok biz hep 1915 yılının giysileri ve eşyalarıyla her pazar piknik yaparız. E her halde film" şeklinde cevap yazması takipçilerini güldürdü.

SORULAN SORUYA AŞIRI TEPKİSİYLE GÜNDEME GELMİŞTİ

Oyuncu, yakın zaman önce Akdeniz Üniversitesi öğrencileriyle yaşadığı sorunla gündeme gelmişti. Festival kapsamında ünlülerle kültür-sanat söyleşileri yapan Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencileri, Bozoklu'ya mikrofon uzattı ve Antalya Film Festivali'nde Ulusal Yarışma'nın iptal edilmesi hakkındaki görüşünü sordu. Oyuncu, annesiyle kucaklaşmak üzere olduğu bir anda öğrencilerin soru sormasına mı, yoksa soruya mı bozuldu bilinmez, acayip tepki gösterdi. Sinirleri bozulan ve ağlamaklı olan Bozoklu'yu mikrofonu tutan öğrencinin özür dilemesi bile yatıştırmadı. Küçük bir olay büyüyünce, araya festival yetkilileri girdi.

Şebnem Bozoklu, Takipçisine Verdiği Cevapla Kahkahaya Boğdu!
Haber Yorumları (25)
BİLO: BU TIPLER COK CILVELI COK NAZLI OLUYOR OMRUNU BITIRIR SOLUGU MAPUSTA ALIRSIN KARI DEDIGIN ZIR ZIR ETMICEK KAFA UTULEMIYECEK
COSMOS: karı çirkin vartolumuymuş
DELİ YILMAZ: Bu kadının vartolu sadetinle ne işi var
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title