Sanatçı Haluk Levent İzmir konserinde direk dansı yaptı

Sanatçı Haluk Levent İzmir konserinde direk dansı yaptı

Sanatçı Haluk Levent, İzmir'deki orman yangınına dikkat çekmek için konser düzenledi. Konserde direk dansı yapan Levent videoya, "Ne söz verdiysem o" notunu ekledi.

Sanatçı Haluk Levent İzmir konserinde direk dansı yaptı

Kurucusu olduğu AHBAP ile yaptıkları çalışmalarla vatandaşın gönlünde taht kuran Haluk Levent, sosyal medya hesabı üzerinden yayımladığı video ile olay oldu. Haluk Levent, İzmir'de orman yangını için verdiği konserde direk dansı yaptı. Levent'in videosu kısa süre içerisinde çok sayıda yorum ve beğeni aldı.

"NE SÖZ VERDİYSEM O"

Ünlü sanatçı Haluk Levent videoya, "Ne söz verdiysem o. Direk dansı istemiştiniz alın size direk dansı... Yalnız 18 yaşından çocuklara izlettirmeyin" notunu ekledi. Görüntülerde Haluk Levent'in, sahnede bulunan demirlere tutunarak şarkı söylediği görülüyor.

YORUMLAR (13)

 • SVG:
  en azından sosyal konular için konser veriyor bir amacı var duyarlı adam diğer sanatçılar gibi para için konser vermiyor.
 • YAMULTUCU:
  İşi gücü bırakmış, Gündemi Takip edip Basit Meselelerle gündeme Gelmek için Son Numaralar.
 • GVN:
  Haluk Levent''in gündem olma gibi bir meselesinin olacağını hiç sanmıyorum.
 • ACAİP YAMULTURUM:
  haluk leventin gündeme gelmeye ihtiyacı yok adam işinde gücünde sürekli hayırr yapmanın derdinde ne diyosun sen çok konuşma yamulturlar seni
Tüm 13 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.