Haberler » Ekonomi » Haber

Saklı Vadi Konutları, Century 21 Doğuş Tarafından Satışta

Bahçelievler'de Toplam 190 Konuttan Oluşan Saklı Vadi Konutları, Century 21 Doğuş Tarafından Satışa Sunuldu. 1+1' Den 6+1'e Kadar Alternatif Daire Seçenekleri Sunan Proje, 47 Bin 525 Metrekarelik İnşaat Alanı ve 17 Bin Metrekare Yeşil Alanıyla Toplam 10 Bloktan Oluşuyor.

Saklı Vadi Konutları, Century 21 Doğuş Tarafından Satışta

Bahçelievler'de toplam 190 konuttan oluşan Saklı Vadi Konutları, Century 21 Doğuş tarafından satışa sunuldu. 1+1' den 6+1'e kadar alternatif daire seçenekleri sunan proje, 47 bin 525 metrekarelik inşaat alanı ve 17 bin metrekare yeşil alanıyla toplam 10 bloktan oluşuyor.

Saklı Vadi Konutları, deprem güvenliğini en üst düzeyde sağlayacak yapı malzemeleri kullanılarak fore kazıklar üzerine radye temellerle inşa edilmiş. Dayanıklı mimari yapısı sayesinde olası depremlere karşı en üst düzeyde güvenliğe sahip dairelerde fiyat aralıkları, 225 bin dolar ile 580 bin dolar arasında değişiyor. Projedeki tüm daire seçeneklerinde ise ankastre mutfak bulunuyor.

Saklı Vadi Konutları'nda ortak kullanım alanlarında kapalı havuz, sauna ve fitness salonu mevcut. Ayrıca kapalı otopark, basketbol sahası ve çocuklar için oyun parkı da projenin diğer özellikleri arasında yer alıyor.

(CHT-NÇ-E)