Saba Tümer, sevmek istediği siyah kuğunun saldırısına uğradı - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Saba Tümer, sevmek istediği siyah kuğunun saldırısına uğradı

Haberler.com - Haberler | Magazin

Kahkahasıyla herkesi kendine hayran bırakan Saba Tümer, siyah bir kuğunun saldırısına uğradı. Tümer, kahkahalara boğulduğu anları da takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi.

Kahkahalarıyla ünlü sunucu Saba Tümer, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla tüm dikkatleri üzerine çekti. "Saldırıya uğradım" diyen Tümer, siyah bir kuğunun elbisesini ısırdığı anlarda çekilen bir fotoğrafı yayınladı.

SEVMEK İSTERKEN SALDIRIYA UĞRADI

Normalleşme sürecinin başlamasıyla tatile çıkan Saba Tümer, Instagram hesabından ilginç bir paylaşımda bulundu. Gittiği bir mekanda bulunan siyah kuğulardan çok etkilenen ve onları sevmek isteyen Tümer hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaştı ve kuğunun saldırısına uğradı. Bir yandan kendisini saldırıdan kurtarmak isterken bir yandan da meşhur kahkahalarını atan Tümer o anları şu satırlarla paylaştı: "Resmen siyah kuğu saldırısına uğradım! Videoya çekebilselerdi kopacaktık…"

Saba Tümer, sevmek istediği siyah kuğunun saldırısına uğradı

Saba Tümer, sevmek istediği siyah kuğunun saldırısına uğradı
Haberler.com - Magazin Haberleri
Yorumlar (30)
Hilal:Korsesi görünmüş:)
yasmn:reklamlardan bıktık birdaha bu siteden haberlere bakmayacağım
mehmet:kuğular ve kazlar sakin hayvanlar değildir. kavgacıdır. tehlikeli bir şekilde de ısırabilirler sevemezsin sevdirmezler . küçükken kazlarla çok dalaşmışlığım vardır. asla pes etmezler hepsi birden saldırır. çocukları falan yaklaştırmayın yani. masallarda anlatılan güzel kuğular aslında kavgacı geçimsiz kendini beğenmiş berbat hayvanlardır. :) .
500