Resul Doğan Haberleri

Resul Doğan haber, Resul Doğan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Resul Doğan 20.3.2020
NKÜ ile Tekirdağ Doğa Koruma ve Milli Parklar arasında protokol
Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi (NKÜ) ile Tarım ve Orman Bakanlığı Tekirdağ Doğa Koruma ve Milli Parklar 1. Bölge Müdürlüğü arasında işbirliği protokolü imzalandı. Üniversiteden yapılan açıklamaya göre, rektörlük makamında gerçekleştirilen törende, Rektör Prof. Dr. Mümin Şahin ve Doğa Koruma Milli Parklar 1. Bölge Müdürü Resul Doğan protokole imza attı.
Resul Doğan 7.3.2020
Avcılara "sezon sona erdi" uyarısı
Tarım ve Orman Bakanlığı 1. Bölge Müdürü Resul Doğan, av sezonunun 1 Mart'tan itibaren sona erdiğini belirterek, av hayvanlarının eş tutma, üreme, yavru büyütme ve erginleşme evrelerini içine alan bu süreçte toplumun tüm kesimlerinin daha hassas davranması gerektiğini bildirdi.
Resul Doğan 9.2.2020
Türkiye'de en çok kuş türünü fotoğraflayanlar ödüllendirildi
Tarım ve Orman Bakanlığı 1. Bölge Müdürü Resul Doğan, Kırklareli'nin Demirköy ilçesine bağlı İğneada beldesinde bir otelde düzenlenen "Kertik 2019" yarışması kapsamında düzenlenen ödül töreninde, TRAKUS'un çalışmalarını ilgiyle takip ettiklerini söyledi.
Resul Doğan 10.7.2019
Zırhlı Birlikler darbe davasında 33 sanığa müebbet hapis
ANKARA'da, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Zırhlı Birlikler Okulu ve Eğitim Tümen Komutanlığı'ndaki eylemlere ilişkin 45'i tutuklu, 53 sanığın yargılandığı davada, 8 sanık ağırlaştırılmış müebbet, 25 sanık müebbet hapis cezasına çarptırıldı Ankara 19'uncu Ağır Ceza Mahkemesi'nce, Sincan Ceza İnfaz Kurumları Kampüsü'ndeki salonda görülen karar duruşmasında tutuklu ve tutuksuz sanıklar, sanık yakınları ve avukatlar hazır bulundu. Sanık savunmalarının tamamlandığını belirterek kararını açıklayan mahkeme heyeti, sanıklar İsa Sancaklı, Fatih Çubukçu, Özkan Gürkol, Semih İlhan, Abdülkadir Çiçek, Enes Daşçı, Resul Doğan ve Yavuz Ali Üçler'e 'anayasal düzeni ihlal' suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası verdi.
Resul Doğan 10.7.2019
Zırhlı Birlikler darbe davasında 33 sanığa müebbet hapis
ANKARA'da, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Zırhlı Birlikler Okulu ve Eğitim Tümen Komutanlığı'ndaki eylemlere ilişkin 45'i tutuklu, 53 sanığın yargılandığı davada, 8 sanık ağırlaştırılmış müebbet, 25 sanık müebbet hapis cezasına çarptırıldı Ankara 19'uncu Ağır Ceza Mahkemesi'nce, Sincan Ceza İnfaz Kurumları Kampüsü'ndeki salonda görülen karar duruşmasında tutuklu ve tutuksuz sanıklar, sanık yakınları ve avukatlar hazır bulundu. Sanık savunmalarının tamamlandığını belirterek kararını açıklayan mahkeme heyeti, sanıklar İsa Sancaklı, Fatih Çubukçu, Özkan Gürkol, Semih İlhan, Abdülkadir Çiçek, Enes Daşçı, Resul Doğan ve Yavuz Ali Üçler'e 'anayasal düzeni ihlal' suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası verdi.
Resul Doğan 1.7.2019
Etimesgut Zırhlı Birlikler davasında sona gelindi
Cumhurbaşkanlığı ve Milli Savunma Bakanlığının müşteki olarak bulunduğu iddianamede şu kişiler şüpheli olarak yer almıştı: "Ahmet Bi·can Kırker, Ahmet Çakır, Abdülkadi·r Çi·çek, Ahmet Faruk Çavuş, Ahmet Han Büyüksakallı, Ali· Osman Karahan, Ali· Suat Yurdakul, Bi·lal Nuri· Gelebek, Burak Çakır, Cem Tuce, Ci·han Özmen, Emrah Şensoy, Enes Daşçı, Ensar Hüdai· Sağkal, Erdal Yeti·m, Faruk Yaman, Fati·h Çubukçu, Fati·h Karaaslan, Fati·h Mehmet Kılıç, Fethi· Göçer, Harun Bulut, Harun Erken, Harun Uğur, Hasan Çelen, İbrahi·m Akça, İbrahi·m Zengi·n, İsa Sancaklı, İsmai·l Üzüm, Koray Korkmaz, Levent Doğan, Mehmet Ayaz, Mehmet Feri·t Demi·rci·, Mehmet Sıddık Çoban, Muhammet Maci·t, Muharrem Erdem, Murat Akkuru, Mustafa Acar, Mustafa Koçak, Oktay Culha, Orhan Kutlu, Ömer Faruk Göçük, Özkan Gürkol, Öztürk Gür, Ramazan Demi·rkol, Resul Doğan, Resül Çoban, Sefa Alkan, Sefa Aygün, Semi·h İlhan, Si·nan Ünal, Yavuz Ali· Üçler ve Yusuf Akbulut.
Resul Doğan: Yamaç Paraşütü ŞenliğiResul Doğan 1.5.2019
Resul Doğan 18.2.2019
Zırhlı Birlikler Davasında 40 Sanığa Ağırlaştırılmış Müebbet Talebi
İddia makamı, sanıklar Faruk Yaman, İsa Sancaklı, Fatih Çubukçu, Özkan Gürkol, Semih İlhan, Erdal Yetim, Yavuz Ali Üçler, Abdülkadir Çiçek, Muhammet Macit, Enes Daşçı, Fethi Göçer, Harun Uğur, Resul Doğan, Fatih Karaaslan, Murat Akkuru, Ömer Faruk Göçük, Ali Suat Yurdakul, Sinan Ünal, İbrahim Zengin, Öztürk Gür, Sefa Aygün, Mehmet Ferit Demirci, Resül Çoban, Emrah Şensoy, Ensar Hüdai Sağkal, Oktay Culha, Ahmet Han Büyüksakallı, Ali Osman Karahan, Orhan Kutlu, Mustafa Acar, Koray Korkmaz, Fatih Mehmet Kılıç, Harun Bulut, İbrahim Akça, Burak Çakır, Mehmet Ayaz, Yusuf Akbulut, Ahmet Faruk Çavuş ve Levent Doğan'ın, "anayasal düzeni ortadan kaldırmaya teşebbüs" suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapisle cezalandırılmalarını talep etti.
Resul Doğan 24.9.2018
Longozda Eko Turizm Potansiyeli Arttırılacak
Çalışmalar kapsamında Doğa Koruma ve Milli Parklar İstanbul Bölge Müdürü Resul Doğan ile Kırklareli Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürü Murat Deniz, alanda incelemelerde bulundu.
Resul Doğan 2.8.2018
Zırhlı Birlikler Darbe Davası
A.I, sanıklardan kursiyer teğmenler Emrah Şensoy, Enes Daşçı, Abdulkadir Çiçek, Murat Akkuru, Hasan Çelen, Muhammet Macit ve Resul Doğan'ı teşhis etti.
Resul Doğan 6.5.2018
Türkiye Kısa Şalvar Güreş Şampiyonası
Şampiyonada ayrıca, 30 kiloda Mertcan Birer (Adana), 35 kiloda Resul Doğan (Tokat), 40 kiloda Ümmet Gökdeniz (Kahramanmaraş), 45 kiloda Mücahit Yılmaz (Kahramanmaraş), 50 kiloda Cengizhan Topçu (Osmaniye), 55 kiloda Ali Baş (Kahramanmaraş), 60 kiloda Murat Demir (Osmaniye), 65 kiloda Hamza Doğan (Tokat), 70 kiloda Abdi Zurnacı (Bursa), 75 kiloda Ali Kurt (Kahramanmaraş), 80 kiloda Arif Yavuz (Bilecik), 85 kiloda Ayhan Sucu (Ankara) ve 90 kiloda Serdar Çavuşoğlu (Ankara) birinci oldu.
Resul Doğan 17.4.2018
6. İstanbul Kuş Göçü Festivali"
Orman ve Su İşleri Bakanlığı 1. Bölge Müdürü Resul Doğan, burada yaptığı açılış konuşmasında, dünya üzerinde bilim adamlarının tespit ettiği 8 ana kuş göçü yolu olduğunu ve bunlardan iki tanesinin Türkiye üzerinden geçtiğini söyledi.
Resul Doğan 2.3.2018
Gündem / 2 Mart 2018
(Madrid/23.00) (Fotoğraflı) ÖZEL HABER 1- GRAFİKLİ - Türk sanayisine milyar dolarlık dev yatırım Adana'da, Yumurtalık Serbest Bölgesi'ne kurulacak 1 milyar dolarlık petrokimya tesisiyle yıllık 550 milyon dolarlık ithalatın önüne geçilerek bu alanda Türkiye'nin dışa bağımlılığı önemli ölçüde azaltılacak Yer tahsisi yapılan 826 bin metrekarelik alana kurulacak tesiste yılda 450 bin ton polipropilen üretilecek MÜSİAD Adana Şube Başkanı Burhan Kavak: "Yatırımla cari açığımızı aşağı çekeceğiz, milli ve yerli ürünümüzü kullanmış olacağız. 1 milyon 900 bin ton ithalatı İsrail'den yapıyoruz. 2 milyonluk tüketimin de 1,5 milyon tonunu Gaziantep alıyor. Dolayısıyla bu bölgenin belirlenmiş olmasının yerinde bir karar olduğunu düşünüyorum" Adana Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Atila Menevşe: "Adana, Ortadoğu ve Asya petrolünün boru hatları ile dünyaya nakledildiği bir enerji üssü konumuna gelmiştir. Bu bölgede yapılacak petrokimya yatırımları yalnız bölgemizi değil, ülkemizi de kalkınma hamlesinde sırtlayacak niteliktedir" (İbrahim Erikan/Adana) 2- Şubat ayında YPG/PKK'ya ağır darbe Saldırılarında çocukları dahi hedef almaktan çekinmeyen terör örgütü YPG/PKK'ya yönelik Şubat 2018'de düzenlenen operasyonlarda bin 543 terörist etkisiz hale getirildi PKK ve örgütün gençlik yapılanmasına yönelik pek çok ilde şubatta düzenlenen operasyonlarda gözaltına alınan 743 zanlıdan HDP ve DBP'li yöneticilerin de aralarında bulunduğu 310'u tutuklandı Şubat ayında 1472 teröristin etkisiz hale getirildiği Zeytin Dalı Harekatı'nda ise TSK ve ÖSO, Afrin'in Aşağı Sinara ve Yukarı Sinara köylerini alarak teröristlerin Türkiye sınırıyla kara temasını tamamen kesti (Yunus Okur/Erzurum) 3- İstanbul'un "utangaç sakinleri" objektife yansıdı Kentin yüzde 44'ünü oluşturan ormanlarda yaşayan yaban hayvanları, fotokapanlarla görüntülendi Şile, Polonezköy, Sarıyer ve Çatalca'daki ormanlık alanlarda yaşamını sürdüren karaca, porsuk, tilki, yaban domuzu ve çakal gibi yaban hayvanları, doğal ortamlarında adeta poz verdi Orman ve Su İşleri Bakanlığı 1. Bölge Müdürü Resul Doğan: "İstanbul'da yaban hayatı olarak özellikle kızılgeyik, karaca, tavşan, yaban domuzu, çakal, tilki, porsuk ve benzeri, ciddi bir yaban hayatı popülasyonu ve hareketliliği var.
Resul Doğan 29.12.2017
Herkes Darbe Yapıldığını Biliyordu"
Faaliyet izleme merkezinden çıktığı sırada sanık eski Teğmen Resul Doğan'ın kendisine "Kaçarsan ne olacağını biliyor musun?" dediğini savunan Küpeli, "Sabah saatlerinde, içinde plastik kelepçe ve telsizlerin olduğu kutuyu bir erin taşıdığını gördüm.
Resul Doğan 15.12.2017
Yemek Firması: 493 Öğrencinin Yemekten Zehirlendikleri İddiasını Kabul Etmiyoruz
RİZE Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi'nde 493 öğrencinin gıda zehirlenmesi şüphesi ile hastanelik olmasının ardından, okula yemek veren firmanın yetkilileri açıklama yaptı. İddaları kabul etmediklerini belirten firma yetkilisi Resul Doğan, "Üniversite öğrencileri yemek firmasının hazırladığı yemekten zehirlendiler, iddiasını kabul etmiyoruz.
Resul Doğan 15.12.2017
Dha Yurt Bülteni-12
Görüntü Dökümü: ------------------------- -Jandarma aracının gelişi -Şüphelilerin getirilmesi -Adliyeye girişleri -Genel görüntüler Haber-Kamera: Engin ÖZMEN-Ali Can ZERAY/EDİRNE, ============================================== Rize'de 493 öğrencinin zehirlendiği kampüste yemek firması kendini savundu RİZE Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi'nde yaşanan yemek zehirlenmesi olayı ile ilgili yemek firması yetkilileri açıklama yaptı. İddaları kabul etmediklerini belirten firma yetkilisi Resul Doğan "Üniversite öğrencilerinin yemek firmasının hazırladığı yemekten zehirlendiler iddiasını kabul etmiyoruz.
Resul Doğan 14.11.2017
İstanbul İlinin Karasal ve İç Su Ekosistemleri Biyolojik Çeşitlilik Envanter İzleme Çalıştayı
Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü 1. Bölge Müdürü Resul Doğan, "Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü 2013 yılında, Ulusal Biyolojik Çeşitlilik Envanter ve İzleme Projesini başlattı.
Resul Doğan 2.11.2017
Sokak Köpeklerinin Yasalara Uygun Toplanmadığı" İddiası
Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü 1. Bölge Müdürü Resul Doğan, "Eyüpsultan'da sokak köpeklerinin yasalara uygun toplanmadığı" iddialarına ilişkin kendilerine ulaştırılan bilgi ve belgeler üzerine sahada gerekli inceleme ve araştırmaların başlatıldığını bildirdi.
Resul Doğan 30.10.2017
Sokak Köpeklerinin Yasalara Uygun Toplanmadığı" İddiası
Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü 1. Bölge Müdürü Resul Doğan, "Eyüpsultan'da sokak köpeklerinin yasalara uygun toplanmadığı" iddialarına ilişkin, "Hayvan itlafı ve ölümleriyle ilgili yapılan ihbarları değerlendirdiğimizde bugüne kadar herhangi bir vakaya rastlamadık.
Resul Doğan 11.10.2017
Türkiye'nin Biyolojik Çeşitliliği Çalıştayda Ele Alınıyor
Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü 1. Bölge Müdürü Resul Doğan, "Kocaeli'de 150'ye yakın flora ve fauna noktasında yeni tür tespit edilerek kayıt altına alındı.
Resul Doğan 9.10.2017
Bölge Müdürü Doğan, İncelemelerde Bulundu
Orman ve Su İşleri Bakanlığı, 1. Bölge Müdürü Resul Doğan, Kırklareli Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğünü ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
Resul Doğan 4.10.2017
Etimesgut Zırhlı Birlikler Davası
"Gece biraz sıcak geçecek" Sanık eski kursiyer Teğmen Resul Doğan da FETÖ ile bir bağının bulunmadığını öne sürerek, 15 Temmuz'da teğmenlerin bulunduğu whatsaap grubuna gönderilen "acilen birliğe katılın" mesajları üzerine 22.
Resul Doğan 29.9.2017
Etimesgut Zırhlı Birlikler Davası
Albay Faruk Yaman'ın da karargah içerisinde sürekli bağırdığını, panik yarattığını ve olağanüstü bir durum var izlenimi oluşturarak, emirlerinin sorgulanmasını engellediğini öne süren sanık Yetim, teğmenler Enes Daşçı, Yavuz Ali Üçler, Abdulkadir Çiçek ve Resul Doğan'ın da hücum yelekli ve piyade tüfekli şekilde karargah binasına geldiklerini, kendilerinin Yarbay Fatih Çubukçu tarafından görevlendirildiklerini bildirdi.
Resul Doğan 28.9.2017
Etimesgut Zırhlı Birlikler Davası
Kırker'in açıklamalarının ardından kendisinin "Bu faaliyetin başında kim var?" diye sorduğunu iddia eden sanık Alkan, sorusu üzerine sinirlenen Kırker'in "Nereye varmaya çalışıyorsunuz?" diyerek sinirlendiğini, kendisinin de "Birtakım faaliyetler icra ediliyor ama Genelkurmay Başkanı ve kuvvet komutanı neden açıklama yapmıyor?" dediğini öne sürdü. Kırker'in de "Zamanı gelince yapacaklar. İstemiyorsanız idari izinli sayılabilirsiniz." ifadesini kullandığını anlatan sanık Alkan, odadan çıkışta 4 kursiyer teğmenler Yavuz Ali Üçler, Abdulkadir Çiçek, Resul Doğan ve Enes Daşçı'nın hücum yelekli, piyade tüfekli olarak eski tuğgeneral Kırker'in odasına geldiklerini, "Binbaşı Semih burada mı?" diyerek normalde bir tuğgeneralin yanında yapılmayacak bir şekilde hareket ettiklerini söyledi.
12
Şu an buradasınız: Resul Doğan Haberleri | Resul Doğan Kimdir - Haberler - Resul Doğan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Resul Doğan kimdir, hayatı ve biyografisi. NKÜ ile Tekirdağ Doğa Koruma ve Milli Parklar arasında protokol.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 15.8.2020 08:39:30. #1.14#
title