Reaksiyon Dizisi Bitiyor Mu

Star TV'nin iddialı dizilerinden olan Reaksiyon beklenilen reytingi veremeyince yayından kaldırılma durumunu söz konusu oldu.

Reaksiyon Dizisi Bitiyor Mu
16.10.2014 17:09 | Son Güncelleme: 16.10.2014 17:10

Star Tv'nin yeni dizisi Reaksiyon ilk haftalarda yakaladığı başarıyı bu hafta kaybetti. Bu hafta beklenen etkiyi alamayan dizi reytinglerde gerilere düştü. Dizinin ratinglerde 16. sıraya düşmesi yayından kaldırılma olasılığını akıllara getirdi.

REAKSİYON'UN SON BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI

SERDAR'IN İTİRAFI OĞUZ'UN SONU MU

Oğuz kardeşi zannettiği Serdar'ı izbe bir mekâna götürür, kendisine yapılan ihanetinin nedenlerini sorgular. Fakat Serdar Oğuz ile aynı eğitimlerden geçmiş bir "Bordo Bereli" olduğundan kolay çözülecek gibi değildir. Oğuz'a ihanetinin nedeninin bizzat Oğuz'un kendisi olduğunu söyleyecektir. Şok olan Oğuz, Serdar'dan aldığı bilgilerle kendisini ölümle burun buruna getirecek tehlikeli bir maceranın içinde bulur. Serdar'ın Oğuz ve Tekin'in eline geçtiğini duyan Yavuz zıvanadan çıkacaktır. Onu Serdar'a götürecek her yolu deneyecek, karşısına çıkan her hedefi yok edecektir.

ZEYNEP İÇİN İNTİKAM VAKTİ Mİ

Doktor Zeynep, zamanında kendisine Oğuz'un ölüm haberini verecek kadar yakını olan Serdar'ın hain olduğunu öğrenmesiyle birlikte, onu kendi kucağında ölümle pençeleşirken bulacaktır. İntikam mı alacak yoksa onu tedavi mi edecektir? Zeynep bir türlü peşini bırakmayan kaderiyle yeniden karşılaşacaktır.

Kaynak: Haberler.Com

Haber Yorumları (71)
KENDAL: ne reytin düşmesi. Araştırın evlerinde cihaz olanlar ? cemaatin aileleri çıkar. STV deki tayyareden diziler nasıl ilk 5 e girebiliri. Reaksiyonu tüm ülke konuşuyor. cemaate giren kazığın büyüğünü anlatıyor diye kötüleniyor dizi.
KDR: ibrahim çelikkolun oyunculuğu türkiye standartlarının üzerinde kıymeti bilinmiyo maalesef
SELOCANNN: bu haberi yazan arkadaşa bi anlam veremiyorum. hangi aklı selim bir kişi reytinglerin şeffaflığı tartışıldığı dönemlerde bile benim bildiğim 50 ye yakın evde izleniyo. nasıl böyle bir haber yapılıyo arkadaş işten atılmamak için yapmış olsa gerek :)) ne dersiniz arkadaşlar???
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title