Raşit Bağzıbağlı Haberleri

Raşit Bağzıbağlı haber, Raşit Bağzıbağlı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Raşit Bağzıbağlı - 05.04.2019
Türkiye'deki Azerbaycanlı İş Adamları Birliği
Nargis dergisi Genel Yayın Yönetmeni Ülviye Mahmudova ve TAIB Başkanı Mehdi Nağıyev ev sahipliğinde yapılan gala gecesine Azerbaycan ve Türkiye'den devlet protokolü, iş, kültür-sanat ve cemiyet dünyasından seçkin isimler büyük ilgi gösterdi. Katılan isimler arasında Demet Sabancı Çetindoğan, Emin Hitay, Işıl Reçber, Fatih Ürek, Aclan-Selda Acar, Dilek Ertek, Gökçe Atuk, Erdal-Belkıs Aksoy, Sevgi Aksoy, Raşit Bağzıbağlı, Ezra ve Tuba Çetin, Özlem Kaymaz, Tara Devries, Ayşegül-Hakan Kodal, Arzu Kaprol, Salih ve Efe Bezci, Tuncay Aşcı, Serap Tibuk, Arzu Kunt, Nergis Kumbasar, Emine Ersan, Murat Ektiren, Gökhan Ayaydın, Tuğçe Eyilik ve Tülin Kartoz yer aldı.
Raşit Bağzıbağlı - 16.01.2019
6 Yılda 500 Ton Ürün İsraftan Kurtarıldı
 CarrefourSA İstinye Hiper'de gerçekleşen toplantıya, CarrefourSA Genel Müdürü Kutay Kartallıoğlu, TİDER Kurucu Başkanı H. Serhan Süzer, TİDER Yönetim Kurulu Başkanı Hande Tibuk, Modacı Raşit Bağzıbağlı, TİDER İyilik Elçisi Oyuncu Berk Atan ve iş dünyasından çok sayıda davetli katıldı.
Raşit Bağzıbağlı - 16.01.2019
Carrefoursa, 500 Ton Ürünü 20 Bin İhtiyaç Sahibine Ulaştırdı
TİDER'in her ilçede tarafsız, şeffaf, dürüst ve sürdürülebilir prensiplerinde çalışan gıda bankaları aracılığıyla insanlara, her ilde hayvan bakımevleri ve hayvan gönüllüleri aracılığıyla hayvanlara ve yine her ilde biyogaz ve kompost tesisleri aracılığıyla da organik atıkları enerji ve gübreye dönüştürmek gibi israfı önleme vizyonlarının bulunduğuna dikkati çeken Tibuk, "Bu vizyonumuzu bizimle aynı değerleri taşıyan diğer tüm STK'larla, kamu ve özel sektör kuruluşlarıyla beraber Türkiye çapında gerçekleştirip ülkemizin sıfır atık vizyonuna önemli katkı sağlayacağız. Bu kapsamda CarrefourSA ile hayata geçireceğimiz bir diğer proje, ünlü tasarımcı Raşit Bağzıbağlı tarafından tasarlanacak ve CarrefourSA mağazalarında satışa sunulacak bez çantalar.
Raşit Bağzıbağlı - 08.10.2018
İş ve Cemiyet Hayatını Buluşturan Düğün
ANTALYA iş, sanat ve cemiyet hayatının tanınmış isimleri, iş insanı Ali Yılmaz'ın oğlu Salih Yılmaz ile Deniz Ersan çiftinin düğününde bir araya geldi. Gecede, şarkıcı Serdar Ortaç da sahneye çıktı. Antalya Kundu turizm bölgesindeki Royal Seginus Hotel'de düzenlenen Salih Yılmaz ile Deniz Ersan'ın düğünü, iş, sanat ve spor dünyasının tanınmış isimlerini bir araya getirdi. Akaryakıt ve gıda sektörünün önde gelen iş insanları arasında yer alan Ali Yılmaz'ın oğlu Salih Yılmaz ve endüstri mühendisi Deniz Ersan çiftinin düğünleri, renkli görüntülere sahne oldu. 8 ŞAHİTLİ NİKAH Yaklaşık 1200 davetlinin katıldığı, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'in kıydığı nikahta çiftin şahitliklerini, Antalya Milletvekili Hasan Subaşı, Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Davut Çetin, iş insanı Hasan Akıncıoğlu, Fenerbahçe Spor Yönetim Kurulu Üyesi Acar Sertaç Komşuoğlu, modacı Raşit Bağzıbağlı, damadın dedesi Salih Yılmaz ile gelinin amcası Gökcen Ersan üstlendi.
Raşit Bağzıbağlı - 08.10.2018
Dha Yurt Bülteni 8
8 ŞAHİTLİ NİKAH Yaklaşık 1200 davetlinin katıldığı, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'in kıydığı nikahta çiftin şahitliklerini, Antalya Milletvekili Hasan Subaşı, Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Davut Çetin, iş insanı Hasan Akıncıoğlu, Fenerbahçe Spor Yönetim Kurulu Üyesi Acar Sertaç Komşuoğlu, modacı Raşit Bağzıbağlı, damadın dedesi Salih Yılmaz ile gelinin amcası Gökcen Ersan üstlendi.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Raşit Bağzıbağlı Haberleri | Raşit Bağzıbağlı Kimdir - Haberler - Raşit Bağzıbağlı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Raşit Bağzıbağlı kimdir, hayatı ve biyografisi. Bir Başka Güzel canlı izle! 21 Ekim Show TV canlı izle! Show TV Bir Başka Güzel
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.10.2021 08:11:39. #1.16#

title