Haberler » Spor » Ramsey Bir Tek Wenger'i Memnun Edemedi! - Spor

Ramsey Bir Tek Wenger'i Memnun Edemedi!

Galatasaray'a attığı golle futbol dünyasının övgüsünü kazanan Ramsey için Arsene Wenger, "Ordan şut çekmek akıllıca değildi" dedi.

Ramsey Bir Tek Wenger'i Memnun Edemedi!

Futbol dünyası, 'nin, 'a uzak mesafeden attığı golü konuşuyor. Zayıf ayağıyla inanılmaz bir gol atan Ramsey, karşılaşma sonrası övgüleri toplamakla meşgul. "Açıkçası şansımı denemek istedim. Kaleden bu kadar uzak olduğumun farkında değildim. Görüntüleri bir daha izlediğimde kariyerimin en güzel golünü attığımı farkettim" diyen Ramsey, gol sonrası takım arkadaşlarının şaşkınlık ifadesinin de kendisini çok eğlendirdiğini vurguladı.

"CATHERINE ZETA JONES'TAN SONRA..."


Ramsey'nin arkadaşlarını bile şaşırtan golü, gecenin en çok konuşulan hikayelerinden biri oldu. Eski Middlesbrough forveti Jan Age Fjortoft, gol için; "Catherine Zeta Jones'tan sonra Galler'den çıkan en güzel şey" yorumunu yaptı. Gole mesafeli yaklaşan tek isimse Arsenal menajeri 'di. Ramsey'nin o mesafeden şut çekmemesi gerektiğini söyleyen Wenger; "Bence oradan şut çekmek pek iyi bir fikir değildi. Neyse ki top en doğru yere gitti" ifadesini kullandı. Wenger son dönemde, Ramsey'i, orta sahadaki gerçek görevlerini unutup; gol için gereğinden fazla ileriye çıkmakla suçluyordu.


Manşet

Haberler