Ramazan Kaplan Haberleri

Ramazan Kaplan haber, Ramazan Kaplan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ramazan Kaplan - 26.10.2020
Hobi olarak deve kuşu yetiştiren oyuncakçı, talep artınca çiftlik kurdu
Aydın'ın Kuşadası ilçesinde hobi olarak başladığı deve kuşu yetiştiriciliği işinde çiftlik kuran Ramazan Kaplan, talebe yetişemediğini söyledi.
Ramazan Kaplan - 17.09.2020
2020 CEV 18 Yaş Altı Plaj Voleybolu Avrupa Şampiyonası'nda ilk gün sona erdi
Erkeklerde ise A Grubu'ndaki Furkan Ramazan Kaplan-Sacit Kurt ikilisi, İsveç'ten Hölting Nilsson-Nordh Öhman'a, C Grubu'nda mücadele eden Bahadır Utku Keskin-Ahmet Can Tur ikilisi Slovenya'dan Miha Okorn-Luka Marovt'a, H Grubu'ndaki Nazım-Hikmet Gürkan ikilisi de Rusya'dan Vladislav Panchenko-Ivan Chuprinov ikilisine 2-0 yenildi.
Ramazan Kaplan - 17.09.2020
2020 CEV 18 Yaş Altı Plaj Voleybolu Avrupa Şampiyonası, İzmir'de başladı
Türkiye adına kızlarda Tuana Dinçer-Melisa Özşar, erkeklerde Nazım-Hikmet Gürkan, Furkan Ramazan Kaplan-Sacit Kurt, Bahadır Utku Keskin-Ahmet Can Tur ikilileri mücadele veriyor.
Ramazan Kaplan - 20.11.2019
Bartın'da şehit olan dalış eğitmeni astsubayın cenazesi memleketine uğurlandı
Törene şehidin ailesi ve yakınlarının yanı sıra Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Garnizon Komutanı Mustafa Çalışkan, Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ramazan Kaplan ile kurum müdürleri, askeri erkan ile vatandaşlar katıldı.
Ramazan Kaplan - 03.01.2019
İmam Hatip Öğrencileri Harçlıklarını Yemen'e Gönderdi
Okul bünyesinde kampanya başlattıklarını anlatan Göregen, "Sağolsun öğrencilerimiz ve velilerimiz Yemen'deki insani drama kayıtsız kalmayarak kampanyayı desteklediler. Kampanyanın başlamasında öncülük eden okulumuza ve Sosyal Yardımlaşma Kulübünden sorumlusu tarih öğretmeni Ramazan Kaplan'a teşekkür ederim.
Ramazan Kaplan - 03.12.2018
Yerel Seçimlere Doğru
Erol, CHP İl Başkanı Ramazan Kaplan ile düzenlediği basın toplantısında, 31 Mart'ta yapılacak yerel seçimlerde, CHP'nin Elazığ'da nasıl bir aday belirleyeceği konusunda kamuoyunun beklentisi olduğunu söyledi.
Ramazan Kaplan - 15.07.2018
Olay Anı Görüntüsüyle) Düğünde Havaya Ateş Açanları Uyaranlara Saldırı Kamerada
HAVAYA ATEŞ AÇANLARI UYARINCA BIÇAKLANDILAR Olay Avcılar, Tahtakale Mahallesi'nde dün akşam saat 20.00 sıralarında meydana geldi. İddialara göre, Ömer Geyik'in oturduğu Mehmetçik Sokak'ta yapılan düğünde kimliği belirsiz kişi yada kişiler havaya silahla ateş açtı. Silah seslerini duyan Geyik, evinden çıkarak düğünde havaya ateş açanlara "Burada silah atmayın çocuklar var" diye uyarıda bulununca tartışma çıktı. Kimliği belirsiz kişi yada kişiler ile Ömer Geyik arasında çıkan tartışmaya, Hüsamettin Geyik, Ramazan Kaplan, Ahmet Kaplan ve Enes Kaplan isimli yakınları da dahil oldu.
Ramazan Kaplan - 15.07.2018
Düğünde Havaya Ateş Açanları Uyarınca Bıçaklandılar: 1'i Ağır, 5 Yaralı
HAVAYA ATEŞ AÇANLARI UYARINCA BIÇAKLANDILAR Olay Avcılar, Tahtakale Mahallesi'nde dün akşam saat 20.00 sıralarında meydana geldi. İddialara göre, Ömer Geyik'in oturduğu Mehmetçik Sokak'ta yapılan düğünde kimliği belirsiz kişi yada kişiler havaya silahla ateş açtı. Silah seslerini duyan Geyik, evinden çıkarak düğünde havaya ateş açanlara "Burada silah atmayın çocuklar var" diye uyarıda bulununca tartışma çıktı. Kimliği belirsiz kişi yada kişiler ile Ömer Geyik arasında çıkan tartışmaya, Hüsamettin Geyik, Ramazan Kaplan, Ahmet Kaplan ve Enes Kaplan isimli yakınları da dahil oldu.
Ramazan Kaplan - 15.07.2018
Düğünde Havaya Ateş Açanları Uyarınca Bıçaklandılar: 1'i Ağır, 5 Yaralı
Haber-Kamera: Soner HASIRCIOĞLU/İSTANBUL DHA Avcılar'da bir kişi akşam saatlerinde evinin önündeki sokak düğününde havaya silahla ateş edildiğini görünce uyarıda bulunmak için dışarı çıktı. İddiaya göre havaya ateş açanları uyaran kişi ile dört yakını düğünde bulunan kimliği belirsiz kişi yada kişilerce darp edilerek çeşitli yerlerinden bıçaklandı. Hastaneye kaldırılarak tedavi altına alınan 5 kişiden birisinin hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi.  HAVAYA ATEŞ AÇANLARI UYARINCA BIÇAKLANDILAR  Olay Avcılar, Tahtakale Mahallesi'nde dün akşam saat 20.00 sıralarında meydana geldi. İddialara göre, Ömer Geyik'in oturduğu Mehmetçik Sokak'ta yapılan düğünde kimliği belirsiz kişi yada kişiler havaya silahla ateş açtı. Silah seslerini duyan Geyik, evinden çıkarak düğünde havaya ateş açanlara "Burada silah atmayın çocuklar var" diye uyarıda bulununca tartışma çıktı. Kimliği belirsiz kişi yada kişiler ile Ömer Geyik arasında çıkan tartışmaya, Hüsamettin Geyik, Ramazan Kaplan, Ahmet Kaplan ve  Enes Kaplan isimli yakınları da dahil oldu.
Ramazan Kaplan - 14.05.2018
Görüntülü) Batman'da Çileği Sağanak Vurdu
Batman'ın Sason ilçesindeki çilek üreticileri, son yağışlar nedeniyle ürününü bahçeden toplayamadı. Sason ilçesine bağlı Demetevler Mahallesindeki çilek üreticilerinden Ahmet, Ramazan ve Şuayip Kaplan, dönümlerce alandaki çileklerin yarısını sağanak nedeniyle toplayamadıklarını belirtti. 18 dönümlük çilek bahçesinde yaklaşık 2 ton çileğin yağış nedeniyle tarlada kaldığını belirten Ramazan Kaplan, "Son bir haftadır bölgede etkili olan yağış, çilek hasadı döneminde hesaplarımızı alt üst etti.
Ramazan Kaplan - 14.05.2018
Batman'da Çileği Sağanak Vurdu
Batman'ın Sason ilçesindeki çilek üreticileri, son yağışlar nedeniyle ürününü bahçeden toplayamadı. Sason ilçesine bağlı Demetevler Mahallesindeki çilek üreticilerinden Ahmet, Ramazan ve Şuayip Kaplan, dönümlerce alandaki çileklerin yarısını sağanak nedeniyle toplayamadıklarını belirtti. 18 dönümlük çilek bahçesinde yaklaşık 2 ton çileğin yağış nedeniyle tarlada kaldığını belirten Ramazan Kaplan, "Son bir haftadır bölgede etkili olan yağış, çilek hasadı döneminde hesaplarımızı alt üst etti.
Ramazan Kaplan - 14.05.2018
Yurt Bülteni-7
Batman'ın Sason ilçesindeki çilek üreticileri, son yağışlar nedeniyle ürününü tarladan toplayamadı. Sason ilçesine bağlı Demetevler Mahallesindeki çilek üreticilerinden Ahmet, Ramazan ve Şuayip Kaplan, dönümlerce ekili alandaki çileklerin yarısını sağanak yağış nedeniyle toplayamadıklarını belirtti. 18 dönümlük çilek bahçesinde yaklaşık 2 ton çileğin yağış nedeniyle tarlada kaldığını belirten Ramazan Kaplan, "Son bir haftadır bölgede etkili olan yağış, çilek hasadı döneminde hesaplarımızı alt üst etti.
Ramazan Kaplan - 14.05.2018
Dha Yurt Bülteni-7
Batman'ın Sason ilçesindeki çilek üreticileri, son yağışlar nedeniyle ürününü tarladan toplayamadı. Sason ilçesine bağlı Demetevler Mahallesindeki çilek üreticilerinden Ahmet, Ramazan ve Şuayip Kaplan, dönümlerce ekili alandaki çileklerin yarısını sağanak yağış nedeniyle toplayamadıklarını belirttiler. 18 dönümlük çilek bahçesinde yaklaşık 2 ton çileğin yağış nedeniyle tarlada kaldığını belirten Ramazan Kaplan, "Son bir haftadır bölgede etkili olan yağış, çilek hasadı döneminde hesaplarımızı alt üst etti.
Ramazan Kaplan - 15.08.2017
Baskil Kayısısındaki Verim Üreticisinin Yüzünü Güldürdü
RAMAZAN KAPLAN/PİR HASAN DOĞAN - Türkiye'nin kayısı üretiminde önemli illerinden Elazığ'da bu yıl kayısıda elde edilen yüksek verim üreticiyi sevindirdi.
Ramazan Kaplan - 26.05.2017
Başarılı Öğrenciler, Kaymakam Şimşek'i Ziyaret Etti
Kaymakam Şimşek, özellikle kız çocuklarının okutulmasına dikkati çekerek, "Kız çocuklarımızın da birçok meslekte başarılara imza attıklarının örneklerini görüyor ve duyuyorsunuz. Sizlerin de okuyup ileride ülkemize faydalı insanlar olacağınıza inancım sonsuz. Başarılarından dolayı çocuklarımızı, okul idarecilerimizi ve öğretmenlerimizi kutluyorum." dedi Ziyarette sporculara İlçe Milli Eğitim Müdürü İkram Ekiz, Serik Anadolu Lisesi Müdürü Şerif Ramazan Kaplan ile Serik İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Gülay Çelik eşlik etti.
Ramazan Kaplan - 09.05.2017
Serik'te Tübitak Bilim Fuarı Düzenlendi
Serik Anadolu Lisesi Müdürü Şerif Ramazan Kaplan, yaptığı açıklamada, öğrencilerin hazırladığı projeler dolayısıyla mutlu ve gururlu olduklarını belirtti.
Ramazan Kaplan - 24.04.2017
Bartın Üniversitesi'nde Devir Teslim Töreni
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bir süre önce yaptığı atamayla Bartın Üniversitesi Rektörlüğüne getirilen Prof. Dr. Burhan Uzun, görevi Prof. Dr. Ramazan Kaplan'dan devraldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ramazan Kaplan Haberleri | Ramazan Kaplan Kimdir - Haberler - Ramazan Kaplan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ramazan Kaplan kimdir, hayatı ve biyografisi. Köpekleriyle köyünden kovulan engelli gence Vali Aydoğdu sahip çıktı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 7.5.2021 02:23:26. #1.14#

title