Profesörün öğrencisine gönderdiği taciz mesajları ifşa oldu: Dua et uzaktasın, yatakta cezalandırırdım seni - Haberler
Haberi Paylaş

Profesörün öğrencisine gönderdiği taciz mesajları ifşa oldu: Dua et uzaktasın, yatakta cezalandırırdım seni

Profesörün öğrencisine gönderdiği taciz mesajları ifşa oldu: Dua et uzaktasın, yatakta cezalandırırdım seni
Haberler.com - Haberler | 3. Sayfa

Kırıkkale Üniversitesi'nde eğitim veren Prof. Dr. H.Ö.'nün öğrencisine yolladığı taciz mesajları ifşa oldu. Öğrencinin paylaştığı mesajlarda "Seni yatakta uzanırken düşünüyorum şimdi. Senin için daha çok şey yapmak istediğimi biliyorsun. Gerçeğin harika ama dua et uzaktasın, yoksa yatakta ve takatin de yokken cezalandırırdım seni. Ağlama ceza her zaman kötü olmayabilir." ifadeleri yer aldı.

KIRIKKALE (Haberler.com) - Kırıkkale Üniversitesi İktisadi ve İdari Bölümler Fakültesi'nde eğitim veren Prof. Dr. H.Ö.'nün öğrencisine yolladığı taciz mesajları ortaya çıktı. Taciz edilen öğrenci, Prof. Dr. H.Ö.'nün kendisine yolladığı mesajları sosyal medyadan paylaştı.

Sabah'ın haberine göre 58 yaşındaki H.Ö.'nün attığı mesajlarda, şu ifadeler yer alıyor: "Dün beni gerçekten etkiledin, çok mutlu oldum. Bugün 47 defa adını söylüyorum, bir zahmet bir kelime yanıt vermiyorsun. Seni yatakta uzanırken düşünüyorum şimdi, elinde telefon, bir kelime yanıt verebilirsin gibi görüyorum. Gerçekten üzüldüm.

Merhaba, nasılsın? İnsan bir hal hatır sormaz mı? Bugün aramak istedim ama bir türlü ulaşamadım. Yapabileceğim bir şey olursa haber ver. Senin için daha çok şey yapmak istediğimi biliyorsun. Senin yanında olmaktan mutlu oluyorum. İyi ki varsın.

Bir yansıttığın sen bir de gerçek sen varsın. Gerçeğin harika ama dua et uzaktasın, yoksa yatakta ve takatin de yokken cezalandırırdım seni. Ağlama ceza her zaman kötü olmayabilir."

Üniversiteden uzaklaştırılan ve hakkında soruşturma açılan Prof. H.Ö.'nün, olayların ortaya çıkmasının ardından emeklilik başvurusu yaptığı öğrenildi.

Haberler.com - Son Dakika Haberleri

Kırıkkale, 3. Sayfa, Güncel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
Yorumlar (18)
al alabilirsin:kac vize , kac final A aldin acaba? kopruyu gecinceye kadar her sey.. ikisini de cezalandircan... Cevap Yaz 10 21 Yayından Kaldır
vedat cici :asıl kızlar her türlü hocalarına yürüyor daha iyi notlar için yapmadıkları bişey yok hoca suçsuz olabilir kamera şovlarıda hep üniversiteliler yapıyor Cevap Yaz 10 28 Yayından Kaldır
lavinia :Dün beni gerçekten etkiledin, çok mutlu oldum. bence bu cümle neyin ne olduğunu açıklıyor Cevap Yaz 22 53 Yayından Kaldır
Tüm 18 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title