Poyrazköy Haberleri

Poyrazköy haber, Poyrazköy son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Poyrazköy - 18.09.2021
Son dakika haberi! 'ŞİKEDE KUMPAS' DAVASININ FİRARİ SANIĞI AVUKAT CEMALETTİN MUTLU VE KARDEŞİ TUTUKLANDI
Şikede kumpas davasının firari sanığı olan Cemalettin Mutlu'nun, FETÖ mensuplarınca gerçekleştirilen "Askeri Casusluk, Fuhuş ve Şantaj, Poyrazköy, Amirallere Suikast" gibi kumpas soruşturmalarında yer alan Mutlu Ekizoğlu, Nazmi Ardıç, Tufan Ergüder, Yurt Atayün ve Ömer Köse'nin de aralarında bulunduğu birçok emniyet mensubunun bir dönem avukatlığını yaptığı öğrenildi.
Poyrazköy - 02.09.2021
Av yasağı kalktı: Sezonun ilk balıkları avlandı
2021 yılının Nisan ayında av yasağının gelmesiyle gırgır ve trol yöntemi ile avcılığa ara verilmişti. 4.5 aylık aradan sonra 1 Eylül itibarıyla yasak kalktı. Poyrazköy Balıkçı Barınağı'nda da 4.
Poyrazköy - 01.09.2021
MARMARA DENİZİ'NDE BALIKÇILAR AYLAR SONRA İLK AĞLARINI ÇEKTİ
2021-2022 Su Ürünleri Av Sezonu'nun açılmasının ardından "Vira Bismillah" diyerek denize açılan balıkçılar ilk ağlarını çekti. 4.5 ay sonra çekilen ilk ağdan yaklaşık, 15 kasa barbun, istavrit ve sardalya balığı çıktı.  2021 yılının Nisan ayında gırgır ve trol yöntemi ile avcılığa ara verilmişti. 1 Eylül itibariyle yasak kalktı. Poyrazköy Balıkçı Barınağı'nda da  bir süredir balık avlayamayan balıkçılar hazırlıklarına 31 Ağustos'un öğle saatlerinde başladı.
Poyrazköy - 12.06.2021
Beykoz'da, 16. GranFondo Bisiklet Yarışı dolayısıyla yarın bazı yollar trafiğe kapatılacak
Açıklamada, trafiğe kapatılacak güzergahlar şu şekilde sıralandı: "Şişecam önü ışıklar, Sultaniye Parkı yanı, Paşabahçe PMA önü, BP yan yol, Koru Yolu çıkışı, BİM yanı Berkacan Sokak girişi, Beykoz Meydan-Şahinkaya Caddesi kesişimi, Fevzi Paşa Caddesi-Zindeler Yurdu Sokak kesişimi, Baharatçı Sokak kesişimi ve Isakağa Sokak kesişimi, Yalıköy Camii yanı, ??????İl Adım Sokak, Terazi Kavşağı, pazar çıkışlarına, Doğu Kapısı-Hünkar İskelesi Caddesi Kavşağı ve Spor Caddesi kesişimi, Çamlı Bahçe-Doğu Kapısı Caddesi kesişimi ve Çağrı Sokak, İşçi Evleri Camii önü ve Ali İhsan Katmaz Sokak, Asker Saime Sokak girişi, Ali Arpacı Sokak girişi, Satı Kadın Sokak girişi, Nedim Denizci Sokak girişi, Doğu Sokak girişi, Doğu Kapısı-Ayazma Cadde kesişimi, Tokatköy 1. giriş ve 2. giriş, Macartabya-Molla Mehmet Caddesi, Anadolu Kavağı Polis Merkezi önü, Anadolu Kavağı Mescit girişi, Yoros Kalesi Girişi Jofener Yolu-Tokatköy çıkışı, Feneryolu Askeriye çıkışı, Poyraz Yolu-Anadolu Kavağı kesişimi ve Kaynarca girişi, Poyrazköy girişi, Kocabayır Kavşak, Mecitdere Sokak, Taşlı Geçit Çıkmazı Sokak, Yüzyıl Caddesi-Dereboyu Caddesi kesişimi, Dere Boyu-Yeşiltepe Mahallesi girişi, Hocaoğlu Mahallesi girişi ve Yeşiltepe Mahallesi girişi 2, Kaynarca Sırmakeş Caddesi kesişimi, Riva Kavşağı, Yeni Riva Yolu-Alibahadır giriş, Osman Nuri Sokak, 3 köprü çıkışları, Alibahadır 2.
Poyrazköy - 19.03.2021
İstanbul merkezli 16 ilde düzenlenen FETÖ operasyonunda yeni ayrıntılara ulaşıldı
İstanbul merkezli 16 ilde düzenlenen FETÖ operasyonunda yeni ayrıntılara ulaşıldı İSTANBUL - Fetullahçı Terör Örgütüncegerçekleştirilen kumpas soruşturmalarına ilişkin İstanbul merkezli 16 ilde emniyet yapılanmasına yönelik operasyonun ayrıntıları ortaya çıktı. Kumpas olduğu ortaya çıkan, kamuoyunda "Poyrazköy 1-2", "Amirallere Suikast 1-2", "Kafes Eylem Planı" ve "ÇEV/ÇYDD" davaları ile ilgili dosyaları hazırlayan polislere yönelik soruşturmada 75 şüphelinin bulunduğu, 22 ismin gözaltına alındığı öğrenildi.
Poyrazköy - 18.03.2021
Son dakika gündem: İstanbul merkezli 15 ilde FETÖ operasyonu: 24 gözaltı
Edinilen son dakika gelişmesine göre FETULLAHÇI Silahlı Terör Örgütü'nün (FETÖ) kamuoyunda "Poyrazköy, Amirallere Suikast, Kafes Eylem Planı ve ÇEV/ÇYDD'" olarak bilinen soruşturmaları kapsamında sahte delil ürettikleri ve hukuka ayrı dinleme yaptıkları iddia edilen 68'i ihraç edilen toplam 76 emniyet görevlisi hakkında gözaltı...
Poyrazköy - 18.03.2021
İstanbul merkezli 16 ilde FETÖ'nün emniyet yapılanmasına operasyon
İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Terör ve Örgütlü Suçlar Bürosunca yürütülen FETÖ soruşturmaları kapsamında,"Poyrazköy 1-2", "Amirallere Suikast 1-2", "Kafes Eylem Planı" ve "ÇEV/ÇYDD" kumpas soruşturmaları olarak bilinen dava dosyalarının hazırlanmasında yer alan farklı rütbelerdeki 75 emniyet personeli hakkında gözaltı kararı verildi.
Poyrazköy - 19.02.2021
Son dakika haberleri... "FETÖ'nün 7 Şubat MİT kumpası" soruşturmasında yeni iddianame
FETÖ'nün hükümeti yıkmaya yönelik ilk teşebbüsü: 7 Şubat 2012 MİT soruşturması Terör örgütünün, 2006-2014 yılları arasında emniyet birimleri ve yargıyı aynı anda kullanarak siyasiler, bürokratlar, kamu personeli, sivil toplum kuruluşları ve Türk Silahlı Kuvvetlerine yönelik büyük operasyonlar gerçekleştirdiği, kamuoyunu etkileyen, ülkede gündem oluşturan siyasi sosyal ve ekonomik düzeni etkileyen soruşturma ve davalar yürüttüğü de hatırlatılan iddianamede, şu ifadeler kullanıldı: "15 Temmuz darbe kalkışmasına kadar geçen sürece bakıldığında, FETÖ'nün nihai hedefe ulaşmak için Türkiye Cumhuriyeti hükümeti ile güç mücadelesine girdiği görülmüştür. Bunun için başlatılan eylemlerin ilk aşamasının, Ergenekon, Balyoz, Poyrazköy, İzmir Askeri Casusluk, Tahşiye, Selam Tevhid, MİT, MİT tırları ve 17-25 Aralık gibi kurgu ve kumpas soruşturmalarla geçildiği, örgüt tarafından gerçekleştirilen bu eylemlere 7 Şubat 2012 tarihinde MİT Müsteşarı Hakan Fidan'ın ifadeye çağrılması ile hız verildiği anlaşılmıştır.
Poyrazköy - 04.02.2021
İstanbul Beykoz'da makine arızası yapan tekne kurtarıldı
Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü, Beykoz Riva önlerinde makine arızası yapan teknenin, yedeklenerek Poyrazköy Limanı'na çekildiğini bildirdi.
Poyrazköy - 25.10.2020
Beykoz'da balıkçıların ağına mayın takıldı
Alınan bilgiye göre, Poyrazköy mevkisinden Karadeniz'e doğru yaklaşık 30 mil açılan teknedeki balıkçılar, ağı topladıkları sırada mayını fark ederek, durumu Sahil Güvenlik ekiplerine bildirdi.
Poyrazköy - 27.09.2020
Haftanın tarihine bakış
2015- "Kafes eylem planı", "Amirallere suikast", "Gölcük'te ele geçirilen belgeler" ile Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) ve Çağdaş Eğitim Vakfı (ÇEV) yöneticileri hakkındaki iddialara ilişkin dosyaların birleştirildiği 84 sanıklı "Poyrazköy'de ele geçirilen mühimmat" davasında mahkeme heyeti 83 sanığın beraatine karar verdi.
Poyrazköy - 31.08.2020
Su Ürünleri Av Sezonu Açılış Töreni
Pakdemirli, Giresun Limanı'nda düzenlenen 2020-2021 Su Ürünleri Av Sezonu Açılış Töreni'nde yaptığı konuşmada, geçen yıl sezonu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın teşrifleri ile İstanbul Poyrazköy Balıkçı Barınağı'nda "vira bismillah" diyerek açtıklarını anımsatarak, bugün ise Giresun merkezde yine birlikte dualarla yeni av sezonunu açacak olmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade etti.
Poyrazköy - 20.08.2020
İstanbul'da Riva açıklarında sürüklenen 2 tekne kurtarıldı
Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğünün Twitter hesabından yapılan açıklamada, "Riva Kabakoz mevkisinde sürüklenen ve içinde toplam 5 kişi bulunan 2 tekne, Poyrazköy Balıkçı Barınağı'na emniyetle çekilmiştir.
Poyrazköy - 20.05.2020
İstanbul'da çocuklar ikinci kez sokağa çıktı
Poyrazköy'de 7 yaşındaki oğlu Kerem'i dışarı çıkaran Gökmen Kanberoğlu, sokağa çıkma serbestisinin uygulandığı saat diliminin uzatılmasını isteyerek, "Havalar artık ısındı.
Poyrazköy - 30.01.2020
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun avukatı Celal Çelik'e, "FETÖ'ye yardım" suçundan iddianame
FETÖ üyeleriyle irtibatları Telefonunda yapılan hts incelemesine göre şüpheli Çelik ile "FETÖ üyeliği/yöneticiliği" suçundan haklarında soruşturma/kovuşturma yürütülen çok sayıda kişi arasında olağanın ötesinde, çok yoğun irtibatlar tespit edildiği vurgulanan iddianamede, Çelik'in görevden ihraç edilen tetkik hakimi Kazım Uslu'nun telefonuna ByLock programı yükleyen kişi olarak bilinen Yargıtay tetkik eski hakimi Mustafa Savaş ile toplamda 118 adet, eski YARSAV Başkanı Murat Arslan ile de 417 kez, Poyrazköy'de ele geçirilen mühimmat davasına bakan mahkeme hakimi Mehmet Hamzaçebi ile 5 kez ve usulsüz mal varlığı araştırması yaptığı belirtilen eski Maliye Bakanlığı müfettişi Hamza Yetiş ile 1659 kez irtibatının tespit edildiği anlatıldı.
Poyrazköy - 27.01.2020
DHA İSTANBUL BÜLTENİ-2
Görüntü Dökümü: -ARŞİV 27.01.2020 - 10.51 Haber Kodu : 200127041 ===================   2-RİVA AÇIKLARINDA ERKEK CESEDİ BULUNDU Haber-Kamera: Ramazan EĞRİ-Gamze ŞİMŞEK/İSTANBUL, Riva'da akşam saatlerinde balıkçılar tarafından denizde bir ceset olduğu fark edildi. Tanınmaz halde olan ceset Beykoz Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Denizden çıkartılan cesedin 10 Ocak tarihinde Kilyos açıklarında kaybolan balıkçıya ait olduğu düşünülüyor.  Riva Gelara Mevkii'nde akşam saatlerinde balıkçılar, denizin üzerinde bir ceset olduğunu fark etti. Haber verilmesi üzerine bölgeye sahil güvenlik ekipleri sevk edildi. Kısa sürede olay yerine ulaşan ekipler, denizdeki cesedi Poyrazköy Limanı'nda bulunan Kıyı Emniyet Tahlisiye Bot İstasyonu'na getirdi.
Poyrazköy - 27.01.2020
RİVA AÇIKLARINDA ERKEK CESEDİ BULUNDU
Riva'da akşam saatlerinde balıkçılar tarafından denizde bir ceset olduğu fark edildi. Tanınmaz halde olan ceset Beykoz Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Denizden çıkartılan cesedin 10 Ocak tarihinde Kilyos açıklarında kaybolan balıkçıya ait olduğu düşünülüyor.  Riva Gelara Mevkii'nde akşam saatlerinde balıkçılar, denizin üzerinde bir ceset olduğunu fark etti. Haber verilmesi üzerine bölgeye sahil güvenlik ekipleri sevk edildi. Kısa sürede olay yerine ulaşan ekipler, denizdeki cesedi Poyrazköy Limanı'nda bulunan Kıyı Emniyet Tahlisiye Bot İstasyonu'na getirdi.
Haberler.com’un şehir sayfaları, Türkiye’nin 81 iline ait en güncel haberleri, gündeme dair fotoğrafları ve son dakika gelişmelerini bir arada sunuyor. Türkiye’nin tüm il, ilçe ve beldelerine ait politika, spor, genel kültür ve en yerel gelişmeleri okuyabileceğiniz Şehir Sayfaları’nda illere göre günlük hava durumu, namaz vakitleri ve sinema seans bilgilerine de ulaşabilirsiniz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Poyrazköy Haber, Poyrazköy Son Dakika Haberleri - Haberler - Poyrazköy haber sayfamızda Poyrazköy haberleri okuyabilir, Poyrazköy son dakika haberleri ve güncel Poyrazköy gelişmelerini görebilirsiniz. 'Şikede Kumpas' davasının firari sanığı avukat Cemalettin Mu
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.9.2021 06:18:26. #1.14#

title