Haberler

Türkiye Şampiyonu Sarı, Kozan basını ile iftarda bir araya geldi

Güncelleme:

Türkiye Şampiyonu Sarı, Kozan basını ile iftarda bir araya geldi AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Parti Sözcüsü Ömer Çelik tarafından parti rozetini takan Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan ilçede yerel ve ulusal basın mensupları ile iftarda bir araya geldi.

Türkiye Şampiyonu Sarı, Kozan basını ile iftarda bir araya geldi

ADANA - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Parti Sözcüsü Ömer Çelik tarafından parti rozetini takan Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan ilçede yerel ve ulusal basın mensupları ile iftarda bir araya geldi.

İftarda sağlık raporu ile girdiği üst kategorisi olan U20 Gençler Güreş Türkiye şampiyonasında Türkiye Şampiyonu olarak milli takıma seçilen Hatice Nur Sarı'ya ödülü takdim edildi.

Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan Saadet partisinden istifa ederek AK Parti'ye geçmesinin ardından bugün taktığı parti rozetinin ardından ulusal ve yerel basın mensupları iftarda buluştu. İftara Ak Parti Kozan ilçe başkanı Yusuf Bilgili, Tufanbeyli Belediye Başkanı Remzi Ergü, Feke ilçe başkanı İbrahim Gün, Saimbeyli ilçe başkanı Adem Uyanık ve Tufanbeyli ilçe başkanı Kenan Birgin ve basın mensupları katıldı.

Programda Adana ve Kozan'a U20 Gençler Güreş Türkiye şampiyonasında Türkiye Şampiyonu olan Hatice Nur Sarı'ya antrenörleri Erol Dağlı ve Tuğba Yılmaz eşliğinde ödülü takdim edilerek Dünya şampiyonasın da derece ile ilçeye dönme sözü alındı.

Programda konuşan Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan ilçede gençlerin spor dalındaki başarılarına dikkat çekerek uluslararası müsabakalarda dünya şampiyonasının Kozan ve Adana'ya çok yakışacağını kaydetti. Belediye Başkanı Kazım Özgan ardından sporcuya çeyrek altın ile ödülünü takdim ederken Ak Parti ilçe başkanı Yusuf Bilgili maddi destekte bulundu.

Ak Parti İlçe Başkanı Yusuf Bilgili konuşmasın da belediye başkanına evine hoş geldin diyerek 14 Mayıs 2023 Cumhurbaşkanlığı seçimleri için sahada çalışmaların hızla sürdüğünü kaydetti.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Politika

Kazım Özgan Ömer Çelik AK Parti Türkiye Kozan Ömer Politika Haberler

İsrail savaş uçakları Yemen'e saldırdı, Husilerden korkutan açıklama geldi: Savaş başladı

İsrail savaş uçakları Yemen'e saldırdı, Husilerden korkutan açıklama geldi: Savaş başladı

8 bin liraya balık satıyorlar! Yunanistan'a neden gidildiğini en iyi anlatan fotoğraf

8 bin liraya balık satıyorlar! Yunanistan'a neden gidildiğini en iyi anlatan fotoğraf

Eşinin üzerinde sigara kokusu alınca belini kırdı! Ölüm korkusuyla yaşayan kadın yardım bekliyor

Eşinin üzerinde sigara kokusu alınca belini kırdı! Ölüm korkusuyla yaşayan kadın yardım bekliyor

Bakmadan Geçme

21-22 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 21-22 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 21-22 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Ümraniye, Küçükçekmece, Beyoğlu elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Büyükçekmece hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Büyükçekmece nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Masterchef Yudum kimdir, kaç yaşında? Yudum Kıvanç Kaya kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Alper kimdir, kaç yaşında? Alper Öztamur kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Enes Şahin kimdir, kaç yaşında? Enes Şahin kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Ayşe kimdir, kaç yaşında? Ayşe Ekiz kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Şirin kimdir, kaç yaşında? Şirin Sadegzade kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Umut kimdir, kaç yaşında? Umut Arkın Tuzcu kim, yaşı, aslen nereli, evli mi?
İsrail, Yemen'in ardından bu kez komşusu Lübnan'ı vurdu

İsrail, Yemen'in ardından bu kez komşusu Lübnan'ı vurdu

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title