Haberler

Şanlıurfa Suruç Belediyesi Çalışanlarına Rekor Zam Yapıldı

Güncelleme:

Kayyum tarafından yönetilen Şanlıurfa'nın Suruç ilçe belediyesi çalışanlarına yüzde 110 zam yapıldı. Zam sözleşmesi sonrası Suruç Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili İbrahim Güneş, yapılan iyileştirmenin önemli olduğunu belirtti.

Kayyum tarafından yönetilen Şanlıurfa'nın Suruç ilçe belediyesi çalışanları, 2024 yılına rekor zamla girmeye hazırlanıyor.

Suruç Kaymakamı İbrahim Güneş'in kayyum olarak yönettiği belediyede çalışanlara rekor bir zam yapıldı. Kaymakam ile sendika arasındaki görüşmelerin sonunda belediye çalışanlarına yüzde 110 zam yapıldı. Zam sözleşmesi sonrası bir açıklama yapan Suruç Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili İbrahim Güneş, "Uzun bir süreden beri yapmış olduğumuz müzakereler neticesinde ulaşmış olduğumuz sözleşmemizi bugün tutanağa bağladık ve sendika başkanımızın da huzurunda hep birlikte imzaladık. Çok önemli bir iyileştirme yaptığımızı düşünüyorum. Yüzde 110'a yakın bir artış yaptık, çünkü sizler bizim için önemlisiniz, bizim canımız, ciğerimiz, elimiz, ayağımız sizsiniz. Yani kamu hizmetini birebir vatandaşa ulaştıran, vatandaşa hizmet getiren, vatandaşla hemhal olan sizlersiniz. Onun için sizlere ne kadar artış yapsak az ama imkanlarımızı etkin ve verimli kullanmak zorundayız. Bu sene inşallah yüzde 110'a yakın bir artış yaptık. Ayrıca 30 günlük de ekstra bir ikramiyemiz olacak İnşallah. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun" dedi.

Sendikanın Şanlıurfa Şube Başkanı Adem Şiltak ise "Uzun bir süredir bu müzakereyi yürütüyoruz ama kaymakamımızın riyasetinde, gereken direktiflerin çerçevesinde biz de belediyemizin imkan ve şartlarını göz önünde bulundurarak gerek ekonomik şartlar gerekse bugün ülkemizin içerisinde bulunduğu sıkıntıları da göz önünde bulundurarak ciddi bir artış yapıldı. Son olarak kaymakamımız biraz önceki oturumumuzda 30 günlük ilave ikramiyeyi bize 15 temmuz ruhuna binaen verdi. Biz bu konuda da kendisine teşekkür ediyoruz. Onun şahsında tüm yöneticilere ve sizlere teşekkür ediyorum, hayırlı uğurlu olsun" dedi.

Çalışanlar memnun oldu

Zamdan çok memnun olduklarını söyleyen belediye zabıta personellerinden Ahmet Durmuşer, "Kaymakamımız ve Belediye Başkan Vekilimize çok teşekkür ediyoruz. Yaptığı sözleşme de gayet güzel ve bir de sendika başkanımıza teşekkür ediyoruz. Yüzde 100'ün üzerinde verdi. Başkanımız var olsun" diye konuştu. - ŞANLIURFA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Politika

Suruç Belediyesi İbrahim Güneş Şanlıurfa Kayyum Güneş Zam Politika Haberler

Eşinin üzerinde sigara kokusu alınca belini kırdı! Ölüm korkusuyla yaşayan kadın yardım bekliyor

Eşinin üzerinde sigara kokusu alınca belini kırdı! Ölüm korkusuyla yaşayan kadın yardım bekliyor

Plajda taciz dayağı! 50 yaşındaki adamı tekme tokat dövdüler

Plajda taciz dayağı! 50 yaşındaki adamı tekme tokat dövdüler

Erdoğan, Özel ve Bahçeli öğle yemeğinde buluştu! CHP liderinden Büyükelçi Feyzioğlu'na tepki

Erdoğan, Özel ve Bahçeli öğle yemeğinde buluştu! CHP liderinden Büyükelçi Feyzioğlu'na tepki

Bakmadan Geçme

EXXEN canlı maç izle! (BEŞİKTAŞ-GRAZER) EXXEN spor canlı izle! 20 Temmuz EXXEN kesintisiz donmadan canlı yayın! Beşiktaş Grazer maçı hangi kanalda? BJK Grazer maçını hangi kanal veriyor, nereden izlenir? 20-21 Temmuz Akaryakıt Fiyatları: Benzine, motorine, mazota zam veya indirim var mı, gelecek mi? Akaryakıt zammı ne zaman? 20-21 Temmuz bugün ve yarın hava nasıl olacak, yağış var mı? HAVA DURUMU! İstanbul'da yarın hava nasıl olacak, kaç derece? İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? Gaziosmanpaşa, Kartal, Kağıthane 20-21 Temmuz İstanbul su kesintisi listesi! İZSU İzmir su kesintisi: İzmir'de sular ne zaman gelecek? Aliağa, Bayraklı, Bornova 20-21 Temmuz 2024 İzmir su kesintisi listesi! Gaziantep GASKİ su kesintisi: Gaziantep'te sular ne zaman gelecek? Şehitkamil, İslahiye, Oğuzeli 20-21 Temmuz 2024 GASKİ su kesintisi listesi! Adana ASKİ su kesintisi: Adana'da sular ne zaman gelecek? Pozantı, Yumurtalık, Feke 20-21 Temmuz 2024 Adana su kesintisi listesi! KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? Karatay, Ereğli, Beyşehir 20-21 Temmuz 2024 Konya su kesintisi listesi! BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? Mustafakemalpaşa, Nilüfer, Osmangazi 20-21 Temmuz 2024 Bursa su kesintisi listesi! ASAT Antalya su kesintisi: Antalya'da sular ne zaman gelecek? Kemer, Elmalı, Demre 20-21 Temmuz 2024 Antalya su kesintisi listesi! ASKİ Ankara su kesintisi: Ankara'da sular ne zaman gelecek? Sincan, Etimesgut, Beypazarı 20-21 Temmuz 2024 Ankara su kesintisi listesi! 21 Temmuz 2024 Günlük Burç Yorumları! AŞK, EVLİLİK, KARİYER, SAĞLIK burç yorumları! 21 Temmuz burç yorumları nedir? CANLI maç izle! (BEŞİKTAŞ-GRAZER) Canlı şifresiz donmadan HD maç izle! 20 Temmuz günün maçları nereden izlenir? Moody's kredi notları anlamları! A1, A2 ve B1, B2 ne demek? Kredi notları ne anlama geliyor?
Pamukkale Şarapları'nın sahibi Yasin Tokat hayatını kaybetti

Pamukkale Şarapları'nın sahibi Yasin Tokat hayatını kaybetti

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title