Haberler

Partililerde beklediği heyecanı göremeyen Erdoğan, tek cümlesiyle salonu ayağa kaldırdı

Güncelleme:

Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, yerel seçimlere ilişkin "Seçim sonuçları belli olana kadar gece-gündüz demeden çalışın" çağrısında bulundu. Bu çağrıya salondakilerin sönük karşılık vermesi üzerine Erdoğan, "Eğer buna inanıyorsanız bu ses böyle çıkmaz" dedi. Erdoğan'ın uyarısından sonra salondakiler hep birlikte ayağa kalkarak alkışlamaya başladı.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin genel merkezinde Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda konuştu. Teşkilat mensuplarına yerel seçimler için "Seçim sonuçları belli olana kadar gece-gündüz demeden çalışın" çağrısında bulunan Erdoğan, salonda istediği heyecanı göremeyince bir de uyarıda bulundu.

"İNANIYORSANIZ BU SES BÖYLE ÇIKMAZ"

Bu sözlerinden sonra salondan yükselen alkışı yeterli bulmayan Erdoğan, "Eğer buna inanıyorsanız bu ses böyle çıkmaz" sözleriyle sitem etti. Erdoğan'ın uyarısının ardından bütün salon ayağa kalkarak alkış tuttu.

"AK PARTİ'NİN KAPISINDAN GİREMEZ"

Konuşmasının devamında diğer partilerde yaşanan kavgalara atıfta bulunan Erdoğan, "Diğer partilerde görülen rezillikler AK Parti'nin kapısından içeri giremez. Uzun iktidar yıllarının bizi bozmadığını tersine tecrübe kazandırdığını milletimize göstereceğiz. Amacımız 30 büyükşehir 51'i il tüm ilçelerde tüm belediyelerin tamamına yakınını AK Parti ve Cumhur İttifakı olarak kazanmaktır. Vatandaşımız neredeyse orada olmak boynumuzun borcu" ifadelerini kullandı.

Olgun Kızıltepe
Haberler.com - Politika

3. Sayfa Politika Haberler

500

Yorumlar (9)

Hamit Gündoğdu:

Esasen 25 sene yerelde, 22 senedir de genelde hep uyudular ve uyuttular...kimse reisin hakkını inkar etmesin çünkü hep uyuyan bir seçmen kitlesi var.... uyanınca da göbeğini kaşıyor ve yeniden horrr..horrr vaziyeti;)))))

91
52
yanıtYanıtla
Bilir Kişi:

Emekli konuşmaya başlamış yine :) oy verdiklerinizin başarılarını (bulabilirsen) şuraya yaz da bilelim emekli hamit emice :) bir gün alkışlayıp ertesi gün olumsuz durumda hemen yeriyorsunuz oy verdiklerinizi :)

yanıt6
yanıt5
Hsn:

Bir gün de biz nasıl iktidar olacağız diye düşünmeyin zaten hep karşı tarafa hakaret aşağılama,aynaya bakıp konuşuyorsun sanırım.Bu kafayla sittin sene iktidar olamazsınız

yanıt15
yanıt5
Zohan Coharyan:

CHP, marjinal sol örgütlerden kendisini temizleyip tekrar Atatürk'ün kurduğu milliyetçi, devletçi bir parti olmazsa İBB'yi bu seçimde AKP'ye kendi elleriyle sunacak. İBB 5 yıldır belediyecilik anlayışıyla değil, marjinal solcu danışmanların kendi ideolojilerine hizmet ettirdiği bir kurum şeklinde yönetildi. İmamoğlu da bunun farkındaydı, bu yüzden değişim istedi. Ama ne yazık ki Özgür Özel de onların adamıydı. CHP değişmedi, sadece genel başkan değişti.

110
32
yanıtYanıtla
Ahmet Say:

CHP bir 50 yıl daha başa gecemez

yanıt42
yanıt29
Hasan Özlen:

reis açık ara fark atacaktır.kriz var geçinemiyoruz açız diyenlerin hevesi kursağında kalacak.fakir ve aç insan yok bu ülkede muhalefet abartması.

33
91
yanıtYanıtla
Keremet Terkon:

Hasan Özlen, Bir cehennem olup gitseniz dediğin gibi olacak. insanlar geçinir, yoksulluk ortadan kalkar. Sayıylamı verdiler sizleri bu ülkenin başına belamısınız nesiniz.kafada basmıyor hala.

yanıt21
yanıt12
FATİH ARSLAN:

Adam seviyor alkışı. Vidyonun yarısı alkış.

41
15
yanıtYanıtla
Abdulkadir Y:

İstifaa

36
20
yanıtYanıtla
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title