Haberler

Muhtarlar, Büyükşehir İçin Başkan Doğan'ı Destekliyor

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanlığı aday adaylığını açıklaması üzerine muhtarlar basın toplantısı düzenledi.

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan'ın Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanlığı aday adaylığını açıklaması üzerine muhtarlar basın toplantısı düzenledi.

Yerel seçimlerin yaklaşmasıyla birlikte adaylıklar da belli olmaya başladı. İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, dün yaptığı açıklamada Kocaeli Büyükşehir Belediye başkanlığına aday adayı olduğunu bildirmesi üzerine birçok ilçenin muhtarı bir araya gelerek basın toplantısı düzenledi. İzmit Doğa Park'ta düzenlenen basın toplantısına Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şube Başkanı Vedat Yoldaş, Kartepe Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Türker, Darıca Muhtarlar Derneği Başkanı Aytun Er, Gebze Muhtarlar Derneği Başkanı Erol Yıldız, dernek başkanları ve muhtar katıldı.

Birliktelikte Başkan Doğan'ın Büyükşehir başkanlığına destek verdiklerini söyleyen Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şube Başkanı Vedat Yoldaş, "31 Mart tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde hepimizin malumu siyasi partilerimiz en iyi adayı sahaya sunmak için birçok yöntem kullanarak tercih yapmaya çalışıyor. Öncelikle yaklaşık 15 yıldır kentimizin her köşesinde abisi Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu'na ilimize yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz. Milletvekilliği döneminde mesleği gereği sağlık alanında çok önemli çalışmalara imza atan, ilimizde birçok sağlık ocağı yapılmasında emeği olan 10 yıldır belediye başkanlığı döneminde yakından tanıma fırsatı bulduğumuz bir ilçe belediye başkanının çok ötesinde farklı bir bakış açısı ve geniş bir ufka sahip olan, yapmış olduğu icraatlarıyla ve projeleriyle İzmit halkının takdirini ve güvenini kazanan, muhtar hizmet masası ile ödül alan ve halkımıza giden hizmeti kolaylaştıran, birçok mahalle konağı, köy konağı, yapımına vesile olan İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan'ı Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı olarak görmek istiyoruz" dedi.

Basın toplantısı fotoğraf çekiminin ardından sona erdi. - KOCAELİ

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Politika

Nevzat Doğan Politika Haberler

AK Parti, en düşük emekli maaşına yapılacak zamla ilgili tarih verdi

AK Parti, en düşük emekli maaşına yapılacak zamla ilgili tarih verdi

Sosyal medyada canlı yayın yapıyordu, yanlışlıkla kafasına sıktı

Sosyal medyada canlı yayın yapıyordu, yanlışlıkla kafasına sıktı

Kurye Ata Emre Akman'ı öldüren sanığa 24 yıl hapis cezası verildi

Kurye Ata Emre Akman'ı öldüren sanığa 24 yıl hapis cezası verildi

Bakmadan Geçme

İzmir Konak, Alsancak, Bayraklı elektrik kesintisi! 12 Temmuz İzmir'de elektrik kesintisi saat kaçta bitecek, ne kadar sürecek? Malazgirt 1071: Bizans'ın Kıyameti filmi oyuncuları kim, konusu ne, sonu nasıl bitiyor? Malazgirt 1071: Bizans'ın Kıyameti filmi ne zaman, nerede çeki Adana ASKİ su kesintisi: Adana'da sular ne zaman gelecek? 13-14 Temmuz 2024 Adana su kesintisi listesi! Dangal filmi oyuncuları kim, konusu ne, sonu nasıl bitiyor? Dangal filmi ne zaman, nerede çekildi? KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? 13-14 Temmuz 2024 Konya su kesintisi listesi! İZSU İzmir su kesintisi: İzmir'de sular ne zaman gelecek? 13-14 Temmuz 2024 İzmir su kesintisi listesi! BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? 13-14 Temmuz 2024 Bursa su kesintisi listesi! ASAT Antalya su kesintisi: Antalya'da sular ne zaman gelecek? 13-14 Temmuz 2024 Antalya su kesintisi listesi! İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? 13-14 Temmuz 2024 İstanbul su kesintisi listesi! ASKİ Ankara su kesintisi: Ankara'da sular ne zaman gelecek? 13-14 Temmuz 2024 Ankara su kesintisi listesi! Cenk Tosun Fenerbahçe'de ne kadar kazanacak, maaşı ne kadar? Cenk Tosun Fenerbahçe ile ne kadara anlaştı, yıllık ne kadar maaş kazanacak? Lamine Yamal aslen nereli? Yamal'ın babası nereli, kim, Müslüman mı? CANLI ALTIN KURU | Bugün gram ve çeyrek altın ne kadar? 13 Temmuz 2024 Günlük Burç Yorumları: AŞK, EVLİLİK, SAĞLIK, KARİYER burç yorumları! 13 Temmuz burç yorumları nedir? Cenk Tosun Fenerbahçe'de! Cenk Tosun Fenerbahçe ile anlaşma sağladı mı? Cenk Instagram'da Beşiktaş emojisini kaldırdı!
Temizlik için eve çağırdığı genç kızı boğarak öldürüp cesedini 6 parçaya ayırdı

Temizlik için eve çağırdığı genç kızı boğarak öldürüp cesedini 6 parçaya ayırdı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title