Haberler

MHP'li kaynaklar "Ciddi bir sorun yok" diyor ama Bahçeli'nin görüntüsü sevenlerini korkuttu

Güncelleme:

Bugün MHP lideri Bahçeli'nin parti grubuna 15 dakika geç gelmesi ve konuşmasını oturarak yapması dikkatlerden kaçmadı. MHP'li kaynaklar Bahçeli'nin ciddi bir sorunu olmadığını yönünde açıklama yapsa da salondan gelen bir görüntü endişeleri artırdı.

Partisinin grup toplantısında gündemdeki konulara ilişkin değerlendirmelerde bulunan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin grup salonuna 15 dakika geç gelmesi ve konuşmasını oturarak yapması akıllara "Ciddi bir sağlık sorunu mu var?" sorusunu getirdi. Çok geçmeden konuyla ilgili MHP'li kaynaklardan bir açıklama geldi. Yapılan açıklamada Bahçeli'nin grup toplantısı öncesinde küçük bir tansiyon problemi yaşadığı ve şu anda herhangi bir sağlık sorununun bulunmadığı ifade edildi.

SEVENLERİNİ ENDİŞELENDİREN GÖRÜNTÜ

Ancak çok geçmeden Bahçeli'nin konuşmasını tamamladıktan sonra salondan çıktığı anlara ilişkin görüntüler servis edildi. Görüntülerde Bahçeli'nin oturduğu yerden kalkmakta zorlandığı ve yürümekte zorlandığı görüldü. Sosyal medyada hızla yayılan görüntüler Bahçeli'nin sevenlerini endişelendirdi.

Kaynak: Haberler.com / Politika

Devlet Bahçeli MHP Politika Güncel Haberler

Son seçim anketinde iktidar ile muhalefet arasında 1,7 puanlık fark

Son seçim anketinde iktidar ile muhalefet arasında 1,7 puanlık fark

LC Waikiki çalışanı arkasında ihbar gibi bir veda mektubu bırakarak intihar etti

LC Waikiki çalışanı arkasında ihbar gibi bir veda mektubu bırakarak intihar etti

Ali Koç'tan yaylım ateşi: Cumhurbaşkanımızın haberi olmadan gücünü kullanıp futbolu dizayn edenlerin sonuna az kaldı

Ali Koç'tan yaylım ateşi: Cumhurbaşkanımızın haberi olmadan gücünü kullanıp futbolu dizayn edenlerin sonuna az kaldı

Bakmadan Geçme

Moody's kredi notları anlamları! A1, A2 ve B1, B2 ne demek? Kredi notları ne anlama geliyor? 1 Ağustos hangi burç? Ağustos'un 1'inde doğanlar hangi burç oluyor? 1 Ağustos burcu! 20 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 20 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 20 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Fatih, Zeytinburnu, Şişli elektrik kesintisi! 20 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 20 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Türkiye İspanya maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Türkiye İspanya U19 maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Türkiye İspanya maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Türkiye İspanya U19 maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Az önce deprem nerede oldu? SON DAKİKA! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? 19 Temmuz son depremler AFAD ve Kandilli listesi Efsane Milan kadrosu! Efsane Milan kadrosunda kimler var, hangi yıl, neden efsane oldular? Marmara'da deprem mi oldu? Marmara'da son dakika deprem oldu! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? Son depremler AFAD ve Kandilli listesi
Klima sorunu çözülmeyen tatilciden protesto! Yatağını otelin en serin yeri olan restorana taşıdı

Klima sorunu çözülmeyen tatilciden protesto! Yatağını otelin en serin yeri olan restorana taşıdı

500

Yorumlar (58)

Alaa C:

Araba kullanmak gibi belli bi yaştan sonra siyaset yasaklanmalı bence. Yaşlılıkta sağlıklı karar almak her insan için zorlaşıyor

688
22
yanıtYanıtla
Bilirkişi:

Arabada kaza yapınca kandırıldık denilemiyor.

yanıt204
yanıt22
sade vatandaş:

insanlar ihtiyarlayıp elden ayaktan düşüp bir işe yaramayınca kendilerini ispat etmek için buldukları iskemleye kene gibi yapışır halbuki artık iş işten geçmiş el arabası ile taşınacak hale gelmiş bir ayağı çukurda olduğu halde o iskemleyi bırakmak istemezler

yanıt259
yanıt21
Ben bilmemm:

Dedem ayakta duramiyor ama koltuğu bırakamıyor...

yanıt90
yanıt5
Ben bilmemm:

Türkiye'de politikacılar neden altları bezleninceye kadar o koltuklardan ayrılmıyor? Bu konuda bilimsel araştırma yapılmalı. Tez konusu olabilir..

yanıt94
yanıt3
Mert Kafkas Sahin:

Eden bulur dünyası

375
118
yanıtYanıtla
Beytullah özçakır:

Sinan Ateş Nokta...

408
61
yanıtYanıtla
Nuri Aga:

Bahçeli Bey in şu an herşeyi bırakıp dinlenmeye çekilmesi kendini ibadete vermesi gerekir artık. Çünkü yaşıtları öyle yapıyor...

yanıt218
yanıt18
Selçuk Yenice:

ha var ha yok

268
48
yanıtYanıtla
SUNSET null:

sevmedim, sevemedim. ama insan sağlığı üzerinden ezici yorumu hiç kimse hak etmez. şifa olsun ki bu bakış açımızı günü gelir daha iyi anlasın.

110
63
yanıtYanıtla
Tüm 58 yorumu okumak için tıklayın Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title